Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli pijesz do mnie to nie. Szczerze się zastanawiam , bo whine jest spory .

Edytowane przez samone3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponieważ przeglądam ten topik dość często i duża część to whine , mam pytanie ogólnie TLOU (nawet tej na ps3) , czy uważacie ,że ta gra ma słabą grafikę na obecne czasy? I czy uważacie ją za dobrą, wciągającą grą ? Pytam się ponieważ jest to jeden z nielicznych exclusivów na PS3 które nie ograłem przed sprzedażą konsoli i postanowiłem ,że ją kupię aby przeczekać do premiery Destiny. Czy dobrze zrobiłem ,że ją zamówiłem ? :D

Nie kupuj. Szkoda Twoich pieniądzorów. TLoU zostało grą roku bo wszyscy byli pijani jak oceniali. Serio. Na Pudelku o tym pisali, dałbym link, ale coś nie mogę znaleźć... Także lepiej kup coś innego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pijesz do mnie to nie. Szczerze się zastanawiam , bo whine jest spory .

Jest bardzo dobrą, wciągająca grą, że świetną grafiką. Ludzie miauczą przy premierze każdego dużego tytułu - to samo było z GTAV, czy BioShock: Infinite. Jedynie przed kupnem CoD co roku mało kto się zastanawia :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj. Szkoda Twoich pieniądzorów. TLoU zostało grą roku bo wszyscy byli pijani jak oceniali. Serio. Na Pudelku o tym pisali, dałbym link, ale coś nie mogę znaleźć... Także lepiej kup coś innego. Pozdrawiam

no kurde już zapłaciłem. No ale co poradzić najwyżej odsprzedam

 

Jest bardzo dobrą, wciągająca grą, że świetną grafiką. Ludzie miauczą przy premierze każdego dużego tytułu - to samo było z GTAV, czy BioShock: Infinite. Jedynie przed kupnem CoD co roku mało kto się zastanawia :P.

Ale tak na poważnie dziękuję za odpowiedź bo też mi tak się wydawało , dlatego zamówiłem , tylko ten whine.... jakby było setki gier do ogrania na PS4 a to jakiś crap. 

Pozdrawiam

Btw na ps3 z konsolą kupiłem god 3 i god of war collection i mimo słabszej grafiki ta 2ga mi się dużo bardziej podobała

Edytowane przez samone3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero blefu, zastanawia mnie po prostu czy dla "odgrzanego kotleta" ktoś z Was kupiłby specjalnie Ps4? Oczywiście pytam najbardziej tu aktywnych; @One , @czeskimaster , @kloose , pozostali których pominąłem :yes:

Powiem Ci, że nie wiem. PS4 kupiłem w dniu premiery nie z uwagi na gry (chociaż do tego służy konsola, a i sam bardzo lubię grać), tylko z racji tego że jest to nextgen. Taka sprzętowa zajawka, jaką niektórzy mają z TV, albo z iPhone'ami :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w to na PS3 i na PS4 też biorę z tym ,że jak stanieje te 50+ złotych bo chociaż gra fenomenalna to jednak szkoda mi kasy. na premierową edycję, zresztą tak samo wezmę diablo 3 żeby ponownie młócić z bratem a potem pewnie i GTA 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Ponieważ przeglądam ten topik dość często i duża część to whine , mam pytanie ogólnie TLOU (nawet tej na ps3) , czy uważacie ,że ta gra ma słabą grafikę na obecne czasy? I czy uważacie ją za dobrą, wciągającą grą ? Pytam się ponieważ jest to jeden z nielicznych exclusivów na PS3 które nie ograłem przed sprzedażą konsoli i postanowiłem ,że ją kupię aby przeczekać do premiery Destiny. Czy dobrze zrobiłem ,że ją zamówiłem  ? :biggrin:

 

Nie udzielalem sie tutaj ale Twoj post nie wyglada mi na prowokacje a jesli tak to masz plus bo dalem sie nabrac. 

 

Przejrzyj watek o TLOU na PS3. 

Poczytaj recki wersji na PS3. 

 

A potem pomysl.....

 

Ja TLOU na PS3 tez nie ogralem, co prawda dalej posiadam PS3 a nie posiadam PS4...

TLOU ogram z samej chocby ciekawosci juz w wersji Remaster jak kupie w przyszlosci PS4. 

 

Odpowiadajac innym nie TLOU nie bedzie powodem dla ktorego kupie PS4 ale jak juz bede mial maszynke obecnej generacji to nie widze zadnych przeciwskazan aby ograc na niej tytuly ktorych nie ogralem na PS3. W przypadku TLOU -  Remaster ma miec dodatek Left Behind. 

Druga gra bedzie GTA V - ale to juz zupelnie inna bajka i inny watek... 

 

pozdro

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie trochę ściągania (50GB) dla tych co kupią wersję cyfrową 

008e9868-4d8b-46dc-9ebd-1abd5e98a774_zps

czyli chyba też dla mnie :sad:

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-order w psstore zrobiony. Jeszcze tydzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe własnie jestem  ile będzie tego ściągania bo jak 50 GB to cienko u mnie będzie z netem mobilnym   :down:

 

EDIT:

 

 I love getting Trophies. Will I be able to collect any new Trophies in the Remastered edition for Factions?

 

Quentin Cobb: Remastered will include all DLC Trophies along with the original game Trophies. No new Trophies were added but 8 of them were changed to be easier to earn.

Potwierdzenie że nie będzie nowych trofeów w wersji na PS4, za to 8 z nich będzie łatwiejsze do wbicia  :biggrin:

 http://blog.us.playstation.com/2014/07/22/how-the-last-of-us-remastered-enhances-multiplayer/#sf3805408

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udzielalem sie tutaj ale Twoj post nie wyglada mi na prowokacje....

Od początku jak zamawiałem grę wiedziałem jaką grę kupuje , jeszcze przed premierą na PS3 czytałem o tej grze....  moje pytania bardziej wynikały z tego co w tym topiku jest wypisywane , tak jakby ta gra była totalnym crapem z grafiką która będzie odstawiać od nowych gier, aż trochę się zacząłem zastanawiać czy dobrze wydałem kaskę ;) . Zadałem te pytania aby każdy z nas się zastanowił czy rozmawiamy o świetnej grze (ponoć bo sam nie grałem , ale z opini, recenzji itp to wynika) której premiera była rok temu na PS3 ,a teraz wychodzi z lekko poprawioną grafą na PS4 czy z z jakimś crapem. Albo czy lepiej wydać kasę na kilka indyków czy na TLOU ? Bo może zamiast tej gry kupic sobie Rogue Legacy i  Road Not Taken ? 

To jest rozmiar na instalację dla posiadaczy płyt

 Wersja cyfrowa będzie zajmowała mniej więcej tyle samo , jak nie dokładnie tyle samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku jak zamawiałem grę wiedziałem jaką grę kupuje , jeszcze przed premierą na PS3 czytałem o tej grze....  moje pytania bardziej wynikały z tego co w tym topiku jest wypisywane , tak jakby ta gra była totalnym crapem z grafiką która będzie odstawiać od nowych gier, aż trochę się zacząłem zastanawiać czy dobrze wydałem kaskę ;) . Zadałem te pytania aby każdy z nas się zastanowił czy rozmawiamy o świetnej grze (ponoć bo sam nie grałem , ale z opini, recenzji itp to wynika) której premiera była rok temu na PS3 ,a teraz wychodzi z lekko poprawioną grafą na PS4 czy z z jakimś crapem. Albo czy lepiej wydać kasę na kilka indyków czy na TLOU ? Bo może zamiast tej gry kupic sobie Rogue Legacy i  Road Not Taken ?

Indyki dostaniesz w Plusie, zresztą chyba nie po to kupowałeś nextgena, żeby grać w jakieś pikselowe popierdółki. A TLoU nikt tutaj crapem nie nazywa, bardziej chodzi o fakt wypuszczenia jej jako Remaster, który graficznie może niewiele się różnić (prócz większej rozdziałki i 60 fps) od wersji na PS3, która i tak wyglądała bardzo ładnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#samone3, ja odpowiedziałem ironicznie bo też myślałem, że trolujesz:) Kupuj śmiało, gra jest genialna. Ogralem na PS3 bez dodatku, a za tydzień ogrywam dodatek już na PS4. Ta gra jest genialna w kazdym calu, a grafika na PS3 to było mistrzostwo, zwlaszcza las o zachodzie słońca... Do teraz mam tą scenę przed oczami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic nie wiesz na temat historii gry to nie zaczynaj DLC, Finał dodatku zdradza pewną rzecz wokół ,której toczy się gra potem (część jego etapów jest prequelem). Lepiej pierw grać w główną historię, jak to nazwałeś. Choć jednak mam nadzieję że DLC jest bezpośrednio wmontowane w grę i w czasie przechodzenia gry, gra sama skuma "o teraz odpalić się powinno DLC". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by było ekstra. I byłby to remastered a nie tylko kopiuj wklej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby, bo całkowicie zaburzyłoby narrację i zniszczyło dramaturgię. Pewne elementy historii Ellie celowo były ujawniane w grze stopniowo - nie wyobrażam sobie pakowania zawartości z DLC bezpośrednio do głównej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w dlc, ale to o czym wspomniał ak47 zostało ujawnione w głównej grze na długo przed momentem rozpoczęcia dlc, wypełniło by pusta lukę. Nie bez powodu traktuje o tym o czym traktuje a nie o tym co bylo po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale akcja DLC toczy się także PRZED wydarzeniami z głównej gry. Część wydarzeń może wypełniłaby lukę, ale znowu - zepsułoby to narrację i dramaturgię głównej gry, która celowo została rozpisana tak, a nie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×