Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na PS3 na premierę,kupię na PS4 na premierę i kupię na PS5 w 4K na premierę

Ogrywając singla rok temu,wiedziałem,że oto trafiłem na perełkę do której wrócę,czy to za rok czy za 10 lat.Mimo,że znam zakończenie czekam na tego 30 lipca jak na święto narodowe.

A marudzenie że remaster...Mam gdzieś zważywszy jakiego kalibru to gra.

Gdyby Hanne Montane i Terminatora remasterowali to można miałczeć,ale nie przy tym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The German branch of SCEE confirmed to German page "schnittberichte", that all EU Remastered versions are censored in the same way as the PS3 version, means it´s not possible to dismember enemies and the amount of blood is reduced in MP mode. Bummer, US version is hard to get here in the land of soccer & censorship world champions. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he,pamiętam ,jak na premierę Tlou prosto po pracy biegłem do MM bo mało sztuk dali, wróciłem do domu i gdy wszyscy poszli spać założyłem słuchawki i zniknąłem:)uwielbiam gry od ND i tego kotleta kupię w pierwszej kolejności.Fakt nie ma w co grać na PS4 ale nawet gdyby było to ta przygoda jest świetna i warta tych paru złoty.Niech każdy z Was uderzy się w pierś i przypomni sobie ile to kupił gier na ps3 które okazały się słabe,tu nie będzie takiego problemu,gra jest hitem.PS,wiem,że nie zaczyna się zdania od"he he" ale jakoś tak mi pasowało,nie krzyczcie na mnie, te wypociny to tylko moje osobiste zdanie.pozdrawiam.Paweł z rodziną:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLOU R w złocie :)

9oHacyA.png

Thats-Gold-Jerry-Gold-Kenny-Bania-Seinfe

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he,pamiętam ,jak na premierę Tlou prosto po pracy biegłem do MM bo mało sztuk dali ...

A ja pamiętam sraczkę jak wszyscy na forum panikowali że braknie nakładu i robili preordery gdzie się tylko da po 229 i 249zł a Empik zalał w dniu premiery swoje sklepy TLOU po obniżonej cenie 199zł. O ile dobrze kojarzę to chyba był piątek bo następnego dnia miałem wolne i rano będąc na zakupach w galerii lazłem obok Empiku i radośnie pogwizdując wlazłem ot tak z d00py do sklepu i kupiłem tego Crapa jeszcze ze zniżką :pardon: Nawet jak ktoś planuje ponownie przechodzić, co rozumiem, akceptuje i jeszcze bardziej mi to zwisa to nie czaję już ciśnienia kupna na premierę. No ale, wolność mamy, każdy sobie rzepkę skrobie i inni którzy mają swój pomysł na życie niech nie oceniają tych pozostałych.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, czy na tlou z psn będzie ten cały preload? Na stronce psn, nie ma nic na ten temat, jak i brak info o wadze gry, a obawiam się iż może być podobnie jak z Wolfem, czyli ok 50gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, czy na tlou z psn będzie ten cały preload? Na stronce psn, nie ma nic na ten temat, jak i brak info o wadze gry, a obawiam się iż może być podobnie jak z Wolfem, czyli ok 50gb.

 

Niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy padło wcześniej już to pytanie, ale co z platyną? Jak kupię TLoU: Remastered to przeniesie trofea zdobyte na ps3, czy można będzie zrobić drugą platynkę nota bene za tą samą grę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy padło wcześniej już to pytanie, ale co z platyną? Jak kupię TLoU: Remastered to przeniesie trofea zdobyte na ps3, czy można będzie zrobić drugą platynkę nota bene za tą samą grę :P

Nowa platyna:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 6/10, przejście na Survivor wymaga lekkiego skupienia oraz jest trochę zabawy ze znajdźkami.

Poza tym reszta trofeów jest całkiem prosta, również te multi.

Nie wiem jak w DLC, bo te ogram dopiero jak wyjdzie Remastered.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagorsze, to wszystkie rozmowy i dowcipy, bo latwo mozna przegapic, a reszta do ogarniecia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remstered będzie pewnie wymagać ukończenia gry na trybie Grounded / Brutalny, a ten gwarantuje, jest naprawdę trudny :)

Wiadomo, że nie jest to nic niemożliwego do ukończenia, ale trochę nerwów człowiekowi zje ten poziom.

No chyba, że nie będzie wymagany, to wtedy tylko grindowanie multika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remstered będzie pewnie wymagać ukończenia gry na trybie Grounded / Brutalny, a ten gwarantuje, jest naprawdę trudny :)

Wiadomo, że nie jest to nic niemożliwego do ukończenia, ale trochę nerwów człowiekowi zje ten poziom.

No chyba, że nie będzie wymagany, to wtedy tylko grindowanie multika.

Teraz od razu bedzie mozna wybrac poziom brutalny?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co było mówione to chyba tak. Wszystkie poziomy trudności mają być od początku dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda multi ? można normlanie być ze znajomymi w jednej grupie ? czy rozrzuca ludzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać ze znajomymi i wręcz należy, multi solo, a ze znajomymi to dwa inne światy.

Mimo to nawet samemu da się spoko grać, można dołączać do gry gdzie wszyscy gracze są solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby coś ugrac najlepiej grać ze znajomymi, w tej grze współpraca jest najważniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby coś ugrac najlepiej grać ze znajomymi, w tej grze współpraca jest najważniejsza.

 

No to liczę ze pogramy coś fredziu :D a jak nie to masz targanie za uszy w sierpniu zapewnione na 100% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź telewizyjna. Ja chcę gameplay zobaczyć :)

Edytowane przez Malibu19
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TLoU platyna nie jest trudna (max 5/10). W przeciwieństwie do Uncharted znaczną część walk można uniknąć, co oszczędza mnóstwo czasu i nerwów :) Ogólnie walka z ludźmi w U3 jet dużo trudniejsza niż w TLoU, bo przeciwnicy są bardziej nieprzewidywalni. W TLoU wiadomo, że również próbują zajść Cie ze wszystkich stron, ale w Uncharted dodatkowo czekają na Ciebie albo snajperzy, albo goście z granatnikami . . . a na dodatek jednostki opancerzone z shotgunami :) Jeśli chodzi o walki to tylko końcowy etap jest wymagający, ale można go rozwiązać skradankowo. Co do multi to nawet grając samemu da się wbić 2 brązy i 2 złota. 

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dev Comments on Why TLOU: Remastered PS4 Cut-Scenes Are Shown, Not Actual 60 FPS Gameplay

Today, Sony and Naughty Dog released new 30 seconds TV spot of The Last of Us: Remastered for Playstation 4, it was all cut-scenes once again and no gameplay whatsoever. This has lead to a massive fans uproar over NeoGaf and other social media platforms. Questions are being raised against why Naughty Dog is still not showing the actual gameplay at 60 FPS.

 

I asked Naughty Dog animator Tal Peleg via Twitter: "Just less than two weeks time is left for launch of The Last of Us: Remastered but still Naughty Dog are showing cut-scenes instead of actual gameplay at 60 FPS"?

To this Tal replied that Playstation 4 owners won't get disappointed with gameplay of The Last of Us: Remastered.

BsoCfjVCcAA1U70.jpg

"You won't be disappointed. Brace yourself" replied Tal. with the following image:

And when asked: Whether fans will see any gameplay of The Last of Us: Remastered? Tal replied:

Let's wait and see!

Corrinne Yu, who is Coding Graphics and Animation for Naughty Dog clarified that developers at Naughty Dog worked really hard on The Last of Us: Remastered and they are hoping that fans like it.

"We worked hard on The Last of Us. We hope you like it." tweeted Corrinne.

http://www.gamepur.com/news/15453-dev-comments-why-tlou-remastered-ps4-cut-scenes-are-showed-not-actual-60.html

BspgfOJIAAEyen4.jpg

Bsphf_EIcAESiQX.jpg

BspijOTCEAAhTXL.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tu jedno, zablokowanie klatek na 30 fps. Może chodzi tu o menu, no bo gra ma chodzić w 60 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×