Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Z Barca gra sie noemalnie, nie jest przekokszona tak jak real.

Bo to są knypki. Szybkie bo szybkie ale jednak knypki. Tutaj akurat musze pochwalić konami że w końcu wzorem fify fizyczność zawodnika ma znaczenie. Inna sprawa że real ma samych koni i to własnie widać ale to dobrze. Kiedyś w pesie liczył się tylko speed to było już mega słabe. Pamiętam atak w którymś pesie eto messi ronaldinho. Okręcali się na około twoich obrońców czy to terry czy inny taran to nie miało znaczenia. Trzeba było miec speedzieków i wiedziałeś że masz na starcie mega przewagę . Także tutaj brawo że konami to uśredniło a nawet zrobiło przechył na barczystych koni typu Ibra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Toba co do Ligi Mistrzów , powinno byc online, pewnie by bylo sporo frajdy. Jednak ja odkad kupilem PES-a gram tylko My Club,  I mi ten tryb nawet odpowiada, owszem nie jest latwo trafic, czarnej, mi jednak kilka razy sie udało. Osobiscie pisalem juz wyzej mam z 5 znanych nazwisk , reszta to jakies wynalazki, ale po dluzszej grze tymi pachołkami, można wykreowac fajny sklad, grasz prawie kazdy mecz z przeciwnikiem który ma podobny OVR, nieraz sie zdarzy Koks jakis. Sam mam w ataku Ibre i drugiego fajnego murzynka trafiłem overall ma tylko 66, ale za to Pace 89, wiec z Ibra tworzy fajny duet, jak widac nie musi to byc ktos powyzej 80 OVr.(Dodam , ze mam takich na ławce, Klose, Adriano, Lopez, Uche)  Co do kasy, to poprostu trzymam te 10 koła, zeby na kontrakty starczylo i losowanko raz kiedys, trafie to trafie, nie to nie, sklad buduje sie na spokojnie, nie musze miec na hura calej elity ;) . Nie wiem jak u was ale u mnie online juz hula bardzo dobrze, i nawet nie mysle w tym roku jak i przez najblizsze pol nastepnego wracac do Fify, naprawde mozna fajne mecze rozgrywac grajac z dobrym przeciwnikiem, porazki nie irytuja tak jak u konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak skomentować coś takiego.. Benzema od środka do Ronaldo ten dwa kroki i kopie pilę, która leci w stronę bramki i gol.

Bramkarz bezradny, albo broni wypuszczając piłę przed siebie do której dobiega Benzema.

Przecież to jest dramat, atomówki że hej. Oj Konami dajecie 4litery po całości z tym online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzału ugrzecznione w porównaniu z demem, wślizgi tak paskudne że ich nie powinno w ogóle być,

Widzę tu pewną zależność. Pod koniec dewelopingu PES jest grą absurdalnie ofensywną. Taki Ronaldo strzela groźnie z każdego miejsca,  przyblokowanie strzału takimi wślizgami graniczy z cudem, mecze pomiędzy Realem, Barcelona i Bayernem kończą się często dwucyfrową ilością bramek w 10 minutowym meczu. To stwierdzili, że trzeba ratować sytuacje i chociaż usunęli gole z dystansu. :laugh:  

Mam wielką nadzieje, że jutrzejszy patch poprawi cokolwiek w grze obronnej. Tak, mam nadzieje  :sweat: Nie trzeba być mistrzem PESa, żeby zauważyć, że gra potrzebuje zauważalnego ożywienia obrońców, wymiany wślizgów na jakieś "pesowe" i bramek z dystansu. I mamy powrót króla  ^_^

Edytowane przez chrono87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych facjat:

-Argentina-

Roberto Pereyra

Erik Lamela

Walter Samuel

Andrés D’Alessandro

-Brazil-

Fernando

Richarlyson

Dida

Willians Domingos Fernandes

Alex Raphael Meschini

Kléber Freitas

Eduardo da Silva

-Cameroon-

Eric Maxim Choupo-Moting

-Chile-

Mauricio Pinilla

Felipe Gutiérrez

Jorge Valdívia

-Costa Rica-

Giancarlo Gonzalez

Cristian Gamboa

Yeltsin Tejeda

Celso Borges

Michael Umaña

Júnior Díaz

Óscar Duarte

Johnny Acosta

-Croatia-

Mateo Kovačić

Tin Jedvaj

-Czech Republic-

Tomáš Vaclík

-Denmark-

Christian Eriksen

-England-

Kieran Gibbs

Gareth Barry

Danny Rose

Luke Shaw

-France-

Yann M’vila

-Germany-

Karim Bellarabi

Mario Götze (update)

-Greece-

Andreas Samaris

Stefanos Kapino

Panagiotis Glykos

-Ireland-

James McCarthy

-Italy-

Danilo D’Ambrosio

Simone Scuffet

-Montenegro-

Stevan Jovetić

-Northern Ireland-

Jonny Evans

-Poland-

Wojciech Szczęsny

-Portugal-

Rúben Neves

-Scotland-

Steven Naismith

-Serbia-

Aleksander Kolarov

Neven Subotić

-Slovakia-

Martin Škrtel

-Spain-

José Callejón

Mikel Arteta

Óliver Torres

-Sweden-

Behrang Safari

-Turkey-

Burak Yılmaz

-Uruguay-

Edinson Cavani

-Wales-

Aaron Ramsey

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by poprawić twarz lewego bo wygląda jak by pił 2 tygodnie bez przerwy :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41ieHub.jpg

00kdVgE.jpg

gpkGGo0.jpg

3lhZft0.jpg

DO98Qj8.jpg

GBgbIXR.png

Czyli dadzą parę pierdół jak zawsze a nie poprawią najważniejszego  hehe śmiech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku sezonach w myClub stwierdziłem, że kończę z tym bo to niema sensu. Potem odpalam Ligi Online. Real kontra Real oczywiście. I w trakcie meczu jestem w szoku. Granie tymi obrońcami to bajka w porównaniu z tym co miałem w myClub. Ronaldo to jest nic w porównaniu z tym co Robben robił z moimi obrońcami.

EDIT: 4 mecze, 3 wygrane, dwóch miało ranking 800 prawie. A w myClub przegrywałem nawet z takimi po 300 jak mieli dobry skład. W tej grze chyba więcej zależy od piłkarzy niż od skila.

Edytowane przez chrono87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku sezonach w myClub stwierdziłem, że kończę z tym bo to niema sensu. Potem odpalam Ligi Online. Real kontra Real oczywiście. I w trakcie meczu jestem w szoku. Granie tymi obrońcami to bajka w porównaniu z tym co miałem w myClub. Ronaldo to jest nic w porównaniu z tym co Robben robił z moimi obrońcami.

EDIT: 4 mecze, 3 wygrane, dwóch miało ranking 800 prawie. A w myClub przegrywałem nawet z takimi po 300 jak mieli dobry skład. W tej grze chyba więcej zależy od piłkarzy niż od skila.

Zdecydowanie więcej zależy od piłkarzy niż od skilla. Wiem po sobie, jak miałem wypożyczonego Cavaniego to gra w ataku to była bajka. Od zwycięstwa do zwycięstwa, odszedł to koniec bajki, za to meczarnie się zaczęły w ataku. W sumie jak ma się topowych napastników w myClub to w 80% meczy wystarczy grać na pałę trójkąt z przodu.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba tak powinno byc? Gdyby ludzie z ovr 65 robili z takim Cavanim co chcieli, to cos by bylo nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba gra ,wiec więcej powinno zależeć od skilla nie od drużyny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj awansowałem do 6 ligi i jakie było moje zdziwienie gdy po zmianie drużyny na Polskę dalej trafialem głównie na Real. Przecież tam trzeba wygrać 9 meczy Realem żeby awansować dalej. Później przeglądam rankingi i co się okazuje ? Większość graczy blisko "1000" siedzi i gnije w 5 lidze grając Realem. Jest tylko kilka wybitnych jednostek na szczycie, którzy siedzą w pierwszej lidze grając słabszą drużyną. Coś mi się wydaje że przełomowe jest awansowanie do 4 ligi a tam ustawienie że trzeba grać tylko w tej lidze. Może potem reale znikają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chyba podziękuje "my club" doszedłem do 8ligi z grajkami po 77ovr.Na 12 losowań za 10000Gp raz czarna i dostałem Daniego z 82ovr to max jaki był w moim składzie.

A wczoraj dorwałem gre na lewym profilu i sprawdzam jak to jest z tym i tak . . . Na dziendobry Gotze,pozniej "Team of the Year" Ribery i pierwsze losowanie i odrazu czrna i Iniesta sie kłania :) pozniej żółta piłka i Morata na atak.Najlepsze jest to ze z taka paką Team lvl mam na 1!

Zostaje grac tylko ze znajomymi online do czasu az ogarną na poważnie tryb "my club"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj pograłem 6 godzin w MyClub i ogólnie słabo mi szło. Na ostatnie dwie godziny gry zakontraktowałem nowego trenera (4-2-2-2 ) i o dziwo mogłem kilka pozycji edytować i zrobiłem ustawienie 4 CB, jeden cofnięty CMF, 3 CMF i 2 CF i SS czyli wizualnie 4-1-3-2 (więc można edytować pozycję oczywiście nie każą) do tego poustawiałem piłkarzy zgodnie z team spirit (nie zawsze tak robiłem tylko zwracałem większą uwagę na Overall ). Od tego momentu zacząłem wygrywać, piłkarze wychodzą na pozycję i jakby się mniej męczyli choć nie jestem na stówę pewny. Grałem z przeciwnikiem co miał w składzie: CR7, Roben, Lewy, Ture Yaya, Ribery, Goetze, Bale ale team spirit miał 67 i jego zawodnicy koksy biegali jak takie łajzy po boisku. Mecz wygrałem 4-2 gdzie u mnie mam tylko jednego piłkarza z 82 overall ;) a reszta to 70-78.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj awansowałem do 6 ligi i jakie było moje zdziwienie gdy po zmianie drużyny na Polskę dalej trafialem głównie na Real. Przecież tam trzeba wygrać 9 meczy Realem żeby awansować dalej. Później przeglądam rankingi i co się okazuje ? Większość graczy blisko "1000" siedzi i gnije w 5 lidze grając Realem. Jest tylko kilka wybitnych jednostek na szczycie, którzy siedzą w pierwszej lidze grając słabszą drużyną. Coś mi się wydaje że przełomowe jest awansowanie do 4 ligi a tam ustawienie że trzeba grać tylko w tej lidze. Może potem reale znikają.

Ja już mówiłem ta masa dalej bezie brała real nawet jak ma nie awansować z prostego powodu. Gra się prosto realem wiec go będą brać do oporu bez wprowadzenia opcji wyszukiwania nic się nie zmieni.

 

Pasiak85:

o co chodzi z tym lewym profilem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w 3 dywizji i zeby awansować trzeba wygrac około 8 spotkań np Legią.... Ciężko strasznie bo trafiam w 90% real i mimo sporej mojej przewagi smieszny casilas broni wszystko z kazdej pozycji ,albo moi nie trafiają z 5 m do bramki...Natomiast każdy strzał realu to gol....

Bez sensu zrobili trochę że nie ma wyszukiwania po sile druzyn bo trzeba miec duze szczescie zeby awansować wyzej...tzn trafiać na samych ogórków  co kompletnie nie potrafią grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w zyciu Ronaldo tez robi z obroncami co chce takze dziwie sie na narzekanie... w zyciu jest koksem to i w grze jest koksem... ale z drugiej strony rozumiem , ze juz sie nudzi granie przeciwko realowi.. a co do myClub to wystarczy zatrudnic kolejnego trenera i mozna wtedy zmieniac sobie taktyki w zaleznosci od checi i zawodnikow... a co do losownia pileczek to prawda chyba jest taka , ze za coinsy wpada czarna pilka dosyc czesto a za te 10000 GP to strata kasy.. lepiej odnawiac kontrakty a za coinsy losowac.. ale z drugiej strony zenada , zeby ktos chcial miec dobry sklad to doplacac do gry... ale to juz robi sie standardem w wiekszosci gier... buuuuuuuuuuuuuu.... ale to tlumaczy jakim cudem grajac w myClub niektorzy maja wypasione druzyny... jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo... kasa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w 3 dywizji i zeby awansować trzeba wygrac około 8 spotkań np Legią.... Ciężko strasznie bo trafiam w 90% real i mimo sporej mojej przewagi smieszny casilas broni wszystko z kazdej pozycji ,albo moi nie trafiają z 5 m do bramki...Natomiast każdy strzał realu to gol....

Bez sensu zrobili trochę że nie ma wyszukiwania po sile druzyn bo trzeba miec duze szczescie zeby awansować wyzej...tzn trafiać na samych ogórków co kompletnie nie potrafią grać...

Mnie się udało dzisiaj awansować do 4 dywizji, 3 ostatnie mecze grałem Polską bo brakowało mi 1500 pkt no i udało się. W 4 dywizji będę szarżował MU a ostatni mecz zagram o awans pewnie Polską. :D

Najbardziej denerwuje skuteczność Realu, z byle pozycji Ronaldo może strzelić bramkę. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj na trzy losowanie z top agentów za punkty gp miałem dwie czarne piłki a w nich Eto'o i Pele z Southampton chyba a dziś z połączenia trzech zwykłych agentów 3* i dwa razy po 1* czarna piłka w niej Miguel Rosa (AMF) ovr 81. Niby fajnie bo często mi wpadają te czarne piłki ale nie obraziłbym się na takiego Goetze, zamiast tych trzech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynamy oficjalne zapisy do turniejów rozgrywanych podczas "Borowno LAN Party 2015". 
Termin: 7 lutego 2015
Miejsce: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie

Oto tytuły, w które będzie można się zmierzyć:
League of Legends - 16 teamów 5on5, wpisowe: 150zł/drużyna, pula nagród ok. 3000 zł

Pro Evolution Soccer 2015 na PS4 - 64 osoby, wpisowe: 20zł/osoba, pula nagród ok. 2000zł

Counter Strike 1.6 2on2 - 16 dwójek, wpisowe: 10zł/drużyna

Ponadto, odbędzie się konkurs wiedzy nt. recyklingu elektrośmieci, w którym do zgarnięcia bedą cenne nagrody rzeczowe.

Zapisy i wszelkie informacje: borownolanparty@gmail.com 
Zachęcamy do udziału!

 

 

https://www.facebook.com/BorownoLanParty?fref=ts

Edytowane przez Nemsik_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pasiak85:

o co chodzi z tym lewym profilem? 

Koledze chodzi pewnie o to, że założył drugi profil żeby sprawdzić jak teraz na początku wyglądają losowania itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma patentu zadnego bo wiadomo co wylosujesz juz przed rozpoczeciem losowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakis patent na losowanie tych czarnych pilek ?

6 piłka ;)

 

Nie rozumiem jednego dużo ludzi ma w składzie dobrych zawodników a ja z losowań ani jednej czarnej nie miałem :) tylko na początku tak jak każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×