Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

A Joel nie był potworem - chciał tylko przeżyć w otaczającym go świecie, przy okazji ratując Ellie, która przypominała mu jego zabitą wcześniej córkę...

 

No właśnie ta tęsknota za córką i przywiązanie do Ellie sprawiło, że pod koniec gry robił to co robił. To był ten impuls do tej przemiany i to mnie przeraziło w nim pod koniec. Ta chęć odzyskanie tego co utracił - nie ważne jak dużym kosztem, nawet mordując tych, co chcą pomóc.   Zawsze był raczej skostniałym ale raczej sympatycznym gościem. Dopiero pod koniec gry zamienia się w Freddiego z piątku 13-ego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ta tęsknota za córką i przywiązanie do Ellie sprawiło, że pod koniec gry robił to co robił. To był ten impuls do tej przemiany i to mnie przeraziło w nim pod koniec. Ta chęć odzyskanie tego co utracił - nie ważne jak dużym kosztem, nawet mordując tych, co chcą pomóc.   Zawsze był raczej skostniałym ale raczej sympatycznym gościem. Dopiero pod koniec gry zamienia się w Freddiego z piątku 13-ego 

Joel nie zawsze był sympatycznym gościem - wspominał w którejś rozmowie z Ellie, że stał po obu stronach barykady. Sporo osób uważa, że Joel zachował się egoistycznie ratując Ellie i jednocześnie zabierając ludzkości szansę na znalezienie szczepionki (chociaż nie wiadomo co Świetliki by z tym lekarstwem zrobiły). Jak dla mnie, zachowanie Joela było po prostu ludzkie - zwyciężyło uczucie do pojedyńczej jednostki, a nie do zepsutego i będącego na skraju upadku świata, w którym prócz pojedyńczych jednostek, nie było już sensu nikogo ratować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra super. Ogralem i fajnie sie bawilem. Polecam ograc po tlou metro redux :-D ten sam klimat moze nawet lepszy i ta muzyka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z Left Behind. Otóż podniesione surowce nie są widoczne w ekwipunku. Podnoszę szmatę i alkohol, chcę zrobić apteczkę a tu zonk, ani szmaty ani alkoholu. Miał ktoś podobny problem?

 

Dobra już wiem o co chodzi, w Left Behind trzeba zdobyć po 4 części z każdego przedmiotu aby dostać jedną sztukę. 
W głównej grze tego nie było, stąd moje wątpilwości.
Edytowane przez konstant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo szmata do alkoholu nie pasuje !!!

Od zawsze dziwka + alkohol to zgrany duet ;)

 

A tak serio,miałem tak,że nie mogłem zrobić koktajlu... Zagrałem od nowa i wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezsensu, nie chce mi się zaczynać od nowa, jeszcze survival mam do przejścia. W internecie nic nie mogę na ten temat znaleźć.

 

Dobra już wiem o co chodzi, w Left Behind trzeba zdobyć po 4 części z każdego przedmiotu aby dostać jedną sztukę. 

W głównej grze tego nie było, stąd moje wątpilwości.

Edytowane przez konstant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK, glosnik odezwie sie jeszcze jak bedziesz znajdowal znajdzki w postaci nagran audio.

Jestem po spotkaniu z bratem Joela, jednak do tej pory glosnik milczy (poza odglosem lataki). OCB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może masz ściszony w opcjach? ja tak zrobiłem bo i tak gram na słuchawkach więc 0 z niego pożytku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ja po prostu za dużo na PC gram, czy wg Was też przełączenie 60 fps na 30 fps daje efekt, jakby gra baaardzo klatkowała? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ja po prostu za dużo na PC gram, czy wg Was też przełączenie 60 fps na 30 fps daje efekt, jakby gra baaardzo klatkowała? :D

Bo tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatek "Left behind" jest normalnie na płycie czy w formie jednorazowego kodu ? 

 

Pytam bo nei wiem czy kupywac używke czy jednak nówke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zdziwiłem po co grać na 30 fps na których może pół dupy zza krzaka wygląda lepiej( a tak szczerze to chyba tylko cienie lol), skoro gra 'klatkuje', heh. 

 

@up

dopiero ktoś to pytanie w statusie zadał,ale co tam - left behind jest na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatek "Left behind" jest normalnie na płycie czy w formie jednorazowego kodu ?

Pytam bo nei wiem czy kupywac używke czy jednak nówke :)

Jest wtopiony w plyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące trybu multi. Aktualnie gram świetlikami i mam 8 tydz. Ile jeszcze mi zostało tygodni ? Ogólnie da się jakoś tu przegrać ze będzie trzeba od nowa zaczynać ? 

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące tryby multi. Aktualnie gram świetlikami i mam 8 tydz. Ile jeszcze mi zostało tygodni ? Ogólnie da się jakoś tu przegrać ze będzie trzeba od nowa zaczynać ? 

 12 tygodni,można wszystkich stracić w klanie i amen. Grasz od początku.

Edytowane przez Oldboy72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak da się przegrać jeżeli masz atak frakcji na 100% i nie wypełnisz najniższego poziomu wybranego zadania to będziesz musiał zaczynać od nowa. Trzeba przeżyć pełne 12 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do trofikow podroz lowcy i podroz swietlika to trzeba miec ogarniety swoj team ? bo nie zabardzo rozumiem

z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do trofikow podroz lowcy i podroz swietlika to trzeba miec ogarniety swoj team ? bo nie zabardzo rozumiem

z gory dziekuje za odpowiedz

 

Osobiście to nie wydaje mi się, grałem tylko i wyłącznie z randomami i bez problemu przetrwałem 12 tyg. Pewnie z własną ekipą było by szybciej ale nie jest to potrzebne aby ukończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@flahu

Jak pisze w poście powyżej, spokojnie dasz radę samemu.

W grze są 2 lobby, jedna z drużynami, a drugie gdzie drużyny są zakazane więc spokojnie możesz grać bez drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za info :) z pewnością wbicie platyny będzie ciut łatwiejsze , obecnie jestem na etapie przechodzenia survivor + już w połowie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram sam po multi i jest bardzo latwo zrobic misje frakcji tylko odopowiednio dobierac trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem drogę łowcy online (12 tygodni), jestem bardzo zadowolony :)

Na początku nie ogarniałem,cała ta kampa mnie dobijała,ale powoli zrozumiałem jak i po co się gra...

REWELACJA !!!

Czas na klan świetlików...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×