Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu najazd Januszow z FuTu. Fajnie, ze jesteście razem z nami. Wiecie, Pes graficznie jest gorszy. Nie ma tylu licencji. Pomylily wam sie tematy. My rozmawiamy o gameplayu, ktory prezentuje sie lepiej od konkurenta, bo grafika i liga Nigeryjska mało nas obchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie- obrona. Dużo przypadkowości w odbiorze piłki, do tego jest teraz bardzo podobnie jak w fifie gdzie dużo zależy od odpowiedniego ustawienia się piłkarzem/ami. Gry ciałem nie ogarniam, przy walce bark-bark wychylam R3 i w 2014 to działało, a teraz bywa różnie. Może ktoś napisze jak grać w obronie, bo mi gra się dziwnie...

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu najazd Januszow z FuTu. Fajnie, ze jesteście razem z nami. Wiecie, Pes graficznie jest gorszy. Nie ma tylu licencji. Pomylily wam sie tematy. My rozmawiamy o gameplayu, ktory prezentuje sie lepiej od konkurenta, bo grafika i liga Nigeryjska mało nas obchodzi.

Bylem pewny ze sie pojawisz Strazniku.

Naprawde podziwiam Cie jak propagujesz te gre na ogolnopolskiej scenie konsolowej hehe.

Nie wiem kogo masz na mysli piszac o januszach i FUT-ach chlopcze ale daj se siana juz bo meczacy jestes.

Kazdy ma prawo sie wypowiedziec, nie masz monopolu na pisanie tutaj i fajnie jakbys to wreszcie zrozumial zamiast doczepiac sie innych. Kazdy ma inne odczucia odnosnie tych dwoch gier i to nie Ty jestes wyrocznia i oswiecona prawda w jaka pilke w najblizszym czasie warto bedzie grac. Ten temat nie jest twoja wlasnoscia. Ktos Ci chyba ostatnio napomnial zebys zluzowal z twoim "zaangazowaniem".

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem pewny ze sie pojawisz Strazniku.

Naprawde podziwiam Cie jak propagujesz te gre na ogolnopolskiej scenie konsolowej hehe.

Nie wiem kogo masz na mysli piszac o januszach i FUT-ach chlopcze ale daj se siana juz bo meczacy jestes.

Kazdy ma prawo sie wypowiedziec, nie masz monopolu na pisanie tutaj i fajnie jakbys to wreszcie zrozumial zamiast doczepiac sie innych. Kazdy ma inne odczucia odnosnie tych dwoch gier i to nie Ty jestes wyrocznia i oswiecona prawda w jaka pilke w najblizszym czasie warto bedzie grac. Ten temat nie jest twoja wlasnoscia. Ktos Ci chyba ostatnio napomnial zebys zluzowal z twoim "zaangazowaniem".

Nic dodać nic ująć.

 

Po prostu w idealnym świecie Lonsa żaden 'fifowiec' nie ma prawa się wypowiadać o 'świetnym' PESie, nie ważne czy w tonie pozytywnym czy negatywnym. Aczkolwiek Lons od czasu do czasu może wejść i popsioczyć na fife w jej temacie. Taka sytuacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć.

Po prostu w idealnym świecie Lonsa żaden 'fifowiec' nie ma prawa się wypowiadać o 'świetnym' PESie, nie ważne czy w tonie pozytywnym czy negatywnym. Aczkolwiek Lons od czasu do czasu może wejść i popsioczyć na fife w jej temacie. Taka sytuacja...

Ja nie jestem zadnym fifowcem fanboyem bo wyroslem z takich pierdol. Tylko jak widze jak ktos mysli "zero-jedynkowo" i mysli ze objawila mu sie prawda od najwyzszego na pewien temat to smiac mi sie chce.

Chcialbym to zignorowac, ale czasem sie nie da bo zaraz Straznik Teksasu sie zjawia.

Tak naprawde to powinien sie tu cwir zjawic i kolejny raz lekko upomniec bo ostatnio chyba nie poskutkowalo.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True, czegokolwiek byś nie napisał to zawsze gówno kijkiem rozgrzebią i czegoś się doczepią, potem taką dyskusje trzeba prowadzić i popierać to co mówisz argumentami które i tak nie trafiają.

Mnie szczerze rozbawia jak Lons zawsze narzeka na fifowców, a jak gdzieś w głębokiej odchłani internetu pojawiło się info że jakis fifa pro player powiedział,że PES w tym roku lepszy, to Lons zaraz przyleciał podając to jako mega ciekawostke :D

Natomiast jeśli gracz PESa stwierdzi że fifa lepsza w tym roku to zaczynamy gównoburze i tak w kólko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem pewny ze sie pojawisz Strazniku.

Naprawde podziwiam Cie jak propagujesz te gre na ogolnopolskiej scenie konsolowej hehe.

Nie wiem kogo masz na mysli piszac o januszach i FUT-ach chlopcze ale daj se siana juz bo meczacy jestes.

Kazdy ma prawo sie wypowiedziec, nie masz monopolu na pisanie tutaj i fajnie jakbys to wreszcie zrozumial zamiast doczepiac sie innych. Kazdy ma inne odczucia odnosnie tych dwoch gier i to nie Ty jestes wyrocznia i oswiecona prawda w jaka pilke w najblizszym czasie warto bedzie grac. Ten temat nie jest twoja wlasnoscia. Ktos Ci chyba ostatnio napomnial zebys zluzowal z twoim "zaangazowaniem".

A ja podziwiam takich typów jak ty, ktorzy wlaza do tematu o Pesie tylko dlatego zeby udowodnić wszystkim jak sie mylą, a miedzy wierszami wychwalaja grę od konkurencji. Stary nie musisz robić tutaj takich śmiesznych podchodow. Zrozum dla wielu osób Pes 2015 jest lepszy grywalnoscia od twojej gry i pogodz sie z tym. Nie wysilaj sie tutaj i udowadniaj na sile jak to jesteśmy w błędzie. Macie taki dziwny zwyczaj wchodzenia tutaj i przekonywanie nas jaka to gra od konkurencji jest super. Masz jakis problem, ze Pes według bardzo dużej ilosci osób jest lepszy? Ja nie mam problemu z tym, ze ktos ma inne zdanie, ale z takimi osobami ja ty. Dokładnie wiesz w czym rzecz Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o grę w obronie: prostopadłe bite na pale są praktycznie równoznaczne z oddaniem piłki rywalowi obrońcy są dobrze ustawieni i prostopadłe musi być bardziej przemyslane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od PES6 nie bylem przekonany do kolejnych odslon serii ale w tym roku duzy + dla konami . Ciekawy tylko jestem jak bedzie wygladac gra online.

PS jak sie robi zwody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszysz Lons? wyluzuj :). chłopaki mają sporo racji, każdy ma prawo do własnej opinii. i co innego jak wbije tu jakiś prawdziwy fifok po odpaleniu pół meczu w demo pesa, zbluzga grę bez argumentów i pójdzie w piz... a co innego jak normalnie dyskutują o tym i normalnie im się coś nie podoba. obserwuję temat częściej niż zwykle i pilnuję porządku. jak coś uważasz za spam lub celowe wzbudzanie hejtu to raportuj i na pewno zwrócę na to uwagę albo inny moderator.

 

a do "drugiej" strony - wy też zluzujcie z tymi porównaniami do fify. prawda jest taka że żaden z was się na PESa nie przesiądzie. jedyne co Konami może wskórać lepszą odsłoną gry to podebrać spowrotem trochę tych co się przesiedli niedawno na Fifę i utrzymać przy PESie tych co wiernie trwali. o żadnym zagrożeniu na rynku dla gry od EA nie ma mowy. więc mając to na uwadze i nie mając zamiaru i tak kupić tego PESa to tak naprawdę wasze głębokie analizy porównawcze są tu zbędne. temat i tak za parę tygodni wróci do swojego normalnego trybu gdzie tylko fani PESa będą o nim rozmawiać. a wasze opinie nie są obiektywne. ktoś kto regularnie gra w Fifę i tylko trochę liźnie demo zawsze będzie oceniał grę pod kątem gry do której jest przyzwyczajony i umie w nią grać. a to jest tu naprawdę niepotrzebne. nikogo tym do niczego nie przekonacie.

 

no i weźcie się zachowujcie jak dorosłe chłopy :). ile wy macie lat.. cała generacja konsol minęła a nic się nie zmieniło :).

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z tym, ze ktos ma inne zdanie

dobra beka

 

Skoro już mówimy o konkurencji, to tam też pojawiają sie narzekacze że coś jest nie tak i do poprawy, na ogół albo ten post zostaje bez odezwu albo zostaje poparty.Nigdzie, w żadnym temacie na forum nie ma kogoś takiego który w taki sposób bronił by jednego produktu.

 

Zamiast jak chłop przyznać się że nie masz racji to w kółko piszesz to samo :

fut,fifa,janusz,ping pong,główka,sznurek,grafika,otoczka itd itd...

A to nie są żadne argumenty.

 

Co roku pisałem o PESie w negatywnym stopniu, w tym roku ja i nie tylko ja jak widzę piszę w bardziej pozytywnym tonie, ale wg Lonsa to dalej za malo, jesli nie powiesz ze gra to miód malina to i tak zostaniesz zmieszany z gównem. 

Cieszcie się jak co roku świetnym PESem, ja wracam ' do siebie'. 

Aha Lons, nie chce mi się już z Tobą dyskusji prowadzić, bo troche ich już było,a w mojej opinii jesteś całkowicie nieobiektywnym człowiekiem i szkoda czasu na dyskusję, bo formułowanie wypowiedzi w której będziesz i tak doszukiwał się drugiego sensu pare minut zajmuje.Tak więc możesz sobie odpisać na ten post, ja przeczytam,jak znowu będą jakieś głupoty to najwyżej zreportuje i po sprawie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszysz Lons? wyluzuj :). chłopaki mają sporo racji, każdy ma prawo do własnej opinii. i co innego jak wbije tu jakiś prawdziwy fifok po odpaleniu pół meczu w demo pesa, zbluzga grę bez argumentów i pójdzie w piz... a co innego jak normalnie dyskutują o tym i normalnie im się coś nie podoba. obserwuję temat częściej niż zwykle i pilnuję porządku. jak coś uważasz za spam lub celowe wzbudzanie hejtu to raportuj i na pewno zwrócę na to uwagę albo inny moderator.

a do "drugiej" strony - wy też zluzujcie z tymi porównaniami do fify. prawda jest taka że żaden z was się na PESa nie przesiądzie. jedyne co Konami może wskórać lepszą odsłoną gry to podebrać spowrotem trochę tych co się przesiedli niedawno na Fifę i utrzymać przy PESie tych co wiernie trwali. o żadnym zagrożeniu na rynku dla gry od EA nie ma mowy. więc mając to na uwadze i nie mając zamiaru i tak kupić tego PESa to tak naprawdę wasze głębokie analizy porównawcze są tu zbędne. temat i tak za parę tygodni wróci do swojego normalnego trybu gdzie tylko fani PESa będą o nim rozmawiać. a wasze opinie nie są obiektywne. ktoś kto regularnie gra w Fifę i tylko trochę liźnie demo zawsze będzie oceniał grę pod kątem gry do której jest przyzwyczajony i umie w nią grać. a to jest tu naprawdę niepotrzebne. nikogo tym do niczego nie przekonacie.

no i weźcie się zachowujcie jak dorosłe chłopy :). ile wy macie lat.. cała generacja konsol minęła a nic się nie zmieniło :).

Z kad wiesz cwir? Ja tam moze chce kupic PES-a w tym roku :D Ale napisac cos czy dowiedziec sie obiektywnie tutaj ciezko, wiec dobrze ze czasem wpadasz. Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kad wiesz cwir?

 

skąd  :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smieszy mnie to ze niejaki cwir czy cweljakos tak nick ma wykasowalmoj post o tym jak udostepniac gre... masakr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki trailer i montage na rozluźnienie, nie tylko dla fanów serii.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd :thumbsup:

Spawdzam czujnosc ;)

Tak wogule to w tym roku ciezki wybor bedzie. Wreszcie widac postep na plus i chcialbym dac szanse tej grze.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smieszy mnie to ze niejaki cwir czy cweljakos tak nick ma wykasowalmoj post o tym jak udostepniac gre... masakr

 

postarał byś się chociaż sklecić jakąś porządną obrazę w języku polskim w swoim ostatnim poście...  :fool:

Tak wogule to 

 

w ogóle...

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się zapytać jak wygląda online w PESIE są jakieś sezony? coś podobnego do FUT z FIFY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiednikiem FUT ma być MyClub. Ktoś może bardziej ogarnięty opisze co i jak z tym trybem. Wiem tyle że też budujesz swój zespół na podobnej zasadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra beka

Skoro już mówimy o konkurencji, to tam też pojawiają sie narzekacze że coś jest nie tak i do poprawy, na ogół albo ten post zostaje bez odezwu albo zostaje poparty.Nigdzie, w żadnym temacie na forum nie ma kogoś takiego który w taki sposób bronił by jednego produktu.

Zamiast jak chłop przyznać się że nie masz racji to w kółko piszesz to samo :

fut,fifa,janusz,ping pong,główka,sznurek,grafika,otoczka itd itd...

A to nie są żadne argumenty.

Co roku pisałem o PESie w negatywnym stopniu, w tym roku ja i nie tylko ja jak widzę piszę w bardziej pozytywnym tonie, ale wg Lonsa to dalej za malo, jesli nie powiesz ze gra to miód malina to i tak zostaniesz zmieszany z gównem.

Cieszcie się jak co roku świetnym PESem, ja wracam ' do siebie'.

Aha Lons, nie chce mi się już z Tobą dyskusji prowadzić, bo troche ich już było,a w mojej opinii jesteś całkowicie nieobiektywnym człowiekiem i szkoda czasu na dyskusję, bo formułowanie wypowiedzi w której będziesz i tak doszukiwał się drugiego sensu pare minut zajmuje.Tak więc możesz sobie odpisać na ten post, ja przeczytam,jak znowu będą jakieś głupoty to najwyżej zreportuje i po sprawie

Super, że wracasz do siebie, nawet nie wiesz jak sie cieszę z tego powodu. Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smieszy mnie to ze niejaki cwir czy cweljakos tak nick ma wykasowalmoj post o tym jak udostepniac gre... masakr

cwir masz od dzisiaj nową ksywkę?

W porównaniu do pes14, co było największą bolączką (w/g mojej opinii). Strzały z daleka poprawione, fizyka piłki jest bardzo dobra. Nic nie tnie (PS4). Obrona i atak jest dobrze zbalansowana, trójkąty nie będą wchodzić jak w masło. Rozgrywanie nie jest proste (wyższy poziom ust. w demie), obrońcy dobrze pilnują napastników, pomocników, trzeba się napracować aby stworzyć sytuację. Wślizgi i faule z X lub 2x XX w/g mnie do poprawy, ale Pes zawsze taki był. Grafika i animacje są OK, nie ma rewelacji, ale nie ma powodów do wstydu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowokator i kolejny karciany Janusz futowiec.

Hahaha :D Nie porzeba włączać kabaretu, żeby się pośmiać :) Lepiej zajrzeć na wątek o PES2015 i poszukać Twoich ripost na niektóre wypowiedzi innych :D Nie ma niczego pomiędzy - albo kochasz PESa albo jesteś zgimbusiałym 12-letnim karcianym asyścianym Januszem futowcem z konsolą od taty :D

 

A wracając do tematu, to poczeka się na opinie osób które kupią na premierę i pomyśli co zrobić z tym tematem :) PS4 do mnie niedługo zawita, to będzie mozna się cieszyć piłką na nowej generacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he, no i teraz pytanie gdzie kupić najtaniej na premierę? :) ... nie wiem jak wy ale ja mam okrutną ochotę zagrać narodowymi :P .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdziekolwiek... Nie zaczynajcie znów 5 stron jak w temacie w fifie gdzie kupić gre bo nie o tym tu piszemy!!!

Ja mimo wszystko przyznaje rację Lonsowi bo smieszne jest to że ktoś zagra meczy czy 2 w demo pesa i oczernia ta grę..... Dla mnie co roku fifa jest słaba po zagraniu mecu czy 2 w demo.

W tym roku zagrałem kilkanascie razy w demo fify i to naprawde ciekawa gra z super otoczką itd.... Sądziłem tak do pierwszego meczu w pesa ,który zjada fifę na sniadanie w każdym aspekcie gry piłkarkiej(fizyka ,podania,strzały itd itd) nie mylić z oprawą meczową itd bo ja nie mam zamiaru się tym podniecać.... Oby tylko online był grywalny i będzie super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×