Skocz do zawartości
PLasgoogle

Screenshoty&Video

Rekomendowane odpowiedzi

Lijon rozumiem cie bo ja rowniez robie to dla siebie bo lubie :) Jak ktos cos zobaczy i sie spodoba to cieszy podwojnie.

 

Wychodzi na to,ze teraz moja kolej :biggrin: Material z 4 meczy.Ostatnio nic nie nagrywalem a szkoda bo troche tego bylo. :/ Wracajac do m4 to ta bron naprawde jest zlagowana albo moj model sie popsul.Za kazdym razem przyciskow uzywam tak samo a bron strzela jak chce.Dobrze,ze zadanie mam juz wykonane i nie musze juz nia grac :D

 

Edytowane przez Okulista
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie DMRy w tej grze to jakieś totalne nieporozumienie. A ta konkretna giwera to jakoś strasznie dziwnie kopie jak by w dół? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie DMRy w tej grze to jakieś totalne nieporozumienie. A ta konkretna giwera to jakoś strasznie dziwnie kopie jak by w dół? 

Mam już blisko 9000 killi na RFB i stwierdzam, że jest bardzo fajną bronią. Co do kopania to raczej rwie do góry..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, wrzucaj też na fejsa pls :)


Edytowane przez freesssbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niebawem postaram się zmontować jakiś filmik z RFB.. bowiem jeszcze kilka kili i będzie 10,000 gwiazdek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fenks, generalnie wiekszosc starych akcji sprzed paczy :] 

 

 

Jestes pewiem ze 10000 gwiazdek = 1000000 killi z rfb

 

haha ta.. no ale respekt za granie tym gównem :) ledwie wbilem 500 kili i koncze z DMRami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ta.. no ale respekt za granie tym gównem :) ledwie wbilem 500 kili i koncze z DMRami..

Faktycznie trochę mi się myśli pokiełbasiły.. Miało być 100 gwiazdek czyli 10,000 killi.. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie trwa jeszcze przetwarzanie filmu przez serwis więc dostępna jest tylko rozdzielczość 360p.

Zapraszam do oglądania.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko film,łapa w górę,nie jestem specem od karabinów wyborowych w BF4,ale wydaje mi sie że dobry tez jest ten scar,dobry model odrzutu i krótkie przeładowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za duzo RPG? nigdy mało takich akcji. Dopasowac predkosc i tor pocisku do pojazdu w ruchu - trzeba skila bo masz tylko 1 pocisk ;] GG & BigUp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Okoni to ale ciskać w typów i nic z tego nie mieć a za chwile zginać w dziwny sposób ( ściany ) mija się z celem.Gra ma sprawiać przyjemność a Bf4 takiej przyjemności na ps4 mi już nie daje.Czas chyba wrócić na pc i tam troche popykać w BF3.Przepraszam ze tak jęczę haha ale naprawdę mam wkurw :biggrin:

 

Edit: Jodzio niestety ale  ta siedziba mieści się w Galway ;)

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×