Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na 60 czy 70 losowań miałem 2 czarne piłki. A w tych piłkach piłkarze po 80 overall :( I to też jakoś na początku. Od dłuższego czasu nic nie miałem. Zamiast wydawać co chwile 10 tys to naprawdę lepiej brać tych co są do wypożyczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie ostatnio trafiły dwie czarne i co ... dostałem czwartego RWF o nazwisku rodrigo kiedy na maxa potrzebuje LWF (sic) i czwartego DM o nazwsku Sandro kiedy potrzebuje AMF... ehhh.. przydał by sie przynajmniej filtr pozycji przy tych losowaniach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kule czarne,złote itp tj małoważne...Panowie lepiej wypożyczyć jakiegoś grajka sobie na te 10spotkań będzie pewniejsze;-)ale powiem szczerze zaskoczył mnie ostatni "pacz".Niby mała rzecz a cieszy jeżeli zakupimy zawodnika odrazu mamy wybór czy do składu go wrzucić czy do listy playerów w drużynie.Inna rzecz to te puchary w myClub no widać, że coś się starają usprawniać, a online jak dla mnie jest na tą chwilę OK żadnych lagów super się gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kule czarne,złote itp tj małoważne...Panowie lepiej wypożyczyć jakiegoś grajka sobie na te 10spotkań będzie pewniejsze;-)ale powiem szczerze zaskoczył mnie ostatni "pacz".Niby mała rzecz a cieszy jeżeli zakupimy zawodnika odrazu mamy wybór czy do składu go wrzucić czy do listy playerów w drużynie.Inna rzecz to te puchary w myClub no widać, że coś się starają usprawniać, a online jak dla mnie jest na tą chwilę OK żadnych lagów super się gra

Tak samo przy zawodnikach w gameplan jest z jakiego Państwa/klubu pochodzą :) i tak jak pisałeś od razu po zakupie można go dodać do składu albo listy.....lubię takie pierdołki.

Co do wypożyczania to masz rację chodź nie zawsze są piłkarze co pasują do składu ;) z resztą z losowań to samo jest he.

Dużo ludzi narzeka, że nie mogą swojej taktyki zrobić ale mi się to podoba trzeba trochę się namęczyć żeby stworzyć swoją wymarzoną drużynę chodź czasami irytuje ale ogólnie jak dla mnie na+.

Tylko cały czas mnie zastanawia skąd ludzie mają takie składy??? CR7, Bale, Goetze, Roben, itd.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wczoraj kroos, przedwczoraj Marszczerano więc środek z moim Goetze jak znalazł...takie składy może i mają ale poprostu grać takimi nie umieją...wczoraj awansowałem do 6ligi w myC i co mnie zaskoczyło?mają takich topowych killerów i nagle stają się trójkątowcami no masakra na 3 mecze 3 gości, którzy non stop dzida do przodu...dwóch ograłem jeden remis i to w końcówce ponieważ przez przypadek wdusiło mi się kółko i go wyciąłem w polu karnym hehehe

Edytowane przez DaArCiO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wczoraj kroos, przedwczoraj Marszczerano więc środek z moim Goetze jak znalazł...takie składy może i mają ale poprostu grać takimi nie umieją...wczoraj awansowałem do 6ligi w myC i co mnie zaskoczyło?mają takich topowych killerów i nagle stają się trójkątowcami no masakra na 3 mecze 3 gości, którzy non stop dzida do przodu...dwóch ograłem jeden remis i to w końcówce ponieważ przez przypadek wdusiło mi się kółko i go wyciąłem w polu karnym hehehe

Ale ja się dziwie skąd mają takie składy?? Szczęście do czarnych czy wydają tyle kasy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się dziwie skąd mają takie składy?? Szczęście do czarnych czy wydają tyle kasy ??

 

..chyba jednak chodzi o kase... duzo czesciej wpadaja czarne za coinsy niz GP... niestety...  na początku gry wpadło kilka czarnych ale potem dlugo posucha.. chyb wiekszosc z nas tak ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..chyba jednak chodzi o kase... duzo czesciej wpadaja czarne za coinsy niz GP... niestety...  na początku gry wpadło kilka czarnych ale potem dlugo posucha.. chyb wiekszosc z nas tak ma..

Ja tylko miałem jedną czarną, którą każdy losował po odpaleniu MyClub. Trafiłem Lahma ale nie przepadam za gościem i został wyrzucony z klubu :D ;) od tamtej pory ani jednej czarnej hehe kasy tyle wydałem a tu nic. Jak pisał Darcio będę teraz wypożyczał zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafilem pare czarnych do tej pory. Powiedzmy ze 1 pilka na 10 jest czarna. Wypadli mi z free agentow jesus navas i palacio. Z top agentow cassano, bacca, di natale, pelle, gyan asamoah, depay, sterling, gotze, d'alessandro, ayew, negredo. Jako prezent toty dostalem alabe. Ze zlotych z ciekawszych wylecieli mi radu, ben foster, touwelaar, kelvin. Takze oplaca sie kupowac top agentow jednak najwazniejszy jest odpowiedni trener ktorego wciaz nie moge znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafilem pare czarnych do tej pory. Powiedzmy ze 1 pilka na 10 jest czarna. Wypadli mi z free agentow jesus navas i palacio. Z top agentow cassano, bacca, di natale, pelle, gyan asamoah, depay, sterling, gotze, d'alessandro, ayew, negredo. Jako prezent toty dostalem alabe. Ze zlotych z ciekawszych wylecieli mi radu, ben foster, touwelaar, kelvin. Takze oplaca sie kupowac top agentow jednak najwazniejszy jest odpowiedni trener ktorego wciaz nie moge znaleźć.

Nie czaje tego..... Dlaczego np. Tobie tyle piłek czarnych wpadło a mi ani jedna?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi w tej ofercie nowej z top agentami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale myClub jest dla cierpliwych. Nie da się zbudować drużyny w 2-3 tyg. normalnego grania. Grałem z kolesiem z 2 dywizji. Zawodników miał maks 77. Za to TS 96. 4-0 to już do przerwy dostałem. Widać, że sobie poukładał drużyne i mu gra trybiła.  Wg. mnie to trzeba kolekcjonować sporo free agentów i spośród inich rzeźbić, wtedy można mniej więcej kogoś wyłapać kto nam pasuje do taktyki.

 

 

 
 
Edytowane przez skaminski
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Ts to morderca. Ja mam niestety tylko 80 i jal trafiam kogos co ma ponad 90 to moge tylko popatrzec jak mi strzela gole.

A ostatnio trafilem na typa z ratingiem 999 i ts 94. Mimo ze nie gral rewelacyjnie i byl przewidywalny to nic nie moglem zrobic, przez moja slaba obrone i niski ts. Jak ogladam mecze, gdzie dwoch graczy ma 90++ ts, to to jest zupelnie inna gra.

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi w tej ofercie nowej z top agentami ?

właśnie ... jesli ktos wie niech napisze.. czy jest sens wydawac GP na tego agenta :-)..moze szansa na znanych zawodnikow bo nie wiem czy dobrze zrozumialem ale tam sa pilkarze , którym twarze zmieniali czy modelowali... takze moze sami znani ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety, ale myClub jest dla cierpliwych. Nie da się zbudować drużyny w 2-3 tyg. normalnego grania. Grałem z kolesiem z 2 dywizji. Zawodników miał maks 77. Za to TS 96. 4-0 to już do przerwy dostałem. Widać, że sobie poukładał drużyne i mu gra trybiła.  Wg. mnie to trzeba kolekcjonować sporo free agentów i spośród inich rzeźbić, wtedy można mniej więcej kogoś wyłapać kto nam pasuje do taktyki.

 

 

 
 

 

I o to chodzi moim zdaniem żeby trochę nad tym posiedzieć ale jakaś czarna by się przydała :)

A ile razy losowales? Bo ja dziennie srednio 3 losowania robie.

Średnio 1-2 razy. Zależy ile czasu gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych facjat:

-Argentina-

Roberto Pereyra

Erik Lamela

Walter Samuel

Andrés D’Alessandro

-Brazil-

Fernando

Richarlyson

Dida

Willians Domingos Fernandes

Alex Raphael Meschini

Kléber Freitas

Eduardo da Silva

-Cameroon-

Eric Maxim Choupo-Moting

-Chile-

Mauricio Pinilla

Felipe Gutiérrez

Jorge Valdívia

-Costa Rica-

Giancarlo Gonzalez

Cristian Gamboa

Yeltsin Tejeda

Celso Borges

Michael Umaña

Júnior Díaz

Óscar Duarte

Johnny Acosta

-Croatia-

Mateo Kovačić

Tin Jedvaj

-Czech Republic-

Tomáš Vaclík

-Denmark-

Christian Eriksen

-England-

Kieran Gibbs

Gareth Barry

Danny Rose

Luke Shaw

-France-

Yann M’vila

-Germany-

Karim Bellarabi

Mario Götze (update)

-Greece-

Andreas Samaris

Stefanos Kapino

Panagiotis Glykos

-Ireland-

James McCarthy

-Italy-

Danilo D’Ambrosio

Simone Scuffet

-Montenegro-

Stevan Jovetić

-Northern Ireland-

Jonny Evans

-Poland-

Wojciech Szczęsny

-Portugal-

Rúben Neves

-Scotland-

Steven Naismith

-Serbia-

Aleksander Kolarov

Neven Subotić

-Slovakia-

Martin Škrtel

-Spain-

José Callejón

Mikel Arteta

Óliver Torres

-Sweden-

Behrang Safari

-Turkey-

Burak Yılmaz

-Uruguay-

Edinson Cavani

-Wales-

Aaron Ramsey

i wydaje mi się , że nowy agent wylosuje któregoś z nich..bo przy tych właśnie grzebali z twarzami... hmmm... niech ktos napisze kto juz probował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wydaje mi się , że nowy agent wylosuje któregoś z nich..bo przy tych właśnie grzebali z twarzami... hmmm... niech ktos napisze kto juz probował

-Spain-

José Callejón

Mikel Arteta

Óliver Torres

 

 

Mi sie trafil Muniain, bylo normalne losowanie, ale trafilem czarna pilke, jak zwykle gracz z 80 ovrl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Spain-

José Callejón

Mikel Arteta

Óliver Torres

 

 

Mi sie trafil Muniain, bylo normalne losowanie, ale trafilem czarna pilke, jak zwykle gracz z 80 ovrl :)

lol ...przed chwilą losowałem i  tez mi się czarna trafiła i .... Muniain ... ciekawe....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol ...przed chwilą losowałem i  tez mi się czarna trafiła i .... Muniain ... ciekawe....

hahaha, otworz jeszcze jedna, bo nie wiem czy sie oplaca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha, otworz jeszcze jedna, bo nie wiem czy sie oplaca :biggrin:

z chęcią bym losował dalej ale nie mam już GP.... daj znaka jak wylosujesz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie tez nie mam, ale wieczorem na pewno bede mial 10k to napisze co trafie :)

 

edit: juz otworzylem :D dodali turniej online, wystarczy wygrac jeden mecz i dostaje sie ta paczke, trafil sie jakis Willians z Brazyli 75ovrl...

Edytowane przez Zioomek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie tez nie mam, ale wieczorem na pewno bede mial 10k to napisze co trafie :)

 

edit: juz otworzylem :biggrin: dodali turniej online, wystarczy wygrac jeden mecz i dostaje sie ta paczke, trafil sie jakis Willians z Brazyli 75ovrl...

no to średianiwo... a ten willians jest na tej liscie to moze cos jest na rzeczy... 

10300160_10152529947594327_5194729628804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to średianiwo... a ten willians jest na tej liscie to moze cos jest na rzeczy... 

10300160_10152529947594327_5194729628804

No to teraz wiadomo, ze tylko z tej listy, bede polowal na Gotze i Cavaniego :) Ale fajnie by bylo trafic chociazby Jovetica czy Ramseya. W zasadzie, to otworze moze nawet ponad 30 paczek, wiec bede mial bardzo duza szanse na Cavaniego i Gotze, teraz dzieki tym turniejom latwo zdobyc GP.

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi za wygrany mecz wylosowało czarną piłkę ze Szczęsnym :D a za gp złota i Samuel co nie pasi do taktyki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×