Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

To, że ktoś ma internet neostrade 20mb to nie znaczy, że nie będziecie mieć lagów. 20mb to jest prędkość pobierania, a nie wysyłania.
Pamiętam jak się ludzie wściekali na neo jak grałem na PC w unreala tournament 2k4.  Pingi mieli po 60/80/120 i lagi niemiłosierne, a ja przy zwykłej osiedlówce 6mb  miałem ping 8/16 i nigdy problemów z grą online m.in. w TLOU.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam radiówkę 8/16 i zero lagów :) a co do ikony wtyczki też mi się kilka razy pojawiała na parę sekund 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z odpaleniem multi? Po wybraniu FRAKCJE - TRYB WIELOOSOBOWY wyskakuje powiadomienie: Aby grać w trybie FRAKCJE musisz pobrać pakiet map (dostępny bez dodatkowych kosztów). Problem w tym, że to powiadomienie wyskakuje nawet po pobraniu tych map. O co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz grać od razu na przetrwanie+:

- wejdź do NG+ na poziomie HARD i przejdź pierwszy rozdział (aż zacznie się rozdział 20 lat później)

- jak będziesz mógł kontrolować Joela wyjdź z gry

- w menu głównym wybierz pierwszy rozdział i będziesz mógł wybrać poziom przetrwanie

Tym sposobem zaczynasz NG+ na poziomie przetrwanie.

Jak ukończysz dostaniesz trofea za wszystkie niższe poziomy trudności.

Dziękuje bardzo za pomoc!, pod wieczór sprawdzę co i jak.

Tego właśnie szukałem, dziękuje bardzo za pomoc! Pod wieczór obadam sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nocy ukończyłem na PS4 DLC fabularne... jeśli ktoś się zastanawia czy warto kupić TLOU raz jeszcze dla samego DLC to moja odpowiedź jest jak najbardziej tak.

Może i DLC nie jest idealne ale fabuła jest na prawdę niezła i fajnie rozszerza to co było w podstawce.

 

Podstawkę ogrywałem na premierę wersji PS3 i trzeba przyznać, że graficznie jest jeszcze lepiej ( :P ) choć nie ma takiego szoku jak na PS3 :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że DLC zaczynać od poziomu "przetrwanie", nie oszczędzać amunicji, broni itp. Większość to fabuła, sporo skradania na szybko i 2-3 strzelanki. Szybko, łatwo i 4 trofea za przejście poziomów wpadają, a i w trakcie 1-3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że DLC zaczynać od poziomu "przetrwanie", nie oszczędzać amunicji, broni itp. Większość to fabuła, sporo skradania na szybko i 2-3 strzelanki. Szybko, łatwo i 4 trofea za przejście poziomów wpadają, a i w trakcie 1-3. 

 

ja polecam najpierw przejść na niższym poziomie bo te "kilka strzelanek" potrafi popsuć zabawę...  Ellie to nie Joel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak poznać ostatnią scenę jak się gra po raz pierwszy ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak poznać ostatnią scenę jak się gra po raz pierwszy ? ;)

 

 

Będzie na pewno ciężej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak poznać ostatnią scenę jak się gra po raz pierwszy ? ;)

 

domyślisz się, że to już koniec lub blisko końca DLC jeśli ograłeś podstawkę i pamiętasz z niej coś tam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko.

TLoU:R ma od razu odblokowany poziom Grounded.

Czy w multi zdobyty na PS3 lvl (to samo konto) jest utrzymany czy lecimy od zera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko.

TLoU:R ma od razu odblokowany poziom Grounded.

Czy w multi zdobyty na PS3 lvl (to samo konto) jest utrzymany czy lecimy od zera ?

Lecisz od zera...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to spalili z tym trochę.

O ile rozumiem 2x12 tygodni o tyle kasacji lvl już nie.

Ale dzięki za cynk Kloose.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem filmik zza kulis dostępny na płytce.... trzeba przyznać, że choć długi to ciekawy i to bardzo. 

Jedyny minus to dostępny dopiero po przejściu pierwszej cut-scenki podstawy gry- jak ktoś jak ja ograł na ps3 podstawkę i nie zamierzał ogrywać raz jeszcze to musi odpalić grę bo inaczej nie widać tego materiału nigdzie.  Film zawiera także fragmenty z filmu o muzyce, który widać po włożeniu płyty do napędu a który leci tam z neta i tnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten co jest z poziomu menu konsoli owszem. Ja go zatrzymałem i zostawiłem niech się buforuje. Najlepsze jego fragmenty są jednak w tym filmie 1.5h o tworzeniu gry do tego są tam napisy pl...

 

Siema wam tez tnie ten film o muzyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Wy też na początku męczyliście się okropnie z tą grą? Gram na poziomie normalny i każde "spięcie" z przeciwnikiem muszę powtarzać po kilka-kilkanaście razy co jest strasznie frustrujące. 
Macie jakieś rady dla kogoś kto gra w tę grę od nieco ponad dwóch godzin? 
 

Wszedłem teraz do tego przechylonego budynku i mam przed sobą z 7 zarażonych i nie mam bladego pojęcia jak ich minąć bo z tego co wywnioskowałem walka jakakolwiek skazana jest od razu na niepowodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wy też na początku męczyliście się okropnie z tą grą? Gram na poziomie normalny i każde "spięcie" z przeciwnikiem muszę powtarzać po kilka-kilkanaście razy co jest strasznie frustrujące. 

Macie jakieś rady dla kogoś kto gra w tę grę od nieco ponad dwóch godzin? 

 

Wszedłem teraz do tego przechylonego budynku i mam przed sobą z 7 zarażonych i nie mam bladego pojęcia jak ich minąć bo z tego co wywnioskowałem walka jakakolwiek skazana jest od razu na niepowodzenie.

 

walka z klikaczami jest skazana na niepowodzenie (choć nie zawsze chyba, też zacząłem niedawno). tych pierwszych (biegaczy?) spokojnie możesz lać albo cichaczem likwidować. rzuc cegłę lub butelkę w kąt, jak jeden odejdzie od reszty to go załatw, potem następnego itp. kombinuj :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikaczy najlepiej z shotguna w łeb albo rzucasz butelkę i jak się zlecą w jedno miejsce to mołotow. Jak jest pojedynczy to mozesz tez podjesc z boku i cegłą po łepetynie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wy też na początku męczyliście się okropnie z tą grą? Gram na poziomie normalny i każde "spięcie" z przeciwnikiem muszę powtarzać po kilka-kilkanaście razy co jest strasznie frustrujące. 

Macie jakieś rady dla kogoś kto gra w tę grę od nieco ponad dwóch godzin? 

 

Wszedłem teraz do tego przechylonego budynku i mam przed sobą z 7 zarażonych i nie mam bladego pojęcia jak ich minąć bo z tego co wywnioskowałem walka jakakolwiek skazana jest od razu na niepowodzenie.

 

  możesz zejść do poziomu łatwy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wy też na początku męczyliście się okropnie z tą grą? Gram na poziomie normalny i każde "spięcie" z przeciwnikiem muszę powtarzać po kilka-kilkanaście razy co jest strasznie frustrujące. 

Macie jakieś rady dla kogoś kto gra w tę grę od nieco ponad dwóch godzin? 

 

Wszedłem teraz do tego przechylonego budynku i mam przed sobą z 7 zarażonych i nie mam bladego pojęcia jak ich minąć bo z tego co wywnioskowałem walka jakakolwiek skazana jest od razu na niepowodzenie.

 

 

Do walki z klikaczami potrzebujesz ostrza. Zbieraj badziew wszędzie gdzie się da i konstruuj z nich np. owe ostrza. 

Inny sposobem jest podejść po cichu do klikacza i rzucić mu w ryło cegłą lub butelką. Wtedy będzie chwile zamroczony a ty lejesz go ile wlezie - nie radzę tego robić kiedy inne są obok.

Można ich tez omijać skradając się między nimi. To jest możliwe - prześledź gameplay na YT.

Biegaczy jak napisał Ćwir spokojnie obijesz gołymi rekami.

 

Jeśli sobie nie radzisz lub ta gra jest dla Ciebie za ciężka, po prostu się nie przejmuj tylko ćwicz i kombinuj :) Na pewno z czasem pójdzie Ci lepiej :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi. Co do ostrza jakieś już złożyłem i zaczynam kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wy też na początku męczyliście się okropnie z tą grą? Gram na poziomie normalny i każde "spięcie" z przeciwnikiem muszę powtarzać po kilka-kilkanaście razy co jest strasznie frustrujące. 

Macie jakieś rady dla kogoś kto gra w tę grę od nieco ponad dwóch godzin? 

 

Wszedłem teraz do tego przechylonego budynku i mam przed sobą z 7 zarażonych i nie mam bladego pojęcia jak ich minąć bo z tego co wywnioskowałem walka jakakolwiek skazana jest od razu na niepowodzenie.

Na normalu powinieneś łatwo ich rozwalić rewolwerem ale najlepiej wypracuj sobie metodę przejścia po cichu. Przyda się Tobie ona przy przejściu gry na najwyższym poziomie gdzie masz mało zapasów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie jeszcze co najpierw ulepszać?

Jak widać ulepszyłem tylko na razie rewolwer szybkość strzelania i przeładowywania.
 
 
10448640_845879072112622_296586198187250
 
10431270_845879008779295_69257075025412910648687_845878935445969_520977202998583

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×