Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie odnośnie pakietu survival dodawanego do preorderów. Znajduje się on na płycie czy jako osobna karteczka z kodem? Konsolę będe miał dopiero za 2 dni i nie mam jak sprawdzić a w pudełku nic dodatkowego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie jak?  ;)  Jak wrażenia ludzi, którzy już grają? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly dzien gralem w multi, nic nie stracilo ze swojego uroku, bylem w takim transie ze wbilem juz 115 ocalalych i w pierwszym dniu grania odblokowalem Beret :). Trzeba sie oderwac i w singla wreszcie pograc troche.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka godzin dzisiaj i nie jest to dla mnie jakiś mega hit. Fabuła jest ciekawa i interesuje mnie co dalej ale reszta jest dla mnie średnia.

Grafika momentami jest średnia jak na PS4 ale ogólnie jest słabo. Myślałem że będzie to coś jak tomb raider graficznie między PS3 a PS4 ale tu jest kiepsko. Czuć że to gra PS3 (i widać).

Myślałem że gra trafi do kolekcji ale dokańczam fabułę, przechodzę dodatek i na allegro.

Inteligencja przeciwników to jakaś kpina :) już pomijam że postacie idące ze mną wchodzą na te stwory a one nic sobie z tego nie robią.

Grupka przeciwników (stworków), wpadam bije ze 2 uciekam kucając i znowu podchodzę bije kilku, to jest taktyka :biggrin:

Gram na poziomie wysokim.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem TLoU na PS3,wziąłem teraz aby ograć dodatek i gra idzie do ziomka. Moje wrażenia:

-gra się lepiej w 30 klatkach

-grafa niemal identyczna jak na ps3

-al w dodatku na najwyższym poziomie bywa genialna i totalnie zidiociala

-mnóstwo fatalnych tekstur

-wydaje mi się ze lepsza jakość dźwięku

Gdybym kupił grę dla siebie... żałował bym w uj. Gra jest super, ale tylko jak nie ograło się na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zakonczenie dnia skleilem krotki montaz z ostatniego meczu dzisiaj (niestety Share nie nagral poczatku), to dopiero pierwszy dzien wiec jest jeszcze sporo miejsca na poprawe :P (w pewnym momencie nie wskrzesilem typa bo mnie moj team wkurzal,caly mecz fragi kradli, na koncu filmiku widac zreszta wynik i to kto pociagnal caly mecz ku wygranej)

 

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka godzin dzisiaj i nie jest to dla mnie jakiś mega hit. Fabuła jest ciekawa i interesuje mnie co dalej ale reszta jest dla mnie średnia.

Grafika momentami jest średnia jak na PS4 ale ogólnie jest słabo. Myślałem że będzie to coś jak tomb raider graficznie między PS3 a PS4 ale tu jest kiepsko. Czuć że to gra PS3 (i widać).

Myślałem że gra trafi do kolekcji ale dokańczam fabułę, przechodzę dodatek i na allegro.

Inteligencja przeciwników to jakaś kpina :) już pomijam że postacie idące ze mną wchodzą na te stwory a one nic sobie z tego nie robią.

Grupka przeciwników (stworków), wpadam bije ze 2 uciekam kucając i znowu podchodzę bije kilku, to jest taktyka :biggrin:

Gram na poziomie wysokim.

Kolego TLoU było tworzone stricte na ps3 i jej chj.. architekturę. Tomb Raider był praktycznie w całości skonwertowany z PC (platforma docelowa) na ps4 i taka jest różnica, a zarazem prawda...  Inteligencja przeciwników i bohaterów - no cóż trudno coś takie poprawić... nie wiem czy wiesz ale aby poprawić AI to trzeba przebudować cały kod gry (od podstaw). Co do sojuszników - pokaż mi grę akcji taką jak TLoU, w której ta mechanika byłaby zrobiona b.dobrze - nie ma, poza tym to celowy zabieg - pomyśl jakby na najtrudniejszym poziomie trudności Twój kompan popełnił "błąd' i został zobaczony przez przeciwników = nie żyjesz. 

Edytowane przez Starh
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego TLoU było tworzone stricte na ps3 i jej chj.. architekturę. Tomb Raider był praktycznie w całości skonwertowany z PC (platforma docelowa) na ps4 i taka jest różnica, a zarazem prawda...  Inteligencja przeciwników i bohaterów - no cóż trudno coś takie poprawić... nie wiem czy wiesz ale aby poprawić AI to trzeba przebudować cały kod gry (od podstaw). Co do sojuszników - pokaż mi grę akcji taką jak TLoU, w której ta mechanika byłaby zrobiona b.dobrze - nie ma, poza tym to celowy zabieg - pomyśl jakby na najtrudniejszym poziomie trudności Twój kompan popełnił "błąd' i został zobaczony przez przeciwników = nie żyjesz. 

to jest mechanizm tamtej generacji i dosyć mocno to widać. Co do grafiki wolę TLoUS od Tomb Ridera, mimo że tutaj wszystko jest bardziej kwadratowe i ostre, to jednak ten design bardziej mi odpowiada i bardzo fajna gra świateł i dzwięk mega . Jutro sprawdzę 30fps, i zobacze na którym lepiej mi się gra. Gra bardzo wciąga przez historię. plądrowanie i planowanie jak tu przeżyć, ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest mechanizm tamtej generacji i dosyć mocno to widać. Co do grafiki wolę TLoUS od Tomb Ridera, mimo że tutaj wszystko jest bardziej kwadratowe i ostre, to jednak ten design bardziej mi odpowiada i bardzo fajna gra świateł i dzwięk mega . Jutro sprawdzę 30fps, i zobacze na którym lepiej mi się gra. Gra bardzo wciąga przez historię. plądrowanie i planowanie jak tu przeżyć, ... 

Wiesz ja się zgadzam z tym, że grafika z TR jest dużo, dużo lepsza (dla mnie IMO najładniejsza gra na ps4 - ale to subiektywna ocena i w sumie kwestia gustu). Co do gry, no cóż ja pamiętam jak wielu narzekało na dropy fps, rozmyte tekstury bez aa i "skoki" ekranu (brak vsnc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bede w saturnie w Poznaniu jak beda mieli wezme w sumie nie ogralem na ps3 wiec dobra okazja zeby sprawdzic a akurat na biezaco wszystko ograne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja pierwsza przygoda z TLOU, jako że PS4 jest moją pierwszą konsolą, zakupioną do ogrywania exclusivów. Fabuła świetna, wczułem się niesamowicie, tak bardzo, że przestała mi przeszkadzać dość kiepska grafika. Po przełączeniu na 30 klatek nie jestem w stanie grać. No po prostu się nie da i tutaj nic nie poradzę. Na całe szczęście różnicę widać jedynie przy odbijających się cieniach. Pomijam już fakt,że to chyba nie jest 30 klatek, bo takie Destiny, które również działa przy 30 chodzi jak masło przy tym co wczoraj ujrzałem. 

 

Poziom wysoki jest jak najbardziej przyjemny, choć nieco drażni mnie zachowanie naszych kompanów. Na całe szczęście nie wpływa to na zarażonych, co jest i plusem i minusem jednocześnie. Nie wiem jak wygląda sytuacja na niższych poziomach trudności, aczkolwiek nieco drażni mnie fakt, że trzeba wpakować dwie/trzy kule w głowę by padły. Wiem, że to survival, no ale c'mon  ;) Najbardziej dziwi mnie natomiast fakt, że po zabiciu ludzi mających broń nie można podnieść naboi mimo, że nic nie zdążyli wystrzelić  ;)

 

Podsumowując, gra naprawdę dobra, warta wydanych pieniędzy, a przecież jeszcze nie sprawdziłem multi, które tutaj wszyscy zachwalają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wygląda sytuacja na niższych poziomach trudności, aczkolwiek nieco drażni mnie fakt, że trzeba wpakować dwie/trzy kule w głowę by padły. Wiem, że to survival, no ale c'mon

Weź jednak pod uwagę, że mają na głowach grzybowy "pancerz" :p. Moim zdaniem ten fakt, że jeden strzał nie ratuje sytuacji, jeszcze bardziej podkręca atmosferę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie głownie do osób posiadających wersję cyfrową: czy u was też konsola wchodzi na wysokie obroty podczas grania? Jak dotąd nie słyszałem, żeby wiatraki tak głośno chodziły przy jakiejś grze. Dość niepokojący dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

U mnie jest dokładnie tak samo, a posiadam wersję pudełkową, więc myślę, że to nie ma znaczenia. Chodzi nawet głośniej niż przy KZ, gdzie podobno już jest głośno.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się dzisiaj rano dopiero pobrało :) , 39GB troszkę szło. 

LOL patrzcie 

ibi2WC44A5iXu8.gif

Poprawione

Edytowane przez Malibu19
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie pakietu survival dodawanego do preorderów. Znajduje się on na płycie czy jako osobna karteczka z kodem? Konsolę będe miał dopiero za 2 dni i nie mam jak sprawdzić a w pudełku nic dodatkowego nie było.

Jako osobny kod do wklepania w PSS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie, sam kupiłem dwie sztuki w euro AGD i na stronie jest wzmianka że dodatkowa zawartość będzie

wysyłana po premierze.

zadzwoniłem do konsultanta i niestety nie wiedzą kiedy te kody będą wysyłane.

poradził mi żebym drogą mailową załatwił sprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem właśnie przygodę z dodatkiem "Left Behind" i moim zdaniem trzyma on poziom podstawki. Fakt, że gdybym wydał na niego 59-62 PLN to byłbym odrobinę zniesmaczony. Obie historie ciekawe aczkolwiek bardziej wolę część

w której szukamy leków dla Joela

Ograłem go na survivalu i ogólnie nie było jakiejś większej tragedii nawet w prostackich akcjach cegłówka/butelka --> scyzoryk, gra dostarcza sporo "narzędzi wojny" ;) Przez cały dodatek wypadła mi masa itemów z których udało mi się wyprodukować aż jedną bombę xD dopiero ostatni "clicker" wyrzucił alko na apteczkę, ale już było po herbacie i nawet nie mogłem go podnieść ;) Ogram go jeszcze raz pod kątem znajdziek, tak żeby mieć 100% Potem może zabiorę się za main story. 

Pytanie do tych, którzy ogrywali grę na hardzie (ja na ps3 wykorzystałem glitch i najpierw wymaksowałem wszystko na easy, a potem wskoczyłem na survival): czy ilość części na hardzie jest mocno okrojona w stosunku do easy/normal? Bo nie wiem od którego poziomu trudności zacząć (z racji faktu, że na survivalu prawie nic nie dropią, to wolę trochę podciągnąć sprzęt na niższych poziomach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na PSN wersje cyfrowa i ściąga mi się tylko 11 GB ^^ jak to u was wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na PSN wersje cyfrowa i ściąga mi się tylko 11 GB ^^ jak to u was wygląda?

 

Kliknij options na padzie przy grze, wejdź w informacje. Tam powinna Ci się gra dalej pobierać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na PSN wersje cyfrowa i ściąga mi się tylko 11 GB ^^ jak to u was wygląda?

Sciągasz poprostu najpierw część gry. Wybrałeś pewnie Single Player żeby pobrał się pierwszy, potem gra będzie dociągać to w tle.

I jeszcze na dodatek premierowo obrazkowo:

 

44173265880214448351_thumb.jpg

 

57945084807325323154_thumb.jpg

 

83822872590236552657_thumb.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie, sam kupiłem dwie sztuki w euro AGD i na stronie jest wzmianka że dodatkowa zawartość będzie

wysyłana po premierze.

zadzwoniłem do konsultanta i niestety nie wiedzą kiedy te kody będą wysyłane.

poradził mi żebym drogą mailową załatwił sprawę

do końca tygodnia będzie wysłany mailem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 pograłem maksymalnie pół godzinki i padła mi konsola. Teraz walczę ze sobą czy brać na PS4. Do Diablo 3 jeszcze trochę a w czytniku posucha ;)

Jeżeli chodzi o multi, pamiętam jak kiedyś ludzie na innym forum narzekali że im się nie podoba i że ta gra to tylko w singlu.

Tutaj większość myśli odwrotnie. Dziwna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×