Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Najfajniej wygladaja gory w tle. Grafika jest cukierkowa, trzyma niezbyt powazny klimat gry. Gra sie dokladnie tak jak w FC3 co jest plusem i minusem jednoczesnie .. bo juz to gdzies bylo. Do mnie wczoraj gra nie trafila i znudzila mnie w 15 minut .. ale wczoraj mialem jakis gorszy dzien bo i GTA mi zbrzydlo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zle to rozumuje to mnie poprawcie.

Wszystkie znajdzki, dzwonnice i miejsca tego typu mozna robic w trybie kooperacji, ale kampanie trzeba robic juz osobno.

Czy progress z kooperacji bedzie widoczny w trybie kampanii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz żadnej fabuły w coopie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zapka do FC4 i jak odpalam to pisze że niedostępne i proszę spróbować później. Ktoś coś wie na ten temat? :) Chciałem zagrać w przerwie GTAV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile pobrało Ci się GB?? Ja wczoraj zacząłem pobierać z konta USA, ściągnęło ok 4GB + aktualizacja i na tym etapie nie mogłem się połączyć z serwerem. Później sprawdziłem jak miałem ok 8,5GB to już się połączyło ale nie mogłem nic zrobić bo nie miałem zaproszenia, dziś dostałem zaproszenie to oblukam co-op'a. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym trybie demo z kluczem da sie grac 2h, ale .. laczy do losowych osob, nie da sie grac z wybranym znajomym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poważnie? a na invite?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd te klucze wziàć?

Zamówiłem preorder i dupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do preorderu była dodawana zawartość misja hurka i dodatkowa broń. Misję pobrałem z pss store(us), ale nigdzie nie widzę ściągnięcia pakietu z bronią, poradzi ktoś?

Dla kogo jest ta paczka FC4 THe Syringe mission?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej wygladaja gory w tle. Grafika jest cukierkowa, trzyma niezbyt powazny klimat gry. Gra sie dokladnie tak jak w FC3 co jest plusem i minusem jednoczesnie .. bo juz to gdzies bylo. Do mnie wczoraj gra nie trafila i znudzila mnie w 15 minut .. ale wczoraj mialem jakis gorszy dzien bo i GTA mi zbrzydlo ;)

Właśnie to powoduje, że mam cały czas dylemat czy kupić. Przy fc3 bawiłem się świetnie, ale nie wiem czy chcę przechodzić jeszcze raz to samo tylko w innej oprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupic jak zejdzie do 100 PLN bo tyle jest ona warta. Bawilem sie świetnie w fc3 a w fc4 robic tego samego mi sie juz nie chce. Ta gra praktycznie sie nie rozni no chyba ze fabułą ktorej praktycznie nie ma. Polować na zwierzeta mi sie nie chce... Jeżeli ktos zastanawia sie nad kupnem to musi miec swiadomosc ze to jest Fc3 na innej mapie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam aż na Alll pójdzie mój Wolf i Infamous: FL i biorę w ciemno FC4, to jest zdecydowanie mój klimat. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poważnie? a na invite?

Wczoraj nie dzialalo. Dzisiaj kumplowi sie udalo. Wyglada na to ze to loteria w stylu Ubisoft ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dupy jest ten trial. W wyszukiwaniu spędzam 90% czasu, potem ładowanie. Gram kilka sekund i zrywa połączenie. :/ łącznie grałem ze 2minuty.

Ale grafika ładna, udało mi się zrobić 1 screena i przejść z 50m :D

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce obadać FC4 to w sklepie US jest demko dostępne dla wszystkich, 3,94 GB  :)

 

Szybkie pytanie - jak mam plusa wykupionego na moim głównym koncie PL i kupię gre na koncie US ( w którą później będę grał na koncie PL ) - multi z ps plusa z konta PL będzie działać w grze kupionej na koncie US ???

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce obadać FC4 to w sklepie US jest demko dostępne dla wszystkich, 3,94 GB  :)

 

 

Możesz linka zapodać ? bo widzę tylko taką samą wersję jak na naszym storze, czyli z niezbędnym kluczem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce obadać FC4 to w sklepie US jest demko dostępne dla wszystkich, 3,94 GB  :)

 

Szybkie pytanie - jak mam plusa wykupionego na moim głównym koncie PL i kupię gre na koncie US ( w którą później będę grał na koncie PL ) - multi z ps plusa z konta PL będzie działać w grze kupionej na koncie US ???

Jeżeli konto z plusem jest ustawione jako podstawowe to ps + jest na każdym koncie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz linka zapodać ? bo widzę tylko taką samą wersję jak na naszym storze, czyli z niezbędnym kluczem...

Jest w sklepie US of A :) Dajesz na pełną wersję i tam będzie opcja "Try free demo"

 

Jeżeli konto z plusem jest ustawione jako podstawowe to ps + jest na każdym koncie :)

 

Dzięki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak jest z wydarzeniami podczas gry coop. Gram z kolega od samego poczatku i mnie zalicza zniszczone konwoje a koledze juz nie..

Co wiecej.. kiedy on jest hostem to ja nie mam nic odkrytego na mapie a postep pokazuje 8/24.

Jak to jest?

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was się orientuje o co chodzi z osłabianiem fortec, pisze że należy robić kolejne misje. Skąd mam wiedzieć które i kiedy forteca się osłabi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×