Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Haha dobre;) A co przeszkodziło ci to w podziwianiu tunelu czy co?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps2. Czy włączenie fukncji zablokwoania fps'ów na 30, zmniejsza zużycie sprzętu czy cóś, czy ttylko daje nam gwarancję, że nie będzie żadnych dropów, czego nie można powiedzieć o grze w 60 fps'ach?  :)

Rodzyn miesiąca z poważną kandydaturą na rodzyna roku.

30fps jest nie wiadomo po co i dla kogo, gra w 60 klatkach chodzi płynnie i nie ma żadnych dropów.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coż mogę powiedzieć.... jestem znowu oczarowany, intro po raz kolejny ścisnęło mnie za serducha jak żadna inna gra w życiu i odpłynąłem mimo że na ps3 ukończyłem trzy razy. Na razie dokulałem się do opuszczonego muzeum. To jak ta gra wygląda w tym fragmencie jest nie do opisania, do tego te cudowne 60 fps, pamiętam jak na ps3 jechałem na normalu i miałem poważne problemy w niektórych starciach. teraz dzięki większej płynnosci i responsywności kontrolera idę jak burza na hardzie. Do tego headshoty wpadają aż miło. Będę lizał każdą ścianę żeby cieszyć się znowu tą grą jak najdłużej, a na deser zostawię sobię Left Behind w który nie miałem jeszcze okazji zagrać.

 

PS Parę moich strzałówBuwPdk4IAAAocVE.jpg

 

BuwSOBbIQAAOH-W.jpg

 

BuwP3qZIMAAdDHV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym chapter select dopiero przy new game plus sie je dostaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Po ukończeniu gry

 

Ta gra mnie nie lubi, zacząłem ng+, i nie przeniosło mi ulepszeń Joela i broni, a miałem to wymaksować i poszperać jeszcze za brakującymi znajdźkami, przez te bugi straciłem motywację :/ Olać to, czekam na U4, też się cięższy klimat zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, myślałem, że gra mnie już niczym nie zaskoczy, ale byłem w błędzie - łuki, bomby z gwoździami, strzelby, a do tego kocham kreację Ellie i jej pyskate zachowania - jej teksty są świetne. Dawkuję sobię tą grę, tylko wieczorkiem, bo bym ją przeszedł w jeden dzień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest już dostępny patch 142mb. Potwierdzi ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj pobrało. W historii aktualizacji napisano "Wyszukiwanie" tylko  :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj pobrało. W historii aktualizacji napisano "Wyszukiwanie" tylko  :P.

 

Update jest z poziomy gry czy konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy czasami nie naprawili tym patchem glitcha, dzięki któremu można było zrobić platynę w dwóch przejściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy czasami nie naprawili tym patchem glitcha, dzięki któremu można było zrobić platynę w dwóch przejściach.

 

W sumie jakbys zaczal od razu na grounded to mozna i bez glitcha, czy sie myle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym przejściu nie zrobisz platyny. Chodzi o upgrade broni i umiejętności. 


Nawet jeśli Grounded pozwoli na to. 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale on pisal ze glitch byl taki ze mozna bylo ja zrobic przy 2 przejsciach i chodzi o kontynuowanie ng+ juz na wyzszym poziomie niz ten zaczety na poczatku.

 

A przeciez mozna zaczac od razu na najwyzszym i kontynuowac na nim i wpadnie nam trofeum za poziomy trudnosci no i reszte tez sie zrobi w trakcie gry juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas było najłatwiej w ten sposób, że pierwszy raz szedłeś na łatwym robiąc znajdźki, rozmowy i upgrade. 

To odblokowywało Ci "+" i przełączałeś się na Grounded lecąc drugi raz dokańczając upgrade. 

Oczywiście to w przypadku Trophy Hunters :) - bo jeśli ktoś szuka w grze wyzwań wtedy można oczywiście 2x Grounded :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wiec o to mi chodzi ze mozna bez glitcha:) Tylko wysilek wiekszy, ja przeszedlem na trudnym i teraz sie wezme za grounded a trofea w sumie mam gdzies jak wpadna to beda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem gre na normalu. Teraz chce wymaksowac bronie i skile. Grac na normal +? czy moge wziac grounded? chodzi o to czy nie strace tego co juz zdobyłem? a znajdzki? macie jakis dobry pomysł zebym nie musiał przechodzic jej 4 razy? Oczywiscie pewnie i tak nie unikne tego bo po grounded dopiero + sie pojawi :(

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trybu to jak uważasz :) 

Stracić nie stracisz tylko wczytaj pierwszy rozdział (przez wybór rozdziałów) :) bo jak dasz New Game to się wściekniesz :P

Co do znajdziek na YT masz wszystko.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po przejsciu gry wybieram rozdział pierwszy i w ustawieniach ustawiam np survivor i zaliczy mi po przejsciu gry trofeum za ten poziom tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w ten sposób :)


Wpadnie trofik za ten poziom trudności i niższy (pod warunkiem że ich nie masz).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx lennox jakbym nie spytał pewnie bym sie wkuwił bo raczej dałbym te "new game" :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No problemo Stary :)

od tego jest forum :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga ciekawe czy grounded w porownaniu do harda da mocno w kosc, ktos ma doswiadczenia jakies z podobnego przejscia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×