Skocz do zawartości
PLasgoogle

Screenshoty&Video

Rekomendowane odpowiedzi

@MAG - w BF3 to jeszcze bym zrozumiał - po prostu koleś zawalił gruz z kamienicy. Z tego co wiem w BF4 tego nie ma (za to jest genialne Levolution), ale może na mapach z DU jest.
 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MAG - w BF3 to jeszcze bym zrozumiał - po prostu koleś zawalił gruz z kamienicy. Z tego co wiem w BF4 tego nie ma (za to jest genialne Levolution), ale może na mapach z DU jest.

 

Wiem, że gruz może zabić, ale nie byłem na chodniku, tylko na ulicy, schowany za samochodem. Z tego co pamiętam , to nie było takiego zasięgu, żeby kogoś sięgnął na ulicy zwalający się gruz. Być może się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF4 cały czas, choć już sporadycznie, zdarzają się błędy z killkamem. Na ps3 raz na jakiś czas mam akcję że padam od jakiegoś niewidzialnego pocisku , a na killkamie widzę gościa który na drugim końcu mapy łódką na ryby wypłynął.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu youtube udostpenia 60fps na swojej platformie. Patrz Okoni, jak to ladnie wyglada na next-gen'ach. Wklejam pierwszy lepszy gameplay z 60fps'ami.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie przetestować te 60FPS'ów i oto efekt.

Materiał oryginalnie nagrany w 720p60 wyrenderowany na 1080p60.

Ciekawe jest to,że filmu nie można wyświetlić na np.Mozilla Firefox w rozdzielczościach 720p/1080p w 30kl/s.

https://www.youtube.com/watch?v=pm6JUz9ZEEk

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwrócimy uwagę na mini mapę to można dostrzec oznaczony ładunek,dokładnie w miejscu w którym stoi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że takie rzeczy można robić tym ustrojstwem. Nigdy z tego nie korzystałem.

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię kosy, ale ostatnio naszło mnie na co innego.

 

Edytowane przez Naruto_Uzumaki
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizus, skąd biorą się tak ślepi przeciwnicy ;) , wiem, że tak nie jest, ale czasami wygląda jak ustawka  :biggrin: , daj namiar na serwa lol  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie przetestować te 60FPS'ów i oto efekt.

Materiał oryginalnie nagrany w 720p60 wyrenderowany na 1080p60.

Ciekawe jest to,że filmu nie można wyświetlić na np.Mozilla Firefox w rozdzielczościach 720p/1080p w 30kl/s.

https://www.youtube.com/watch?v=pm6JUz9ZEEk

 

Teraz juz mozna na Firefox, tyle ze w 30fps'ach. Ja tam piepsze te 60 fps'ow. Ostatnio renderowalem 1 minute, w 60fps oraz 1080p- zajelo mi to 25 minut! WTF!? :) Wrzucilem na tube 5 minutowy kawalek gameplay'u w 60fps, ale nic nie renderowalem. Plik zrodlowy bezposrednio zupload'owalem na Youtube. Sami ocencie, jak to wyglada. 

 

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jest blacha za moj ulubiony pojazd w tej grze :biggrin:

oqpFvxA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego DICE zrezygnowalo ze zlotych blach za 100 service star.Byly swietne a i trzeba bylo sie napracowac zeby taka zdobyc zwlaszcza w pojazdach.Szkoda bo jednak zawsze dla niektorych to byl dodatkowy smaczek i cel w tej grze,juz nie wspomne o tych co lubia wbijac kosy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te niesmiertelniki w porownaniu do bf3 to jakas kupa jest :sad: W BF3 mogles sobie ustawic, ile miales zabitych dana bronia, danym pojazdem, dana grupa pojazdow, mogles jakos siebie przedstawic, a tutaj jest to zepchniete na dalszy plan. Porazka :<

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy widzicie 60fps na klipie Miszykiszki? Ja kompletnie tego nie widze. koles spie%szyl sprawe przy renderowaniu. Dla prownania daje klip Kromi Chleba. No, po prostu niebo a ziemia! :)

 

Miszykiszka

 

 

KromkaChleba

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sprawa u miszykiszki polega na tym,że (domyślam sie że nagrywał i renderował w 4k60).Ja niektóre filmy nagrywam w 1080p30 i renderuje do 4k30 tylko po to,żeby "oszukać" system YT i dostać wyższy bitrate,niestety YT ma duże problemy z wyświetlaniem filmów 4k i prawdopodobnie w tym tkwi problem.Niestety,trzeba wybrać,albo lepszy obraz albo lepsza płynność,niestety nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×