Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Łupienie Wersalu jest zbugowane. Jak nie wpadnie to pozostaje backup save'a, rozpoczęcie nowej gry i zebranie wszystkiego z Wersalu tak szybko jak tylko będzie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące jednego trofeum w AC Unity na PS4: Zrobiłem Wenecję w 100% jednak trofeum mi nie wpadło?, a żeby tego było mało wszystkie inne mam, więc jedna rzecz uniemożliwiła mi wbicie kolejnej Platynki.. Czy możecie mi pomóc i cieszyć się z PLATYNY:) A drugie pytanie: czy jest opcja rozpoczęcia gry jeszcze raz od początku bo nie widziałem takiej możliwości w grze - wciąz pokazuje mi się tylko kontynuacja?

 

 

Chyba Wersalki chłopaki Wenecja to włochy. Mi wpadło normalnie wszystko zrobiłem i wpadło

 

 

Wersal :biggrin:

Wenecja jest we Włoszech a wersalki za kumuny były w każdym domu :biggrin:

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatek będzie można pobrac jutro czyli po 24? z tego co czytałem jest ok 8gb, to dobrze by było zostawić na noc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jak nie zrobiłem w 100% Wersal i juz jestem w Paryżu to będzie jeszcze powrót do Wersalu czy musze powrócić do sekwencji 1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś to dlc z wersją cyfrową gry?Oczywiście jestem już po czwartej sekwencji,by je odpalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jak nie zrobiłem w 100% Wersal i juz jestem w Paryżu to będzie jeszcze powrót do Wersalu czy musze powrócić do sekwencji 1 ?

 

Koło Cafe Theatre masz możliwość podroży do Wersalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ukonczyłem gry na 100% i wszedłem w DLC jest mozliwosc wrocic na mape Paryża czy musze wchodzic w sekwencje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzielnicy "młyn" masz konia niedaleko bramy. Jest on dokładnie przy łączeniu z dzielnicą "Bazylika". Rzut beretem od schodów na mapie. Powodzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grać w dodatek i muszę powiedzieć ze jestem pozytywnie zaskoczony  :) Jedyne co mnie dalej irytuje to płynność która jest chyba gorsza niz w podstawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem już i jest naprawdę spoko dostaliśmy za free dodatkową historie uzupełniająca całość wiec nie ma co narzekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ostatnio wrócić i zobaczyć ten dodatek ale poległem bo nie mogę ogarnąć z powrotem sterowania :D Po ograniu ostatnio Mordoru, Batmana i Sleeping Dogs nie mogę się powstrzymać od kontrowania trójkątem.

A tak odnośnie ekwipunku, który wymagał rywalizacji klubowej, ktoś wcześniej pisał, że można normalnie kupić, ale u mnie tylko niektóre są odblokowane a reszta dalej wymaga rywalizacji. O co chodzi? Odblokowały mi się jakieś legendarne elementy, ale te, które chciałem najbardziej od stroju drapieżnika wciąż zablokowane.

Jeszcze jedno, synchronizowałem apkę, w której zrobiłem już wszystko i zablokowało mi w grze elementy, które wcześniej miałem już odblokowane. Teraz znowu podaje, żeby zagrać w companion app aby odblokować. Ktoś też tak miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdurna fabuła w tym dodatku. Nic nie wyjaśnia i wprowadza fabularny chaos. Może i coś by z tego było, ale skoro Londyn na horyzoncie, to jednak nie. Bzdura. 

 

Co do zakończenia.

Głowa strzelająca nietoperzami. Dobre ćpanie. Dalej może być już tylko Penis Edenu albo Magnetowid Edenu. Ja jebe.

 

Elo

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzielnicy "młyn" masz konia niedaleko bramy. Jest on dokładnie przy łączeniu z dzielnicą "Bazylika". Rzut beretem od schodów na mapie. Powodzenia:)

bardzo smieszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się jeszcze jakiś patch? Czy to wszystko co Ubi może naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz aplikację na Androida i IOS.

Wykonując w niej misję możesz otwierać dodatkowe skrzynie w grze. To tak w skrócie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek całkiem przyjemny 2 wieczory i 100% wpadło. Jako darmocha da się przełknąć, ale gdybym za te dwa wieczory + platformówka w chinach miał zapłacić 100zł za przepustkę to bym chyba płakał.

PS: Miecz walący flash bangami jest zajebisty, granatnik jak na moje jest za słaby, gość dostanie w czoło z granatu i wali komentarz "słyszałem strzały".  :biggrin:

Edytowane przez Tubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×