Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam male pytanie bo nie jestem pewny nigdy w takich kombinacjach.

Mam konto US znajomego z zakupiona gra jako postawowe i gram w nia na swoim. Chcialbym kupic DLC ze swojego konta US ktore tez jest jako podstawowe. Czy ten dodatek bedzie dzialac na moim koncie EU na ktorym gram wlasnie w ta gre.

Chodzi o Destiny i Expansion Pass.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie jako aktywny to tak będzie działać tak jak gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcę zainstalować system od nowa w swojej PS4. Konto zostało już aktywowane. Czy przed formatem i reinstalką muszę zdezaktywować konto? Nie chcę sobie niczego zablokować. Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcę zainstalować system od nowa w swojej PS4. Konto zostało już aktywowane. Czy przed formatem i reinstalką muszę zdezaktywować konto? Nie chcę sobie niczego zablokować. Będę wdzięczny za pomoc.

Podobno nie trzeba ale lepiej to zrób.

Kilka kliknięć X więcej nie boli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem na koncie. Przy wysyłaniu zaproszeń wyskakują błędy ws-36779-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak, dzisiaj dużo osób to ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co paczę na Twitterze to LizardSquad znowu się bawił w "testowanie" zabezpieczeń. ...niby CoD Ghosts i Destiny ale kto ich tam wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że to mój pierwszy post, witam wszystch. Przejrzałem całą dyskusję, ale nie potrafię rozstrzygnąć jednej rzeczy. czy ktoś może mi pomóc.

 

Kupiłem FIFĘ 15, chcę ja udostępnić koledze. Dezaktywuję swoje konto jako podstawowe, on ustawia je u siebie. Czy ja mogę korzystać nadal z subskrypcji PS plus, którą mam wykupioną na swoim koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz ale nie będzie ona widoczna dla innych kont na Twojej konsoli ponieważ konto jest jako normalne a nie jako podstawowe.

Jeżeli nie używasz na tej konosli innych kont to dla ciebie praktycznie nic się nie zmienia poza uploadem save do chmury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephiroT dzięki serdeczne za odpowiedź. Czy kolega korzysta teraz też z mojego PS plus, czy musi mieć wykupione swoje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOlega ma twoje konto jako podstawowe - Twój PS+ działa na jego konsoli na każdym koncie które tam ma czyli również na jego własnym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przeczytałem kilkanascie stron tematu i chce tylko się upewnić, że wszystko dobrze rozumiem.

 

Jest dwóch kolegów Piotrek i Marek. Znają się od małolata i nie mają problemu z tym zeby udostępnić sobie wzajemnie hasła do konta PSN.

Piotrek kupił sobie w PlayStationStore Destiny. Grał w nią na PS3, potem na PS4. Marek kupił sobie rownież PS4. Piotrek chcialby udostepnic mu swoja gre.

W takim razie Piotrek musi:

1) na konsoli Marka zalogować się na swoje konto i pobrać grę na swoim koncie (zeby gra byla w konsoli Marka)

2) Marek na swojej konsoli musi sie zalogowac na swoje konto i na nim zainstalować grę

3) zainstalowana gra bedzie miała kłodkę - brak licencji czy cos takiego

4) Piotrek musi ustawic konsole Marka jako swoją konsolę główną

5) Od teraz zarowno Marek moze grac na swoim koncie na swojej konsoli jak i Piotrek na swoim koncie na swojej konsoli.

 

Teraz pare pytan dla pewnosci:

- czy Marek i Piotrek beda mogli grać jednocześnie ze soba na multi? (jeden i drugi ma wykupione PS+) - czy moze w tym celu Marek musi ustawic konsole Piotrka jako swoją głowną? Bo wg powyzszego algorytmu wychodzi w sumie na to, ze konsola Piotrka dla zadnego konta nie jest konsola glowna. 

- czy Marek i Piotrek dobrze rozumieja, ze jest to dzialanie w pelni legalne i nienaruszajace regulaminow i nie wiaze sie z mozliwym banem konta?

- w przyszlosci jesli beda chcieli dizelic sie grami powinni je zawsze kupowac na konto Piotrka, a beda one juz wtedy automatycznie dostepne na konsoli Marka?

 

Dzięki za odpowiedzi 

Edytowane przez tyskacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą grać jednocześnie w Destiny na swoich kontach.

PS+ wystarczy że będzie na koncie Piotrka.

Marek ustawia konsolę Piotrka jako główną tylko gdy Piotrek ma korzystać z gier Marka.

Jak Piotrek kupi grę na swoje konto to Marek musi się zalogować na konto Piotrka i ja pobrać.

Nie jest to żaden exploit czy bug więc Sony nie zbanuje konta.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz ale nie będzie ona widoczna dla innych kont na Twojej konsoli ponieważ konto jest jako normalne a nie jako podstawowe.

Jeżeli nie używasz na tej konosli innych kont to dla ciebie praktycznie nic się nie zmienia poza uploadem save do chmury.

Wszystko działa tak jak powinno, jednak mam mały problem. Za każdym razem jak odpalam konsole, mam kłódkę przy Fifie, i muszę za każdym razem muszę klikać przywróć licencję. Nie ukrywam, że jest to trochę irytujące. da się jakoś usunąć ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a może musisz chwilkę odczekać?

Ja kłódek nie miałem jak tego używałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kristtof,

 

Przecież obaj grają legalnie na swoich własnych profilach więc jak mają się nie dodawać? ;)

Trofeów nie ma tylko w demach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Watch Dogs'a w wersji pudełkowej a chce kupić dodatek Bad Blood na psn w wersji cygrowej. Pytanie brzmi czy będzie mi ten dodatek chodził? Wydaje mi sie ze tak, ale wole sie upewnic. Pytanie do wszystkich gier kieruje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Watch Dogs'a w wersji pudełkowej a chce kupić dodatek Bad Blood na psn w wersji cygrowej. Pytanie brzmi czy będzie mi ten dodatek chodził? Wydaje mi sie ze tak, ale wole sie upewnic. Pytanie do wszystkich gier kieruje. 

Jeżeli region (US/EU) gry zgadza się z regionem dodatku to będzie chodził. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli region (US/EU) gry zgadza się z regionem dodatku to będzie chodził. 

Dodatek nie ma opisu z jakim regionem działa. Co wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek nie ma opisu z jakim regionem działa. Co wtedy?

...wtedy działa z tym regionom w którym jest konto. Jeżeli konto jest Polskie i płacisz w złotówkach to ... hmm ... jesteśmy (jeszcze) w Europie? ;)

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×