Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktos jest skłonny zaplacic 250 pln za dlc do fc3 ( fc4 ) niech placi. Ale nie dajcie sie temu Ubisoft czy tam ubishit doic. Pzdr

 

biorąc pod uwagę że przeciętnie DLC do jakiejkolwiek gry to jest jakaś 1/4 ceny pełnej i kilka (czasem kilkanaście) godzin grania, to DLC jakim według Ciebie jest FC4, z całą nową lokalizacją i nowymi bajerami, misjami i ogólnie story, kosztuje właśnie tyle ile kosztuje. każdy widział screeny, zapowiedzi, gameplaye itp. było oczywiste że nie ma żadnej rewolucji tylko stary dobry Far Cry. a że FC3 był zajebisty i przyjemny to masa ludzi chętnie zagra w FC4 nawet jeśli jest to prawie ta sama gra. nie wiem czego Ty się spodziewałeś.. nie pasuje Ci to nie kupuj, o pięniądze innych się nie martw.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak technicznie bedzie dobrze to jestem spokojny o tą pozycje i pewnie gdyby nie szał na GTA to był by to dla mnie must have końcówki roku. Ale, co się odwlecze w czasie, nie ucieknie ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze względem do fc3 nowa odsłona wypada slabo... I jestem zawiedziony bo przy fc3 bawiłem się swietnie.

Przeczytaj moj post wyżej. Gram na PC a gameplaya nie ogladalem ani jednego żeby nie popsuć sobie zdania i oczekiwań od tej gry. Widziałem tylko jeden trailer

Sako widział gameplay to mu wystarcza. Far Cry 3 był wg. mnie bardzo dobry, tak więc zakupu nie żałuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. Gram na PC a gameplaya nie ogladalem ani jednego żeby nie popsuć sobie zdania i oczekiwań od tej gry. Widziałem tylko jeden trailer

 

A jak z grafiką i płynnością na PC w stosunku do FC3 - zastanawiam się z tego co piszesz czy nie zapodać sobie na PCta -  tylko nie chciałbym za bardzo ucinać detali - chociaż jak przypuszczam i tak pewnie będzie lepiej wyglądać i chodzić  na moim PC niż konsoli... (bardzo czekałem na FC4 ale szczególni jeżeli to jest jak DLC do FC3 nie będę na pewno przepłacać za to samo na PS4 x 2 ). Też nie oglądam rozgrywek z gier w które chce zagrać bo to dokładnie tak samo jakbym oglądał sobie po kawałku film który mam zamiar oglądnąć w całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie oglądam rozgrywek z gier w które chce zagrać bo to dokładnie tak samo jakbym oglądał sobie po kawałku film który mam zamiar oglądnąć w całości.

 

bez przesady, jeszcze mógłbyś tak powiedzieć przy jakiejś mega liniowej gierce ale taki sandbox jak FC4 jak zobaczysz parę minut gameplaya to niczego Ci to nie zepsuje a wystarczy do stwierdzenia że jest bardzo podobny do poprzedniej..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4c9882ef013b4c00de5cfa81be58aaa4.jpg

 

Wg mnie ta wersja jest poprawniejsza:

 

BozZu1w.png

 

FC3 mi sie bardzo podobal, ba, uwazam ze byl znacznym krokiem w przod dla serii, 4ka to pewnie bedzie tak naprawde takie 3.5 ale jestem w stanie to przelknac dla co-opa na ktorego ze znajomym zacieramy raczki, przepieknej piaskownicy oraz pokaznego arsenalu i swobody jego uzytku, w FC3 ot tak dla zabawy lubialem sobie robic zasadzki na drodze z minami/c4 a ja gdzies w krzaku na wzgorzu ich ze snajpy zdejmuje, a tu mi mozdzierz jeszcze dadza XDD

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest zła. Ale spodziewałem sie czegoś wiecej. Nie ma tego czegoś co Fc3. A co do płynności jest raczej ok. Przy wiekszej zadymie mialem jakis zgrzyt ale tylko moze ze 3 razy. Ogólnie plynnosc jest ok. Uplay dziala jak chce. W sumie to rzadko kiedy dziala dobrze

@up: Fc3 na obrazku znajdował tylko ze względu ze roznil sie po premierze niz to co pokazywali na targach, czyli jak zawsze ;-)

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo,

czy można tryb 'areny' cisnąć w coop'ie?

pozdrawiam

Edytowane przez cvg_632836174

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć czy Far Cry 4 z pss store z USA działa w języku polskim na naszym koncie?

Osobiście trafiłem na coś takiego: http://gaming.stackexchange.com/questions/166167/buying-localized-playstation-4-games-in-us-playstation-store

Z tego wynika, że powinny być polskie napisy, ale chciałbym się upewnić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupie wersję cyfrową to kiedy mogę pobrać ją? Dopiero jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem tylko napisać ze jest bardzo dobrze (uff) , to jest wciąż TEN Far Cry .... Wygląda jak 3 na pc co samo w sobie jest ok ( skonczylem poprzednia czesc na obu platformach i byla różnica , choc na ps3 zrobilem 100 % taka to miodna giera byla ) .... Bałem się że nie podejdą mi te "góry" ale jest ok , kolorystyka trochę mi przypomina taką starszą świetną grę Mercenaries , nie jest żle ( jest pięknie ! ) ... Fabula no cóż Anderson Cooper ubrany na różowo heh , no ale nie czepiam się nie to jest siłą tej serii akurat .... Eksploaracja , jaskinie , polowania ( w obie strony hehe) , odbijanie posterunków siedząc w krzakach ze snajperką i celując w klatkę z tygrysem , rajdy quadem i loty w przestworzach ....

Oooo taaaak , to ja poproszę więcej takich "mission packów"

P.S framerate solidny :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem tylko napisać ze jest bardzo dobrze (uff) , to jest wciąż TEN Far Cry .... Wygląda jak 3 na pc co samo w sobie jest ok ( skonczylem poprzednia czesc na obu platformach i byla różnica , choc na ps3 zrobilem 100 % taka to miodna giera byla ) .... Bałem się że nie podejdą mi te "góry" ale jest ok , kolorystyka trochę mi przypomina taką starszą świetną grę Mercenaries , nie jest żle ( jest pięknie ! ) ... Fabula no cóż Anderson Cooper ubrany na różowo heh , no ale nie czepiam się nie to jest siłą tej serii akurat .... Eksploaracja , jaskinie , polowania ( w obie strony hehe) , odbijanie posterunków siedząc w krzakach ze snajperką i celując w klatkę z tygrysem , rajdy quadem i loty w przestworzach ....

Oooo taaaak , to ja poproszę więcej takich "mission packów"

P.S framerate solidny :)

I Twoja wypowiedź w zupełności mi wystarczy jako rekomendacja tej części ;)

Ja w FC3 zrobiłem 100% i ciągle mi mało było, więc mam nadzieję również wysokiej miodności FC4. Biorę chyba Kyrat Edition. Szkoda, że trójka nie miała limitki (albo mi nic o tym nie wiadomo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Czy w Far Cry 4,kupionym za granica, ale w ue,beda polskie napisy ? Bardzo prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób aktywować napisy? Język konsoli PL, a napisów w grze brak.

 

Ok.Ogarnąłem, że jest odpowiednia opcja w menu. Szkoda, że można tam się dostać dopiero po scence wprowadzającej.

Edytowane przez Dellow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zaczęłem grę od multiplayera, na singla przyjdzie czas ale najpierw muszę skończyć AC U.

Rozegrałem kilka map i na razie d..y mi nie urwało ale szczerze mówiąc cudów się nie spodziewałem. Są cztery tryby gry do wyboru. Pierwszy to "Strażnica" coś a'la dominacja, drugi "maska demona" - coś na kształt unicestwienia z BF4, znajdujesz maskę na mapie i niesiesz do puktów na mapie. Trzeci tryb to propaganda, na razie nie mogę połączyć się z żadnym serwerem ale grając na prywatnym powiem że tryb ten przypomina Szturm z BF4, jedni podkładają bombę drudzy bronią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć na jakiej zasadzie działa ten upgrade wersji zwykłej Far Cry 4 do limitowanej? Spreorderowałem fc4 w us store, i co mam teraz zrobić? To samo się jakoś zaktualizuje czy o co chodzi?

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta gra wygląda przepięknie niekiedy , no brak słów po prostu :) Teraz dopiero uświadamiam sobie jakie tereny w 3 byly "płaskie" ech , moment kiedy dostajesz dostęp do tego małego helikopterka i zaczynasz krążyć nad drzewami < banderas.gif > . Ogólnie zrobilem pół mapy i jak dla mnie absolutny top wizualiów jakie widziałem na ps4 , ogromna widoczność , śliczne nasycone kolory , masa zwierząt które są pokryte teksturami imitującymi futro ( wygląda to mega ) , roślinność przepiękna i różnorodna no bajka po prostu . Jeżeli nowy Assasin's to History Channel to tutaj mamy National Geographic na żywo , z tym że nie ma żadnych spadków fps wszystko śmiga płynnie jak masełko . Jak dla mnie obok Alien Isolation i Wolfenstein najlepsza gra roku , czysty sandboks ( bo fabula to meh ) , Skyrim FPS :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie dodales o gameplayu...to ze technicznie jest kozak bylo pewne.

Gameplay dla mnie troche nudnawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy pucharki za kampanie co-op można wbić poprzez SharePlay z kimś kto nie posiada gry i czy w ogóle mozna co-opa w SP odpalić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanko. Kolega ma far crya 4 i chciałbym z nim pograć ale nie mam gry. Na jakiej zasadzie odpalić ? Share play? Moze ktos w skrócie objaśnić? Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie dodales o gameplayu...to ze technicznie jest kozak bylo pewne.

Gameplay dla mnie troche nudnawy.

Nie no ja się zgadzam że mechanika to kopiuj-wklej z Far Cry 3 , także jak komuś nie podeszła poprzednia część i uważał ją za nudną a ma ochotę na coś nowego z fpp niech lepiej zainwestuje w coś innego np. nowe Call Of Duty które akcją stoi lub Aliena który nerwem stoi heh . W Far Cry 4 mamy faktycznie jeszcze większy nacisk na eksploracje , sami ogarniamy znowu materiały do craftingu , wyznaczamy trasy , polujemy , odpieramy ataki czy skradamy się w krzakach . Przez to że teren jest górzysty o wiele ciężej dostać się w niektóre miejsca a wieże są zrobione o wiele lepiej niż w poprzedniej częśći imo , już przy drugiej się trochę natrudziłem by zebrać wszystkie znajdżki . No i jeszcze nie wspomniałem o tyrolce czy autopilocie w pojazdach który pozwala na mega akcje , wielu nowych rodzajach zwierząt jak słonie czy drapieżne ptaki , masa małych usprawnień .....

Ale tak , kto nie przepada za sandboksami i nie bardzo chce mu się zbierać i odkrywać miejscówek może być trochę przytłoczony terenem i znudzony . Gra dosyć szybko porzuca fabularny plot i zostawia nas samych w piaskownicy :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja z us store ma polskie napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×