Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanówcie się skoro Far Cry 3 był bardzo dobry lub dobry wg uznania to Far Cry 4 będzie miał takie same noty, bo to prawie to samo - i dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie mam 6 misję fabularną i faktycznie klon FC3. Mam nadzieje że poza grafą coś mnie zaskoczy na plus w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie jest dobrze, grafika ladna, plynnosc gry wystarczajaca, narazie ani na moment sie nic nie przycielo, mam nadzieje ze przy wiekszych akcjach tak zostanie. Mialem jeden blad, zwierzak wszedl w skale i wystawala mu tylko glowa, ktora zreszta gryzla jak podchodzilem :) Co do samej gry to taki FC3 tylko w innym klimacie

Edytowane przez zizikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rzucilo mi sie w oczy, nastepnym razem bede zwracac na to uwage i ci napisze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co było nie tak z Far Cry 3 ? :P

 

Prezentacja z targow na mocarnym PC wygladala lepiej (podrasowane parametry - wewnatrz kodu gry) niz gra po wydaniu na najdrozszych High-Endach co spowodowalo hejcik ze strony graczy PC oraz proby (czesciowo udane) grzebania w kodzie i znaleznienia co UBI zmienilo miedzy prezentacja a wersja w pudelku.

Po wiecej informacji zachacam przeczesac zasoby WWW - bo my tutaj o konsolach a nie PC.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeskimaster jest ale bardzo rzadkie. Generalnie gra chodzi płynnie a grafika daje radę tylko to to samo co w FC3!!!!! a się łudziłem że bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeskimaster jest ale bardzo rzadkie. Generalnie gra chodzi płynnie a grafika daje radę tylko to to samo co w FC3!!!!! a się łudziłem że bedzie lepiej.

 

Mozesz rozwinac mysl to samo co FC3?

jesli dobrze pamietam bywalo ze w FC3 tekstury sie doczytywaly co nie umniejszalo produkcji jako calosci ale potrafilo czasami zdenerwowac, FC3 chodzil w 720p. FC4 jesli sie nie myle to 1080p (co akurat w tej grze powinno dawac widoczna roznice) oraz wg testu Digital Foundry 30fps na PS4 (http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-vs-far-cry-4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez charyzmatycznego Vaasa to nie to samo już czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło mu o gameplay. Graficznych porównań między generacjami konsol raczej nie ma sensu robić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie brał ktoś wersję z euro agd z dodatkiem? Jest on na płycie czy jakoś kod się dostaje?

Bo jutro po robocie podjadę do paru sklepów ale tylko euro widzę oferuje wersję z dodatkiem.

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W preorderze jest dodatek, ja kupilem dzisiaj w euro i jest tylko kod na co-op dla 10 znajomych. O co dokładne chodzi to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W preorderze jest dodatek, ja kupilem dzisiaj w euro i jest tylko kod na co-op dla 10 znajomych. O co dokładne chodzi to nie wiem

Aha ok.

A ten kod wklepujesz w konsoli i dostajesz 10 kodów na 2h grania dla 10 znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia jak to dziala, kodu nie wpisywalem bo gre kupowalem kumplowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak działa jak napisałem bo już o tym czytałem nie wiedziałem tylko co z tym dodatkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o gameplay.prawie to samo,a nie wiem czy nie bylo ciekawiej w fc3.Troche zaczyna wiac nuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coop lepszy byl w fc3. Wg fc3 jest lepszą gra. Ubi znowu daje o sobie znac. Gram na pc w full hq i sa minimalne roznice w grafice. Na ps4 kupie jak zejdzie do 100.... Gra nudna sie robi po 3 h gry. Bohaterowie nudni. Vass rządził w fc3 a tutaj ehh. Dobrze ze preordera na czarnule nie zlozylem. Zostanie kasa na dragon Age, gta. Dostalismy to samo co w fc3 troszkę lepiej oprawie graficznej. Jednak FC3 jest lepsze. Pzdr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4c9882ef013b4c00de5cfa81be58aaa4.jpg

Obym sie mylił...

Genialne. Śmiać się nie mogę przestać. Sama prawda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktos jest skłonny zaplacic 250 pln za dlc do fc3 ( fc4 ) niech placi. Ale nie dajcie sie temu Ubisoft czy tam ubishit doic. Pzdr

Edytowane przez sakosusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie poniosło i teraz trochę żałuję, chyba od jutra będzie na allegro;)

Byłem napalony na Aliena ale był w zaporowej cenie w porównaniu do allegro, a ten FC4 chyba lepszy wybór niż AC:U

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktos jest skłonny zaplacic 250 pln za dlc do fc3 ( fc4 ) niech placi. Ale nie dajcie sie temu Ubisoft czy tam ubishit doic. Pzdr

Skąd ta pewność, że to DLC do fc3?

Grałeś?

Zamówiłem w store za 239zł. Gra jest równie piękna co fc3, może i ciut lepsza.

Polecam każdemu, kto grał w poprzednią część

Edytowane przez bickamil5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta pewność, że FC4 to DLC do fc3?

Grałeś?

Sako widział gameplay to mu wystarcza. Far Cry 3 był wg. mnie bardzo dobry, tak więc zakupu nie żałuje :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×