Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Czy gra kupiona w psn rożni się czymś od wersji pudełkowej ? ( zawartość )

Niczym się nie różni, chyba że kupisz np na amerykańskim storze, to nie będziesz miał PL wersji językowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał aby ewentualna nowa część opowiadała zupełnie nową historię osadzoną w tym uniwersum. Nie do końca jednoznaczne zakończenie powoduje że każdy może sam dopisać sobie tą historię o czym świadczy ciekawa teoria zaopdana powyżej (nawet jeśli opiera się tylko na słabszej jakości teksturce - sam pomysł świetny :)).

 

BvpslArIgAEr_NC.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś, jak wykonać zaawansowane czynności jak oznaczanie, podarowanie komuś przedmiotu, leczenie kogoś(gdy ma mało hp, nie gdy chodzi na klęczkach) itp?

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś, jak wykonać zaawansowane czynności jak oznaczanie, podarowanie komuś przedmiotu, leczenie kogoś(gdy ma mało hp, nie gdy chodzi na klęczkach) itp?

dzięki

 

Oznaczanie wciskasz L3 , aby podarowac przedmiot musisz miec perk "rzemieslnik" poziom 2 , leczenie tez jest odpowiedni perk chyba "pierwsza pomoc" klikasz krzyzyk jak jestes przy postaci ktora potrzebuje leczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie ile jest Chapter-ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś także ma problemy z multiplayerem tzn. czasami pojawia się czarny ekran i nic nie widać? Można tylko zmienić zestaw, lub wyjść z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w TLoU uzywajac Goldów. Mam włączony ten specjalny profil słuchawkowy pod tę grę. Jednak widziałem w ustawieniach dźwięku w grze,że jest możliwośc ustawienia w słuchawkach dzwięku przestrzennego 5.1. Jednak ja mogę tylko ustawić 2.0
Czy zależy to od uzywanych słuchawek(choć pamiętam,że raz jakoś udało mi się ustawić ten tryb 5.1-ale nie pamietam w jakich to było okolicznościach), czy też może muszę zlikwidować ten profil dzwięku pod tę grę ?
Macie jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo tylko ze w Pulse na początku używałem profilu stereo później włączyłem w słuchawkach surround i wtedy odblokowalo mi 5.1 i 7.1 w Tlou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,bo zapomniałem. A czym się włącza w słuchawkach surround? Czy przyciskiem VSS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, którą wersję multi TLOU Remastered macie?

U mnie jest  napisane wersja 1.02.17, a jak czytam na stronie to najnowszy patch to 1.02.16, i trochę się zagubiłem w tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to jak mam ten dźwięk na 5.1 ustawić? Moje słuchawski są ponoć świetne jeśli chodzi o dźwięk przestrzenny ale nadal 2.0 widze w opcjach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są zwykle słuchawki stereo wiec nic dziwnego że w opcjach nie masz 5.1 lub 7.1 ponieważ posiadasz stereo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są zwykle słuchawki stereo wiec nic dziwnego że w opcjach nie masz 5.1 lub 7.1 ponieważ posiadasz stereo :-)

 

Cóż, przynajmniej były za darmo ^.^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam pytanie gram pierwszy raz w ta gre,przeszdlem j na poziomie normal i zaczalem grac ponownie na tym samym poziomie.Teraz nie mam zmodyfikowaych broni i musze zbierac wszystko od nowa.Ogolne pytanie :

Jak mam wybrac NORMAL PLUS zeby nie musiec zbierac znow wszystkiego od nowa,podobno tak jest jak grasz w plusik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu głównym mam nowa gra plus, a raczej było skoro zacząłeś grać od nowa. Albo odpaliłeś plus, ale nie dotarłeś tak daleko by widzieć, że masz ulepszone bronie. Najlepiej sprawdzić to po pigułkach, ile już masz ulepszonych umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo tylko ze w Pulse na początku używałem profilu stereo później włączyłem w słuchawkach surround i wtedy odblokowalo mi 5.1 i 7.1 w Tlou

Dzięki Kolego za pomoc. A tak z ciekawości uzywasz trybu 7.1 czy 5.1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszę różnicy pomiędzy 5.1 a 7.1 dlatego mam 7.1 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×