Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa pytania:

1 którym klawiszem się kuca ?

2 czy wam też się plejak restartuje po zakończeniu gry ?

2. ostatnio jest jakaś lipa , mi tak samo potrafi się zrestartować po wyjściu z gry sieciowej , czy nawet czasem podczas niej, chyba wcześniej ludzie nie mieli takich problemów , zobaczymy jak wyjdzie patch czy się to poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... i dwie odpowiedzi:

1. Kuca sie R3, czyli wciskasz prawy analog/galke

2. Zdaza mi sie, myslalem ze jestem sam z takim przypadkiem, a tu prosze

Analogicznie lewym analogiem biegasz

Thx tego właśnie nie mogłem rozkminić mi sie ten restart w demie zdarza za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie ładna lista się nam wytworzyła. Teraz tylko sie pododawajta to znajomych i ciśniemy w BF-a.

A restarty to ja tez mialem jak wyłączałem grę w trakcie ładowania mapy. Teraz robie tak że czekam jak sie załaduje mapa, wchodze do gry a potem daje Quit game w grze normalnie i jak mi wyjdzie do MENU to daje PS BUTTON noi QUIT GAME :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz prawie wszystkich dodalem tylko 6 ostatnich mi na liscie jeszcze zostalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopisałem też cinka i Marasa z mojej friendlisty

Uczciwie przyznam że w ostatnich dniach wciągnąłem się ostro w Uncharted Drake's Fortunes (z trofeami), do BF'a wrócę jak skończę

Maras to chyba szybko z nami nie zagra. Bo z tego co się orientuje został wcielony do armii aby służyć ojczyźnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maras to chyba szybko z nami nie zagra. Bo z tego co się orientuje został wcielony do armii aby służyć ojczyźnie

No to tam pogra sobie na livie w Bad Company A tak powaznie to życze mu powodzeniai żeby jak najszybcie do nas wrócił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Major_Kupricz

hivonzooo

NoePL

MaTeO_44

MrArt-PL

rembix

SlizerPL

wonx

Nemo_PL

cybran06

Martin1214

marcizello

maateas

jabcook

artur_lolo28

helaklata

KucikPL

nowy2141

qgar

KapitanDymano

cwir

sebastian007

Dazidek

fazol18

Karczes

blazej1980

Agryppa

Maras1986

cinek9319 ,yebaka, gramek81-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może koniec z tym nabijaniem tak postów ? Wiele osób widzę pierwszy raz na forum, to jak mam wiedzieć czy dobrze grają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o mnie,i o to że to mój pierwszy post-poprostu założyłem nowe konto bo nie mogłem sie zalogować.Jak chcesz sprawdzić jak ktoś gra jeżeli nie przez wspólną gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiedzieliście ze wiertarką do naprawy samochodu można robić sobie dziury w ścianach jeszcze trzeba przetestować ją jako broń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiertarka sprawdza sie wspaniale jako narzedzie mordu.... czestu poluje z nia na snajperow :] no i ofkoz na czolgi przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noe szacunek, że jeszcze w to grasz. Ja zamieniłem to na MGS4, tutaj już troszkę znośniejszy mp jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wiedzieliście ze wiertarką do naprawy samochodu można robić sobie dziury w ścianach jeszcze trzeba przetestować ją jako broń

Ja o tym wiedziałem od chwili gdy typ podczas gry podszedł do ściany i zaczął wiercić.

Myślę sobie że jakiś down, a tu patrze BOOM ! i ściana się sypie

I od tamtej chwili, gdy ktokolwiek patrzy na mnie z mojej ekipy, podchodzę do ściany i zaczynam wiercić.

A najlepsze jest to, że oni zaczynają mnie naśladować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakis pomysl czemu czerwone wskazniki pokazujace z ktorej strony dostalismy w bardzo wielu przypadkach pokazuja cos zupelnie z kosmosu? Czasem ide i widze jak dostaje ok kolesia z przodu, a ten wskaznik mi pokazuje ze dostaje w plecy :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar, dziś tak samo miałem, a to dlatego, iż były straszne lagi Ale ogólnie to nie mam zastrzeżeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O ja! O tym wierceniu w scianach nie wiedzialem Spoks, teraz bedzie mozna troszke se posnajpic supportem Co do polowania na czolgi to sie nie nadaje. Wolno sie rozkreca czolg na czesci pierwsze, szybciej zginiesz nim to ci sie uda, podobnie z snajperami, juz lepiej uzyc nozyka

Co do lagow to ja mialem inne przypadki. Jak raz gralem reconem to po uzyciu naprowdzania pocisku, pojawil sie czarny ekran procz mapy i paskow. Dopiero dedzik naprawil sprawe. Albo gdy celowalem przez lunete to te zaciemnienie wokol soczewki bylo w calkiem innym miejscu niz normalnie. Tak ze jak przez nia patrzylem to obraz byl czarny, zasloniety.

Najbardziej denerwuje mnie to, ze kiedy juz ustawie sobie klasa i bron, dam kwadrat zeby zapisac ustawienie, to po jakims czasie jak sie zrespie, to mam asaulta i jakis granatnik.

Moze by zrobil w koncu jaks ustawke ;/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do lagow to ja mialem inne przypadki. Jak raz gralem reconem to po uzyciu naprowdzania pocisku, pojawil sie czarny ekran procz mapy i paskow. Dopiero dedzik naprawil sprawe. Albo gdy celowalem przez lunete to te zaciemnienie wokol soczewki bylo w calkiem innym miejscu niz normalnie. Tak ze jak przez nia patrzylem to obraz byl czarny, zasloniety.

Najbardziej denerwuje mnie to, ze kiedy juz ustawie sobie klasa i bron, dam kwadrat zeby zapisac ustawienie, to po jakims czasie jak sie zrespie, to mam asaulta i jakis granatnik.

Tak samo miałem, jak grałem Reconem

Z assaultem mam tak samo, co jest bardzo wkurzające

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Noe szacunek, że jeszcze w to grasz. Ja zamieniłem to na MGS4, tutaj już troszkę znośniejszy mp jest.

Darnok jak tylko po to trzymam ps3 zeby grac w BF... ta gra nigdy mi sie nie znudzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej denerwuje mnie to, ze kiedy juz ustawie sobie klasa i bron, dam kwadrat zeby zapisac ustawienie, to po jakims czasie jak sie zrespie, to mam asaulta i jakis granatnik.
Gralem w demko godzinami, teraz robie levele w pelnej grze i jak do tej pory tylko raz mi sie zresetowalo ustawienie klasy i broni. Ale tez sie zdziwilem co sie dzieje, bo przeciez nic nie zmienialem.

Co do tego wskaznika, nawet mimo lagow nie powinno byc tak ze dostajesz od frontu, a to ci wskazuje ze ktos ci dupe obrabia :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ruszyl nowy klan do BC i COD4. Wszystkich chetnych odsylam do tej stronki http://www.ps3forum.pl/index.php?autocom=teams . Rekrutacja otwarta. Jeszcze nie wszystkie stolki sa obsadzone, wiec zachecam

A i jeszcze jedno, nie bedzie u nas korupcji i bezprawia

Druzyna, Terror SQAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ja! O tym wierceniu w scianach nie wiedzialem Spoks, teraz bedzie mozna troszke se posnajpic supportem Co do polowania na czolgi to sie nie nadaje. Wolno sie rozkreca czolg na czesci pierwsze, szybciej zginiesz nim to ci sie uda, podobnie z snajperami, juz lepiej uzyc nozyka

Co do lagow to ja mialem inne przypadki. Jak raz gralem reconem to po uzyciu naprowdzania pocisku, pojawil sie czarny ekran procz mapy i paskow. Dopiero dedzik naprawil sprawe. Albo gdy celowalem przez lunete to te zaciemnienie wokol soczewki bylo w calkiem innym miejscu niz normalnie. Tak ze jak przez nia patrzylem to obraz byl czarny, zasloniety.

Najbardziej denerwuje mnie to, ze kiedy juz ustawie sobie klasa i bron, dam kwadrat zeby zapisac ustawienie, to po jakims czasie jak sie zrespie, to mam asaulta i jakis granatnik.

Moze by zrobil w koncu jaks ustawke ;/?

witam

Może pogramy w piatek i sobote wieczór tak ok 21 ??

jak wszystkim pasuje to dajcie znac kto sie pisze na weekendowe granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ruszyl nowy klan do BC i COD4. Wszystkich chetnych odsylam do tej stronki http://www.ps3forum.pl/index.php?autocom=teams . Rekrutacja otwarta. Jeszcze nie wszystkie stolki sa obsadzone, wiec zachecam

A i jeszcze jedno, nie bedzie u nas korupcji i bezprawia

Druzyna, Terror SQAD

To już wyszedł patch wspierający klany ? A wczoraj go jeszcze nie było jak wyszedł

Grajcie chlopaki i trenujcie:P

O ty żyjesz

BTW czy wam też się zdarzyło że grajac w BF nagle zawiesiła wam sie ps-trójka ? Grałem wczoraj z Hivonzooo i Majorem Kupriczem a tu nagle bach zwiecha :| Musiałem drastycznie wyłączyć ps3 aby wszystko zadziałało:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie ale Major akurat tez wczoraj ze mna gral Hehe... cieszylem sie jak dziecko, jak dostawal fraga od mnie

Zapraszam do klanu, wstep wolny, tam bedziemy sie umawiali na jakies meczyki, bo zapewne takie umawianie sie jak tu chyba nie przejdzie przez wszystko widzace oczy moderatorow Mamy juz wlasne forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ale Major akurat tez wczoraj ze mna gral Hehe... cieszylem sie jak dziecko, jak dostawal fraga od mnie

Dziś ja cieszyłem się jak dziecko jak zrywałem ci 3 Dog Tagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×