Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, no to lipa, chociaż i tak dobrze, że ulepszenia zostają :D

@Gucio79 co masz na myśli mówiąc, że przy pierwszym podejściu zebrałeś wszysko?

Rozumiem, że jak będę przechodził ten drugi raz grę, to wszystkei rzeczy, które zebrałem będą zapisane tak? Drzwi do otwierania ostrzem, artefakty, nieśmiertelnik?

Tak konsola trochę głośna, i ciepła po dłuższej sesji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę po raz drugi na poziomie grounded + ( pierwszy hard ). Potwierdzam, w dwóch przejściach da się wszystko zrobić. Chyba pierwszy raz widziałem by po zakończeniu gry wpadło na raz tyle złotych trofików   :) Teraz ogram Left Behind i biorę się za multi.

Przepraszam ale rzuciłem okiem na twoje trofea z tej gry i masz grę zaliczoną tylko na easy i normal. Trochę dziwna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba cos zle patrzysz, wszystko ma kolega w profilu powbijane jak mowi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnie trofea mi się synchronizują. Na PS3 wbiłem platynę w Ratcheta Nexus a na PS4 jej nie widzę, z kolei w Yakuzie Ishin wbiłem z 5 trofików już a na psnprofiles widać tylko 2.Za jakiś czas się pewnie samo wyprostuje. :)

Mam na myśli że po pierwszym przejściu zebrałem wszystko do trofika "śmieciarz" czyli te znajdźki których ilość widnieje w chapter select. Do tego dowcipy Ellie i wszystkie drzwi otwierane ostrzem. W drugim dokończyłem bronie i zdolności Joela + konwersacje.

Co do głośności to mam wersję cyfrową więc konsola jest cichutko.

Edit. Zsynchronizowałem trofea na obydwu konsolach i platyna z Ratcheta się znalazła :)

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam cię przyjacielu, myliłem się. Po prostu rzuciła mi się w oczy twoja sygnaturka. Jeszcze raz proszę o wybaczenie.

Mi się nie udało zebrać wszystkiego w dwóch przejściach.

 

Edit---

2,5 raza i mam :)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam skonczyłem grę plus na poziomie łatwym chciałem zacząc nowa plus na brutalnym ale nie moge wybrac poziomu trudnosci-dodam że predzej wybrałem rozdział żeby dozbierac artefakty i tam wybrałem łatwy poziom czy teraz nie da sie już wybrac innego poziomu i bede musiał znowu przeleciec cały plus na łatwym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam skonczyłem grę plus na poziomie łatwym chciałem zacząc nowa plus na brutalnym ale nie moge wybrac poziomu trudnosci-dodam że predzej wybrałem rozdział żeby dozbierac artefakty i tam wybrałem łatwy poziom czy teraz nie da sie już wybrac innego poziomu i bede musiał znowu przeleciec cały plus na łatwym?

 

musisz włączyć nowa gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko w gears of war bylo trudniejsze multi. Za chiny nie moge nikogo zabic, a sam padam na 1 strzal. Macie jakies rady co do multi w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graj ze znajomymi, bo z przypadkowymi ludźmi jest tragedia. Chyba, że mam pecha i trafiam na samych Rambo prących przed siebie i mających gdzieś współtowarzyszy 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz pecha. Styl Rambo u przypadkowych graczy to prawie w każdym multi, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak sie poddam. Albo trzeba miec skilla z kosmosu, albo jakies wymaksowane bronie. Wlasnie gralem mecz w ktorym moja druzyna nie zabila ani razu. Doslownie ani jednego killa. Masakra jakas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam skonczyłem grę plus na poziomie łatwym chciałem zacząc nowa plus na brutalnym ale nie moge wybrac poziomu trudnosci-dodam że predzej wybrałem rozdział żeby dozbierac artefakty i tam wybrałem łatwy poziom czy teraz nie da sie już wybrac innego poziomu i bede musiał znowu przeleciec cały plus na łatwym?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@snosch już ci to ludzie pisali. Wszyscy o tym trąbią w sieci, że z randomami to multi nie ma sensu. Jedynie ts, i swój team , ubezpieczanie się nawzajem itd. 

Możem coś popykać jak chcesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@snosch już ci to ludzie pisali. Wszyscy o tym trąbią w sieci, że z randomami to multi nie ma sensu. Jedynie ts, i swój team , ubezpieczanie się nawzajem itd. 

Możem coś popykać jak chcesz :biggrin:

 

Mam inne zdanie na temat multi , gram z "randomami" od poczatku i owszem czasem przytrafia sie tacy co to chca wygrac sami ale jest ich zdecydowana mniejszosc.

Poprostu jak w kazdym multi znajomosc map , troche skila i troche szczescia potrzeba do tego aby grac na przyzwoitym poziomie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko w gears of war bylo trudniejsze multi. Za chiny nie moge nikogo zabic, a sam padam na 1 strzal. Macie jakies rady co do multi w tej grze?

 

chyba jednak sie poddam. Albo trzeba miec skilla z kosmosu, albo jakies wymaksowane bronie. Wlasnie gralem mecz w ktorym moja druzyna nie zabila ani razu. Doslownie ani jednego killa. Masakra jakas.

Dziś grałem u sąsiada  i fakt multi ciężkie jak się wali na rambo bo jak się trochę przyczaisz i po kombinujesz to idzie to ogarnąć ja zginąłem 6 razy ale i 6 zabiłem a grałem pierwszy raz teraz muszę upolować tą grę na alle

Ja czesem oglądam filmiki tego Kolesia i widać na tych dwóch jak się ładnie skrada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można trafić na bardzo ogarniętych randomów, na PS3 praktycznie już tylko tacy grali, w Remastered jest oczywiście gorzej, ale z czasem się ludzie wyrobią. Chociaż wiadomo, co ekipa to ekipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem gre. Pare slow ode mnie.

 

Najpierw fabula/historia - Zdecydowanie najlepsza gra w jaka gralem w zyciu. Fajna historia, dobrze poprowadzona, trzymajaca sie kupy i powodujaca, ze nie idzie oderwac sie od gry. Pokazujaca co dzieje sie z czlowiekiem pod presja smierci, glodu, zagrozenia. Pokazujaca do czego jestesmy w stanie sie posunac, by walczyc o najlbizszych i o wyzsze cele. Jak bardzo mozemy byc bezwzgledni w imie wyzszych celow. Mistrzostwo.

 

Oprawa graficzna - gra jest piekna. Kompletnie nie rozumiem recenzji w ktorych mowi sie, ze Naughty Dog poszlo na latwizne, ze gra niewiele sie rozni od PS3 i ze nie jest to next gen. Bzdura kompletna. To jest next gen bez dwoch zdan. Gra jest przepiekna, super plynna i w wysokiej rozdzielczosci. Nic nie przycina. Jesli ktos pisze ze Tomb Raider to jest prawdziwy remaster, to chyba widzial Tomb Raidera tylko na PS3. Bo ja osobiscie gralem w wersje na Xboxa, a jak wiadomo (jak wiekszosc gier multiplatformowych) gry na Xie wygladaly zdecydowanie lepiej. Wiec chyba poprostu to nie tyle TR na PS4 jest taki piekny, co TR na PS3 byl poprostu beznadziejnie brzydki. (tak samo np. Crysis 3, na ktorego na PS3 nie szlo patrzec). Reasumujac, gra jest sliczna, kolorowa, pelna pieknych widokow. Nic dodac nic ujac.

 

Survival - kolejny punkt za ktory musze pochwalic Naughty Dog. Pokazali ze mozna podejsc do survivalu w sposob nie horrorowy. Nic nie wyskakuje "z dupy", nic nas specjalnie nie gania. Pokazali rowniez, ze Survival, to nie musi byc Serious Sam, w ktorym atakuje Cie 1000000000000000 potworow na minute. Wszystko zrownowazone, zbalansowane. Wzorujac sie moze odrobine na serialu The Walking Dead, pokazali ze zombie (lub ich odpowiedniki) wcale nie sa silniejsze od ludzi. Sieja strach, ale sa do ogarniecia, do oszukania. Ze mozna rozegrac z nimi gre pod swoje dyktando. To bylo zajebiste w tej grze.

 

Podsumowujac, gra zdecydowanie 10/10. Mam nadzieje, ze w swoim zyciu (posrod calego syfu ktory ukazuje sie co roku) doczekam jeszcze takiego tytulu, o ktorym bede mogl napisac podobne slowa.

 

P.S. Zapomnialem dodac. TLoU ma najlepiej odwzorowane twarze jakie widzialem w grach video. A oczy sa najbardziej wiarygodnymi oczami jakie rowniez widzialem w grach. Mistrzostwo.

 

Jeszcze cos. Chcialbym bardzo poprosic osoby, ktore graja w multiplayer, czy mogłyby zaprosic mnie do znajomych. Wiem ze moglbym sam pozapraszac, ale Wam latwiej wyslac 1 zaproszenie, niz mi 15 czy 20. Z gory dzieki.

Edytowane przez snosch
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś żadnych przycinek? Musiałeś mieć, były momenty z lekkimi przycinkami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wersje z PSS, bycmoze dlatego. Inna sprawa ze jestem czlowiekiem, ktoremu jak sie raz czy dwa razy przytnie gra na 10h, to nawet tego nie odnotowuje. Ja gram w gry, a nie je studiuje.


z innej beczki. jak w multi uzywac tzw zakupionych broni. Mam z dlc jakas dwururke, dodalem ja do swojej klasy, ale za nic nie umiem jej wyposazyc w meczu. Jak to zrobic?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też :D

Ale fakt może jak się gra z płyty, to spadki są częstsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram z płyty i spadków nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki. jak w multi uzywac tzw zakupionych broni. Mam z dlc jakas dwururke, dodalem ja do swojej klasy, ale za nic nie umiem jej wyposazyc w meczu. Jak to zrobic?

Musisz ją w trakcie meczu kupić za części, tak jak kupujesz amunicję do broni podstawowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko, czy szukamy w sieci problemow na temat tej gry, czy oceniamy ja sami, i wyrabiamy sobie zdanie na podstawie wlasnyh doswiadczen?


 

Najlepszy jest ten drugi artykul, a wlasciwie jego tytul. Ciekaw jestem jak gosciu wyliczyl i jak zauwazyl, ze animacja spada do 50-55 klatek ;) Smiesza mnie tacy kolesie, ktorzy zamiast grac, licza klatki na sekunde ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×