Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie multi jest zupełnie czymś innym niż było na ps3.Tam pamietam podstawą było zbieranie składników by przygotować się odpowienio do walki.Tutaj wszyscy biegają i walą z czego się da.Pewnie z czasem się to zmieni jak ludzie dojdą do lepszych broni,lecz na razie zdobycie pucharków typu:pięć powaleń /egzekucji na jakiejś mapie to banał.

Skomplikowane strategie podejścia przeciwnika nie mają za bardzo sensu,kiedy nagle zza pleców wypada kilku graczy z Twojego teamu naparzając obrzynami ile wlezie.

Można tu zastosować cytat z Simpsonów: "That board with a nail in it may have defeated us, but the humans won't stop there. They'll make bigger boards and bigger nails, and soon, they will make a board with a nail so big, it will destroy them all!"

Wszystko ostatecznie się sprowadza do deski z gwoździem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zmienili troszke te deske chyba. Teraz jak typ do mnie lecial niczym mohikanin po swoj latwy skalp, strzelajac go z rifle'a przerywalem moj notorycznie animacje ataku az w koncu go zabilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fps w multi

https://www.youtube.com/watch?v=v4EG3Ns7a6o#t=225

 

 

Bez wątpienia The Last of Us: Remastered to obecnie najlepsza z możliwych form odkrycia przepięknej gry od studia Naughty Dog. Genialny tytuł doczekał się jeszcze lepszego wydania, które nie tylko oferuje poprawione efekty wizualne, lecz przede wszystkim wzmacnia odbiór scenariusza i ogólne wrażenia płynące z podróżowania po świecie gry.

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-07-29-the-last-of-us-recenzja

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM stanął na wysokości zadania. Gdy go odwiedziłem o 15:30 na sklepie były jeszcze 4 kopie gry (nie wiem czy tak mało rzucili, czy ludzie wykupili), Zaraz zasiądę ponownie do tego "kotleciska" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na marudzenie. Wydaje mi się, że autorzy Tomb Raidera trochę bardziej przyłożyli się do pracy nad remasterem. W efekcie czego, różnica między Larą w wersji na PS3 i PS4, jest dużo bardziej widoczna niż w przpadku TLoU - tutaj chyba najwięcej "robi" te 60fps i większa rozdzielczość. Z wiekszych "kfiatów" które wpadły mi w oko podczas lizania ścian, to głównie błędy w cutscenkach - przenikanie i przesuwanie się postaci, zanikanie obiektów, oraz parę drobnych bugów podczas rozgrywki - doczytywanie tekstur i problem z LoD (level of detail). I dźwiek chyba tez jest remastered, bo brzmi dużo lepiej niż w wersji na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samej grze (nie mam na myśli grafiki) są jakieś usprawnienia ? np. czy AI towarzyszy wciąż lubi sobie pobiegać nie wiadomo gdzie w momencie kiedy my mamy serce na ramieniu ,2 naboje i 4 klikaczy przed sobą ?

 

Co do Trofeów to jest to trudna gra do wymaksowania, ja po 1 przejściu zdobyłem tylko achie za przejście i stworzenie wszystkich możliwych przedmiotów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki wam też dośc głośno pracuje konsola w trakcie gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem swoja gre w Holandi i o dziwo nie ma jezyka PL ^^

Jest czeski slowenski, turecki, ale PL ani napisow ani dubbingu, ta gra jest wydana na PS4 po Polsku  ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem swoja gre w Holandi i o dziwo nie ma jezyka PL ^^

Jest czeski slowenski, turecki, ale PL ani napisow ani dubbingu, ta gra jest wydana na PS4 po Polsku  ? 

 

 

Ja mam normalnie i dubbing i napisy po Polsku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem swoja gre w Holandi i o dziwo nie ma jezyka PL ^^

Jest czeski slowenski, turecki, ale PL ani napisow ani dubbingu, ta gra jest wydana na PS4 po Polsku  ?

Tak samo było w przypadku wersji na PS3 - polski nie był dostepny w kopiach z innej dystrybucji...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zmienili troszke te deske chyba. Teraz jak typ do mnie lecial niczym mohikanin po swoj latwy skalp, strzelajac go z rifle'a przerywalem moj notorycznie animacje ataku az w koncu go zabilem.

Na PS3 też tak było, dało się przerywać animację. Przynajmniej pamiętam jak mnie to drażniło jak mi ktoś to robił i jak się cieszyłem kiedy ja komuś :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkalem sie z totalnym dziadostwem ze strony MM w Kaliszu. Dzwonilem, by sie zapytac czy gra dotarla, ktora zamawialem przez internet i czy moge odebrac. Babka kazala przyjechac, wiec jade 30km z domu specjalnie po gre, wbijam, dostaje fakture i przy kasie mnie wola i mowi ze musze przyjsc jutro, bo premiery jeszcze nie bylo. C*uj mnie strzelil i dobrze ze nie mialem czasu, bo bym kazal wolac kierownika i albo gra albo zwrot kasy za dojazd. Jak to jest mozliwe, ze w niektorych MM w Polsce gra juz stoi na polkach, a mi pieprza ze nie moga wydac, bo dostana kare? -,-

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja kopie dzisiaj po 14 dostalem kurierem. Zakupiłem na gametrade :-) a co do gry to naprawdę świetnie wyglada B-)

A ja mam pytanie z innej beczki wam też dośc głośno pracuje konsola w trakcie gry ?

Tak, tez zauważyłem troche buczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkalem sie z totalnym dziadostwem ze su.trony MM w Kaliszu. Dzwonilem, by sie zapytac czy gra dotarla, ktora zamawialem przez internet i czy moge odebrac. Babka kazala przyjechac, wiec jade 30km z domu specjalnie po gre, wbijam, dostaje fakture i przy kasie mnie wola i mowi ze musze przyjsc jutro, bo premiery jeszcze nie bylo. C*uj mnie strzelil i dobrze ze nie mialem czasu, bo bym kazal wolac kierownika i albo gra albo zwrot kasy za dojazd. Jak to jest mozliwe, ze w niektorych MM w Polsce gra juz stoi na polkach, a mi pieprza ze nie moga wydac, bo

dostana kare? -,-

Normalka, ja dzisiaj chcialem kupic w Saturnie w Bydgoszczy i trzymalem gre w rece ale kupic nie moglem bo premiera jutto. Pojechalem 5km dalej do MM i mi sprzedali byla zapakowana w kartony nie na pulce ale sprzedali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem od firmy best-play wczoraj mi wyslał dzis odebrałem z paczkomatu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Koninie nie było na półkach, i pan powiedział, że jutro mam przyjść, ale jak powiedziałem, że niektóre mm juz wczoraj sprzedawały zadzwonił do kogoś i kazał czekać. Przyszedł po 5 minutach i zaprosił do kasy, pre-order zrobiłem wczoraj i jako, że to pre-order to podobno jest osobna kupka gier dla pre-orderowców które mogą dzisiaj sprzedać.

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duza zmiana w trofkach?

Chyba żadna. Wymagania co do platyny są identyczne jak w wersji ps3.

Chwilę włączyłem sobie multi i grafika na zauważalny plus. Dopadło mnie kilka lagów, ale nie na tyle irytujących żeby rzucać padem :P zaraz się zabiorę za Left Behind bo nie zakupiłem go na ps3 (i dobrze :P)

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy wersja na PSN jest taka sama, jak pudełkowa. Mówię o wersji językowej. W opisie "stoi", że jest polski dubbing miedzy innymi. Jeżeli tak, to czy menu rownież?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy wersja na PSN jest taka sama, jak pudełkowa. Mówię o wersji językowej. W opisie "stoi", że jest polski dubbing miedzy innymi. Jeżeli tak, to czy menu rownież?

Jak jest dubbing to i sa napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×