Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym już teraz nie mam tyle czasu na granie jak wcześniej, więc w zasadzie tylko przechodzę gry, na pucharki po prostu brak czasu.

Po twoim avatarku, widać że możesz nie mieć czasu :) . No chyba że to ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J kończę przechodzić na hardzie, grę, jestem na etapie zabicia Davida, i broń mam ulepszoną może w 3/5, a postać w 1/2, może więcej może mniej, a starałem się zbierać wszystko ;D

Edytowane przez Slizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gucio a masz może jakiś filmik z rozmieszczeniem zasobów/części ? Niby przeszedłem grę 3 razy na PS3, ale wszystkiego nie pamiętam :P

Mam takowy w głowie :)

Myślę że nigdzie nie ma takiego poradnika, był by to prawie kompletny gameplay z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co ? czysty random jeśli chodzi o ich występowanie ?

Random raczej nie, myślę że zawsze występują w tych samych miejscach. Po prostu nikt jeszcze nie wpadł żeby taki filmik zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Random raczej nie, myślę że zawsze występują w tych samych miejscach. Po prostu nikt jeszcze nie wpadł żeby taki filmik zrobić.

 

No właśnie @Gucio why ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś się przytrafi ten nieszczęsny błąd to znalazłem rozwiązanie.

 

1.Inicjalizacja systemu, trwa ok 2h (wcześniej oczywiście robimy backup savów na usb)

2.Instalacja na nowo gry

3.Skopiowanie savów z usb

4.Odpalenie gry z ost.zapisanego save'a

5.Pogranie kilkanaście minut bez zgonu, po czym zapisanie gry na całkiem nowym pliku zapisu ( wcześniej nadpisywałem )

 

 

Tutaj kolega miał chyba podobny problem. Nie wiem czy pomoże ale można spróbować :)

 

 

Nowy zapis załatwił u mnie sprawę. Wystarczy dotrzeć do kolejnego checkpointu bez zgonu, jadę dalej :starwars:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem czemu ludzie czepiaja sie grafiki. Mi sie podoba. W koncu jest to wersja remastered a nie robiona od nowa gra. Wszystko jest ostre, plynne i w 60 klatkach. Jestem milo zaskoczony, bo po recenzjach spodziewalem sie duzo brzydszej gry. A co do samej gry to rewelacja.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą, dla mnie sama gra i grafika są świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ukonczylem gre na wysokim i teraz z tego co widze albo moge wrocic sie do poprzednich rozdzialow albo zacząć new game +. W związku z tym mam pytania, 1) czy jak odpale new game + to dalej bede mial mozliwosc wyboru rozdzialow aby dozbierac przedmioty 2) czy po wybraniu new game + moge wybrac wyzszy poziom trudnosci niz ten na ktorym ukonczylem zwykly new game ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ukonczylem gre na wysokim i teraz z tego co widze albo moge wrocic sie do poprzednich rozdzialow albo zacząć new game +. W związku z tym mam pytania, 1) czy jak odpale new game + to dalej bede mial mozliwosc wyboru rozdzialow aby dozbierac przedmioty 2) czy po wybraniu new game + moge wybrac wyzszy poziom trudnosci niz ten na ktorym ukonczylem zwykly new game ?

1) nope

2) nope 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ukonczylem gre na wysokim i teraz z tego co widze albo moge wrocic sie do poprzednich rozdzialow albo zacząć new game +. W związku z tym mam pytania, 1) czy jak odpale new game + to dalej bede mial mozliwosc wyboru rozdzialow aby dozbierac przedmioty 2) czy po wybraniu new game + moge wybrac wyzszy poziom trudnosci niz ten na ktorym ukonczylem zwykly new game ?

 

1.Jak dasz na New Game +, nie będziesz miał możliwości wyboru rozdziałów.

2.Nie można, ale jest glitch który to obchodzi. Zacznij New game +. Jak skończysz prolog i wejdziesz w akt pierwszy, zapisz grę i wyjdź do menu. Potem wejdź w rozdziały, wybierz prolog i ustaw sobie poziom jaki chcesz.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę po raz drugi na poziomie grounded + ( pierwszy hard ). Potwierdzam, w dwóch przejściach da się wszystko zrobić. Chyba pierwszy raz widziałem by po zakończeniu gry wpadło na raz tyle złotych trofików  :) Teraz ogram Left Behind i biorę się za multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu trzeba zrobić po przejściu na hard(żeby mieć wszystkie trofea)?

Dać new game + czy grounded? Wybierać każdy rozdział i zmieniać poziom czy jak bo nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem w tlou na ps3 i tam przeszedlem na wysokim . A tutaj odrazu wjechalem na brutalna rzeczywistoscia i musze stwierdzic ze jest to idealnie wywazony poziom, gra na nim bardzo wciaga i wymusza na graczu przemyslana strategie i dobre zagospodarowanie zasobami .Ja osobiscie pokochalem cegly luk i rewolwer , kto gral na ty poziomie wie ze z nozami cienko ja zrobilem moze z 5 na cala gre , do wykonczenia ostatniego lub jedynego klikacza nadaje sie cegla. Najgorzej bylo przy purchlaku ktorego bez posiada molotowa nie da sie usmiercic na tym poziomie. Gra na poziomie latwym to strata czasu tam sie tylko idzie i wszystkie zasoby amunicja uzupelniaja sie w calosci po jednym rozdziale mozna nasluchiwac, i widac pasek zdrowia. Dla mnie taki poziom to porazka bo gry survival kupuje sie dla myslenia kombinowania a nie isc do przodu jak rambo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tak:

Ukończyłem grę na Hard, w tym przejściu wszystko zebrałem. Odpaliłem NG+ Hard, przeszedłem prolog i na samym początku rozdziału 2 ( kwarantanna) wyszedłem do menu. Wszedłem w Chapter  select, wybrałem prolog i poziom trudności grounded. W drugim przejściu zostało mi tylko dokończyć bronie, zdolności i konwersacje bo w pierwszym jedną gdzieś pominąłem. Thats All 

Edit. Purchlak na grounded pada po trzech strzałach w bańkę z ulepszonego karabinu myśliwskiego lub el diablo.

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ten glitch dalej dziala po najnowszym patchu ? Bo czytalem chyba gdzies ze juz nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ten glitch dalej dziala po najnowszym patchu ? Bo czytalem chyba gdzies ze juz nie

Moje drugie przejście zacząłem już po patchu. Więc nadal działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wam tez konsola strasznie glosno chodzi przy TLoU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem po prologu a konsola jak hałasowała tak hałasuje dalej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gucio79 dzięki za pomoc, sprawdzę jak skończę Tlou. W takim wypadku wszyskie bronie się zachowują, więc zaczynamy z całym sprzętem, który jest czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, wszystkie bronie trzeba zbierać od początku. Tylko upgrady zostają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×