Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Swoja droga ciekawe czy grounded w porownaniu do harda da mocno w kosc, ktos ma doswiadczenia jakies z podobnego przejscia?

Ja grałem na Survivor na PS3 teraz na Grounded na PS4 i jest znacznie trudniej. Doszedłem do końcówki gry i gdyby nie nawyk oszczędnego zarządzania zasobami byłbym w ciemnej dupie. Jest trudniej, ale nie niemożliwie. Umierałem często, ale za to z satysfakcją przechodziłem kolejne lokacje.

Jednak na grounded jest ten problem, że czasami czuję, że gra oszukuje, a raczej przesadnie dokładni są przeciwnicy, momentami zdaje się jakby byli wszech wiedzący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za kilka godzin odpalę po raz PIERWSZY (!) TLoU i to od razu na PS4. Nie wiem czego się spodziewać, bo omijałem od samego początku wszelkie informacje o grze. Czytając komentarze widzę masę pozytywów:) BTW Wie ktoś może czy jest jeszcze szansa dorwać sam kod na pakiet "Survival"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za kilka godzin odpalę po raz PIERWSZY (!) TLoU i to od razu na PS4. Nie wiem czego się spodziewać, bo omijałem od samego początku wszelkie informacje o grze. Czytając komentarze widzę masę pozytywów:) BTW Wie ktoś może czy jest jeszcze szansa dorwać sam kod na pakiet "Survival"?

 

Szukaj po Allegrach, Tablicach itp. Może ma ktoś "odstąpić".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poratujcie, chcę wbić platynę - kończę grę teraz na poziomie wysokim. Na jakich poziomach trudności grać, żeby tą platynę ( i ukończyć grę w 100%, bo chcę też wszystkie znajdźki znaleźć) zdobyć?

Hard -> survivor-> survivor+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy chapter na grounded za mna w sumie poszlo lzej niz myslalem no ale nic zobaczymy dalej :)

 

Po dluzszym ograniu grounded nie takie straszne jak je maluja. Generalnie jedyny minus jaki zauwazylem na razie to to ze multi strasznie dlugo szuka i gowno poprawili w nowej latce. Strasznie to irytujace jest jak sie chce pograc w sieci.

 

Dodatek tez trzyma nierowny poziom wzgledem oryginalu.

Edytowane przez wojtasso88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba tworząc grę ktoś nie pomyślał, że ludzie będą chcieli przejść grę do końca na grounded. Wczoraj skończyłem, wiele walk da się ominąć, wiele przebiec, ale niektórych nie da się ominąć.

A jeszcze bardziej denerwujące jest gdy idziemy na stealth'a, przechodzimy przez pewne drzwi i od razu zmienia się muzyka i przeciwnicy nas szukają. Ot, po prostu devy wstawili jakiegoś triggera z dupy.

 

Sama gra oczywiście miodzio, zarówno singiel jak i multi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie zauwazylem zadnych takich irytujacych akcji, fakt przeciwnicy sa wyczuleni mega ale da rade ich rozpieprzyc nawet na rambo co niby mailo byc na tym poziomie niemozliwe. Tylko trzeba dobrze celowac i liczyc naboje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najwięcej czasu zajęło przejście:

Sekcja z humvee i ucieczka z miasta

Chciałem zrobić po cichu, ale sie nie dało. Koniec końców po godzinie w pierwszym przypadku użyłem rifle'a, w drugim dwa mołotowy :)

 

E: Acha, jeszcze:

Początek szkoły, przy autobusach

Też się nie da zrobić po cichu, tzn tylko w początkowej fazie, później przechodzi się obok pewnego miejsca i od razu na nas wyskakują runnerzy.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na grounded dopiero zauważyłem, że kogoś można zatłuc cegłówką, a tyle tego leży dookoła że nie trzeba zużywać na nich amunicji. Ewentualnie rzut butelką i padają po ciosie z jakiejś broni białej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest dobry sposob, to po ilu ceglach gina?:D Nie wiedzialem ze mozna zabic myslalem ze ogluszyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to moze odleglosc musi jakas zachowana byc. Bo sama cegla jeszcze nie zatluklem zadnego. Co innego kombo cegla+laczek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U was tez Joel czasami biega jak połamany zatrzymując się co kilka sekund ? Strasznie to frustrujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić. Chłopak od początku gry dostaje po dupie i jest po prostu wykończony ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy sekretne drzwi mozna otwierac na wpol uzytym ostrzem? I powie mi ktos jak mam wbic platyne? Przechodze teraz gre na high

Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powie mi ktos jak mam wbic platyne? Przechodze teraz gre na high

Dzieki za pomoc

Zadajesz trochę ekscentryczne pytania. Żeby wbić platynę, znajdź listę trofeów i wszystkie je zdobądź :) .

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że na poziomie grounded zasoby do znalezienia są mocno ograniczone ale czy da się po przejściu na high dokończyć bronie i umiejętności Joela? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że na poziomie grounded zasoby do znalezienia są mocno ograniczone ale czy da się po przejściu na high dokończyć bronie i umiejętności Joela? 

 

Jestem w trakcie wiec ci nie powiem ale chyba tak bo inaczej by nie bylo trofea za to jakby sie nie dalo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektore gry do wymaxowania trzeba przejsc dwa razy, wiec moze tutaj jest podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×