Skocz do zawartości
PLasgoogle

Screenshoty&Video

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest znowy jacys hakierzy sie wlamali. Odpalam sprzecior, a tu PSN nie dziala. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda :\ Xbox Live i PSN mają problemy.Oficjalnie PSN działa,tak podają oficjalne strony SONY.


Skleiłem sobie kolejny mały montaż przy użyciu ShareFactory, zapraszam :biggrin:

No i daje okejke za ambitne wykorzystanie M320.Dokładnie tak się powinno to robić.Nie tak jak ludki na op. locker tylko tego używają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za akcja z tym noobskim killstreakiem? Jak to zrobiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psn nie działa to pewnie share factory poszło w ruch :P

Dokładnie tak Kakaroto, dokładnie tak :biggrin:

 

 

No i daje okejke za ambitne wykorzystanie M320.Dokładnie tak się powinno to robić.Nie tak jak ludki na op. locker tylko tego używają.

 

Dzięki PLasgoogle za poytywne słowo :biggrin:

Co to za akcja z tym noobskim killstreakiem? Jak to zrobiłeś?

W tym budyneczku co przebiegałem przez niego jest przycisk do aktywacji tego tytana [ten sam budyneczek co siedzę na końcu filmiku]. Odpaliłem go a 6 osób było akurat pod tymi płomieniami 

Edytowane przez matispidi
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budyneczku co przebiegałem przez niego jest przycisk do aktywacji tego tytana [ten sam budyneczek co siedzę na końcu filmiku]. Odpaliłem go a 6 osób było akurat pod tymi płomieniami 

 

No to teraz się zgadza, to był najbardziej noobski killstreak jaki w ogóle widziałem :D. A tak na serio to dobra akcja z nożowaniem tych snajperów. I jedna akcja jak strzelałeś do gości a zza pleców wybiegali nowi i cię nie widzieli :P.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. I jedna akcja jak strzelałeś do gości a zza pleców wybiegali nowi i cię nie widzieli :P.

Też miałem ubaw po pachy, nie wiedziałem co się dzieję w momencie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużyBYK to jeden z niewielu ludzi którzy ogarniają i CoD'a i BF'a także da sie :)

E tam Rafał. Już mnie tak nie chwal ;) Dużo osób ciśnie w jedno i drugie na wysokim poziomie. Jestem przekonany że ten kto jest mocny w jedną grę potrafi przestawić się na drugą i też cisnąć. Potrzeba tylko na to czasu. My w bf4 byliśmy zupełnie nowi a w dominację ograliśmy wszystkich w PL a i w eu też dawaliśmy radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci COD'owcy maja wyrobiony refleks tak mi się wydaje chodzi mi o tych lepszych graczy i to chyba będzie na tyle w Battlefielda będą mieli trudności na trybach gdzie są dostępne czołgi , myśliwce , wozy opancerzone andrzejki jak wy to mówicie itd plus duża mapa. Także dla nich to pozostaje tylko tryb wyłącznie TDM i najlepiej jeszcze jakaś mala mapa .

Jestem ciekaw jakby sobie radził ten z CODa podobno najlepszy lub jeden z najlepszych graczy na świecie  w Battlefieldzie oczywiście chodzi mi o scumper'a . Szukałem ale niestety zdanego filmiku nie ma jak gra w jakiegoś Battlefielda ( może ma zakaz w umowie czy jaki pierun lub prostu chodzi o $)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam Rafał. Już mnie tak nie chwal ;) Dużo osób ciśnie w jedno i drugie na wysokim poziomie. Jestem przekonany że ten kto jest mocny w jedną grę potrafi przestawić się na drugą i też cisnąć. Potrzeba tylko na to czasu. My w bf4 byliśmy zupełnie nowi a w dominację ograliśmy wszystkich w PL a i w eu też dawaliśmy radę.

Według mnie to jest naprawdę zajebiste ogarniać te dwie zupełnie inne gry,oglądałem wasze starsze filmy z KZ2,MW3 to niektòre akcje były niesamowite.Pod szczególnym wrażeniem byłem jak oglądałem KZ2.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skleiłem sobie kolejny mały montaż przy użyciu ShareFactory, zapraszam :biggrin:

 

No i jak tu nie lubić tej gry :) BTW @Kakaroto, coś dziś wspominałeś że masz jakieś nowe wideo do wrzucenia?

 

well-we-re-waiting_o_GIFSoup_com_zpsc5d0

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hedszot z krzaków raz na pół godziny , to będzie emocjonujący montaż :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moc! Końcówka tylko trochę nudna :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hedszot z krzaków raz na pół godziny , to będzie emocjonujący montaż :P

teraz jestem noob w kanonierce :p
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem, końcówka nudna...

Widzę, że jeżeli Ty nie wsiadasz do kanonierki to dopilnujesz by inni też nie mogli posiedzieć ;)

Some domipub short game

ładny killstreak Tytan :) Edytowane przez matispidi
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzięki Mati. Jak się podobało to jeszcze jeden mix z jednej rundy :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×