Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na logikę każda interakcja powinna zajść dopiero po zalogowaniu konto.

Chyba że konsola wysyła zapytanie, brak opcji na dostęp/zalogowanie i z automatu kłódka.

Raz jak chciałem kupić takiego to gość z allegro tłumaczył że niby po resecie ustawień sieci jak nie ma odpowiedzi to robi się kłódka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na logikę wszystko powinno działać po staremu ale od softu 2.5x nie działa i tyle.

Gość ci pisał kolejną zasłyszaną hipotezę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym cos dodać ktos kiedyś tu napisał ze placic możemy tylko waluta jaka mamy na koncie np polskie konto to zlotowki. Jest to nieprawda aktualnie mieszkam w Anglii i zapłaciłem za gre na polskim koncie karta na której sa same funty . Elegancko przeliczylo po kursie jaki jest

Na ukrainskim koncie mi nie przeszlo. Jaką masz kartę? Mógłbyś spróbować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A płatności online bez limitów masz otwarte ? Często nowe karty mimo wydania mają to poblokowane.

To idzie taką samą ścieżką jak płacenie za loty czy ebay kartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że coś zmieniło się bo kiedyś rzeczywiście nie było takiej możliwości. Teraz chyba znów można nawet na koncie US płacić polską kartą. Chyba się zorientowali, że zbyt dużo hajsu im ucieka.

Poważnie już tak jest? Nie trzeba się bawić w doładowania 10$ z Amazona i normalnie się płaci polską kartą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie już tak jest? Nie trzeba się bawić w doładowania 10$ z Amazona i normalnie się płaci polską kartą?

Mi na ukrainskim i ruskim nie przeszlo. Na us nie testowalem bo i tak tam wole z paypala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam prosze o pomoc bo mam spory problem.. pomylkowo zalozylem 14 dniowe konto trial na zlym profilu, do ktorego nie pamietam hasla ani hasla do maila, z ktorego zalozono PSN, za 14 dni automatycznie odnowi sie subskrypcja i strace kase a nie majac hasla nie jestem w stanie usunac danych karty kredytowej.. prosze o pomoc co moge teraz zrobic znajac jedynie nr i dane mojej karty bankowej itp ?? czy usuniecie konta z PS zalatwi sprawe? nie jestem pewien, czy trzeba kontkaktowac sie z infolinia ? uda sie to zalatwic? to nie mozliwe zeby przez glupie haslo do profilu co miesiac tracic kase ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa konta na plejaku, jedno podstawowe z 3 miesięcznym ps pkul i drugie dodatkowe a na nim 37zl do wykorzystania. Chciałem odpalic na nim.trial Ps+ zeby kupic taniej infamous, ale wyskakuje mi info o "nie kwalifikujesz sie do pobrania lub zakupu aplikacji" ( czy jakos tak) .. Any ideas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wykorzystałeś już jakiegoś triala na tym koncie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da sie to jakos sprawdzic? Raczej nie odpalalem triala...

A da sie doladowac konto np o 10 zl? Albo zrobic zakup, ze zabiera 37 z konta psn a reszte dobiera z karty debetowej?

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odpaliłeś jakiegokolwiek triala nawet 2 dniowego to się nie załąpiesz.

 

Zawsze najpierw pobiera kwotę z portfela a później dobiera z karty debetowej różnicę ale nie mniej niż 20zł jeżeli pobrać ma na przykład 13zł to pobierze 20 a 7 zostanie w portfelu. Jeżeli ma dobrać na przykład 25zł to pobierze dokładnie 25zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam prosze o pomoc bo mam spory problem.. pomylkowo zalozylem 14 dniowe konto trial na zlym profilu, do ktorego nie pamietam hasla ani hasla do maila, z ktorego zalozono PSN, za 14 dni automatycznie odnowi sie subskrypcja i strace kase a nie majac hasla nie jestem w stanie usunac danych karty kredytowej.. prosze o pomoc co moge teraz zrobic znajac jedynie nr i dane mojej karty bankowej itp ?? czy usuniecie konta z PS zalatwi sprawe? nie jestem pewien, czy trzeba kontkaktowac sie z infolinia ? uda sie to zalatwic? to nie mozliwe zeby przez glupie haslo do profilu co miesiac tracic kase ...

 

Zablokuj sobie kartę w banku i złóż wniosek o nową. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem gdzie to pytanie wrzucic wiec zadam je tu.

http://www.pssite.com/<-- Jak tu zamiescic w profilu informacje o zdobytych trofeach. Wrzucilem swoj nick z psn, na ps4 udostepnilem wszystkie trofea, "kazdemu" . Jak wchodze w "moje trofea" to nie wyswietla mi niczego. Co robie nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. Karty z Polskim adresem nie działają na kontach US.

Sprawdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walutowa z Polskiego banku działa (a przynajmniej działała rok temu jak kupowałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walutowa z Polskiego banku działa (a przynajmniej działała rok temu jak kupowałem).

Z jakiego banku korzystasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam bardzo szybkie pytanie i poproszę o odpowiedź na pytanie jako laikowi.

Kolega pożyczył mi PS4 z aktywnym PS+, żebym ostatecznie zdecydował się przed zakupem własnej konsoli, posiada na płytce grę Wiedźmin 3.

Chciałbym ograć tego Wiedźmina jednak nie chcę mu niszczyć jego save. Muszę mieć 100% pewności, że tworząc w Wiedźminie nową grę nie usunę mu jego save.

Teraz pytanie czy najlepiej stworzyć nowe konto PSN, czy jakoś zgrać/eksportować save na pendrive/PS+, a jak będę oddawał konsolę to usunąć swoje save i jakoś (jak) importować mu te zapisane wcześniej save (np. z pendrive) ? Posiadam PS3 jednak nie jestem jakoś zdeterminowany by grać na swoim koncie, mogę założyć nowe.

Jeśli może mi ktokolwiek napisać krok po kroku jak to wykonać to bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez OsamaBombLaden87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej stwórz swoje konto z którego korzystasz na PS3 i problemu nie będzie bo będziesz grał na swoich sejwach. A przed oddaniem koledze pleja po prostu je usuniesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam bardzo szybkie pytanie i poproszę o odpowiedź na pytanie jako laikowi.

Kolega pożyczył mi PS4 z aktywnym PS+, żebym ostatecznie zdecydował się przed zakupem własnej konsoli, posiada na płytce grę Wiedźmin 3.

Chciałbym ograć tego Wiedźmina jednak nie chcę mu niszczyć jego save. Muszę mieć 100% pewności, że tworząc w Wiedźminie nową grę nie usunę mu jego save.

Teraz pytanie czy najlepiej stworzyć nowe konto PSN, czy jakoś zgrać/eksportować save na pendrive/PS+, a jak będę oddawał konsolę to usunąć swoje save i jakoś (jak) importować mu te zapisane wcześniej save (np. z pendrive) ? Posiadam PS3 jednak nie jestem jakoś zdeterminowany by grać na swoim koncie, mogę założyć nowe.

Jeśli może mi ktokolwiek napisać krok po kroku jak to wykonać to bardzo proszę o pomoc.

 

 

Najlepiej stwórz swoje konto z którego korzystasz na PS3 i problemu nie będzie bo będziesz grał na swoich sejwach. A przed oddaniem koledze pleja po prostu je usuniesz.

Dokładnie tak.

Stwórz nowego użytkownika i podepnij pod niego swój profil PSN. Oddając koledze plejaka usuniesz swoje konto i nigdy cię tam nie było.

Na swoim (o ile jego konto jest ustawione jako podstawowe) będziesz mógł grac we wszystkie jego gry cyfrowe. 

Jego konta ani save nie ruszaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z ps+? Zostało mi kilka dni i nie wiem czy już wklepywać kod - naliczy mi nową subskrypcję od dziś czy po prostu te kilka dni polecą jeszcze na starej a potem się zacznie nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa się zacznie gdy skończy się stara.

Możesz wklepać kod wcześniej, nic ci nie przepadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa się zacznie gdy skończy się stara.

Możesz wklepać kod wcześniej, nic ci nie przepadnie

 

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×