Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie szukam błędów, utwierdzam się, że spadki są, bo być może to był problem mojej konsol. Dla mnie tlou to 11/10 must have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie multiplayera czy tam postacie tez posiadają levele tzn czy jest system levelowania taki jak w call of Duty jeśli tak to jaki jest maksymalny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lvl.

 

Mnie multiplayer znudzil szybko dosc jednak wole grac gry w singlu i po wbiciu trofkow ostatnich poszla gierka na sprzedaz. Poziom grounded jak juz ktos przeszedl raz na trudnym i potem pogral w multi troche nie robil zadnych trudnosci. Dodatek fabularny left behind dla mnie bez szalu ale gra mimo wszystko warta kupienia i przejscia chociaz jak dla mnie te opinie o swietnym multi mocno przesadzone. Strasznie dlugo szuka gier momentami tak mnie to irytowalo ze wylaczalem po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lvl.

 

 

Jak nie ma jak jest :) Oznacza oczywiście przetrwane tygodnie, ale jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale on pytal o to czy jest taki system lvlovania jak w Cod :)

 

Ja swoja przygode z ta swietna gra zakonczylem na singlu teraz czas na diablo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom grounded jak juz ktos przeszedl raz na trudnym i potem pogral w multi troche nie robil zadnych trudnosci.

Ostatnio zjechałeś mnie że nie umiem grać i lamię. Wziąłem się za siebie i przeszedłem grę na poziomie  Survivor, jak prosiłeś. Było momentami ciężko ale dla ciebie wszystko ;)  . Zwarłem poślady i z ciekawości również zaliczyłem grounded. W niektórych miejscówkach były duże trudności ale się udało. Pytałem znajomych i też przy tym stracili trochę włosów, także inni też nie mieli z górki.

Jeżeli jesteś naprawdę tak dobry, wstaw sygnaturkę i pokaż że przeszedłeś grę chociaż na survivor.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie uwazam tego za bycie dobrym czy cos nie musze nic nikomu udowadniac wiec nie zamierzam sie bawic w zadne wstawianie sygnaturek :) Sam widzisz ze jest wieksza satysfakcja na graniu na wyzszym poziomie o ile nie przyprawia cie o irytacje bo wtedy to juz bez sensu to jednak ma byc rozrywka. Platyny nie wbilem bo nie chcialo mi sie robic znajdziek i niektorych rzeczy w multi,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też celowałem w platynę, ale multi również mi nie podeszło i daję sobie spokój.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama rozgrywka w multi jest dosc fajna nawet mi randomy nie przeszkadzaly tylko ten czas czekania na kolejna gre to masakra jakas...Ja juz pogonilem swoja kopie i dorzucilem pare zl i wzialem diablo ktore juz raczej pojdzie na polke ze wzgledu na grywalnosc duza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym tak grał to pewnie multi by mi podeszło ;)  . Szacuneczek :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy tak napieprzaja ze nie idzie nic tam zrobic w multi;D Grounded przy nich to pikus.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest spokojnie do ogarnięcia, ale trzeba olać przyzwyczajenia z innych gier jak bieganie samemu po mapie i rambo style. Na tę chwilę zauważyłem tylko że łuk jest bardzo przegięty...2 hity w jakiekolwiek miejsce i frag, gdzie takim 9mm trzeba się namęczyć sporo więcej :) Nie mówiąc o tym, że łuk nie potrzebuje tłumika :P

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to naciąganie łuku trwa dość długo, więc nie jest to broń idealna. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest spokojnie do ogarnięcia, ale trzeba olać przyzwyczajenia z innych gier jak bieganie samemu po mapie i rambo style. Na tę chwilę zauważyłem tylko że łuk jest bardzo przegięty...2 hity w jakiekolwiek miejsce i frag, gdzie takim 9mm trzeba się namęczyć sporo więcej :) Nie mówiąc o tym, że łuk nie potrzebuje tłumika :P

 

hehe dokładnie :D normalnie broń masowego rażenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No luk jest mocny ale za to trudniej sie celuje w sumie plus jest taki ze mamy ta zdolnosc zakradania sie po cichu bez zwracania uwagi przez nasluchiwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łuk jest po upgradzie jak automat, naciąga się go strasznie szybko i rzeczywiście kładzie na 2 hity i myślałem, że to najlepsza broń, ale jak zabrałem się za karabin myśliwski to dopiero jest broń OP. Na początku czas przeładowania jest bardzo długi i szybciej wyciągnie się pistolet niż przeładuje i strzeli ale po wydaniu kilku śrubek na tą broń to jest prawdziwa masakra. Upgrade tańszy niż w łuku, strzela porównywalnie szybko i jedynym minusem jest hałas, ale rekompensuje to celownikiem optycznym który bardzo ułatwia sprawę headshotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bez optycznego headshoty latwo wchodza, zwlaszcza jak sobie sam skomponujesz postac i sie cicho poruszasz to mozna na prawde latwo zaliczyc kilku wrogow jak sie jeszcze odpowiednie miejsce wybierze i trzyma z dala od burdy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jak bd przechodzil drugi raz tlou na platyne, a przy koncowce 1 przechodzenia mialem 30 pigul, to czy beda one podczas 2 przechodzenia czy poszly sie *****?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś dobre zestawienia ekwipunku dla początkującego w multiplayer? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jak bd przechodzil drugi raz tlou na platyne, a przy koncowce 1 przechodzenia mialem 30 pigul, to czy beda one podczas 2 przechodzenia czy poszly sie *****?

Mi zostało 25 i były przy drugim przejściu. W ogóle wystarczającą ilośc "piguł" zebrałem bardzo szybko bo w pierwszej połowie drugiego przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkał się ktoś z problemem, że nie zaliczyło mu otwarcia drzwi ?

Sytuacja wyglądała tak, że w muzeum otworzyłem drzwi (nr 2 w grze), później przekradałem się przez kolejne pomieszczenia, schrzaniłem sprawę, narobiłem hałasu i towarzystwo dopadło mnie na schodach piętro wyżej. Problem w tym, że checkpoint wrócił mnie już na klatkę schodową, gdy się wróciłem do poprzedniej sali muzealnej przeciwników nie było (mimo, że ich nie zabiłem), rzeczone drzwi były otwarte (logiczne skoro je otworzyłem), natomiast w statystykach mam tylko jedne otwarte.

Pamiętam, gdy ogrywałem TLoU na PS3, też miałem problem z drzwiami, byłem przekonany, że otworzyłem wszystkie, a w statystykach mi jakiegoś nie zaliczyło. W końcu któreś otworzyłem po raz drugi i trofik wpadł.

Wiadomo, że wszelkie znajdźki tj. artefakty, nieśmiertelniki, komiksy itp. kumulują się. Nie kojarzę jednak jak jest z drzwiami i rozmowami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przy drugim przejściu gry zaliczyło drzwi w mieście gdzie się przechodzi przez most. Więc drzwi też przechodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przy drugim przejściu wygląda właśnie sprawa z artefaktami, komiksami i drzwiami? Te, które już zebrałem wcześniej znowu będzie można zebrać, czy będą tylko te niezebrane? Czy to samo tyczy się drzwi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem na normalu. Nie mam opcji wybrac survival tylko hard. Czyli jeszcze co najmniej 2 przejscia do platyny. Ja niestety odpuszczam. Zaczalem drugi raz przechodzic ale szczerze to juz nie to samo jak za pierwszym razem gdy przechodzilem gre nie znajac fabuly. Gra nie jest krotka i szacun dla tych co splatynuja ta gre :-) ja odpuszczam oraz multi które mi nie podeszlo sam singiel wybitny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×