Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie jak zakupic sobie auto do tuningu ?
Dolaczylem do social clubu, wybieram franklina, w ifruicie wybieram sobie strone z autami i nie moge kliknac ZAMOW.
Jest niedostepne, wczesniej bylo dostepne ale pisalo, ze nie mam garazu czy cos takuiegop ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie powiinienem, ale ktos mi pisal, ze po dolaczeniu do SC dostane za free ;/

Gdzie kupic recznie agarz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w online: zniknelo mi moje Zentorno - nie ma na mapie, nie ma na parkingu policyjnym, nie ma w garazu, do Mors Mutual nie moge dodzwonic sie , pisze ze jest odholowany ale nigdzie go nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym sie podzielić z Wami moim MEGA szybkim sposobem na kase w trybie fabularnym. Być może było już gdzieś o tym jednak ja nie znalazłem, a odkryłem w grze pewnego buga w miare na początku gry, otóż musimy dojść do momentu gdy mamy już wszystich 3 bohaterów i możemy się pomiędzy nimi przełączać, czyli po napadadzie na jubilera i po wykonaniu kilku misji Trevorem wracamy do LS, przełączamy się na Franklina lub Michaela i dostajemy telefon od Lestera że kasa za napad została przelana i w tym momencie kupujemy akcje Vangelico (czyli tego jubilera którego obrobiliśmy) za całą kase jaką posiadamy na wszystkich postaciach, akcje powinny być w granicach 30-50$, po tej operacji idziemy się przaspać jedną z trzech postaci, nawet nie trzeba robić sejwa wystarczy się kimnąć, gdy wstajemy akcję powinny już być w granicach 75-80$, więc sprzedajemy wszystko na każdej postaci i robimy sejwa, następnie należy wczytać gre na nowo i akcje vangelico znów będą w granicach 30-50$ więc całą procedure powtarzamy odpowiednią dla nas ilość razy gdy po prostu już wystarczająco się nachapiemy :) Największe wzrosty jakie zanowtowałem były ok 180% więc można naprawde BARDZO szybko się dorobić. Mi zajęło ok godzinke aby mieć MILIARDY na każdej postaci. Mam nadzieję że nie zaśmieciłem i komuś sie przyda :) Pozdrawiam

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie wyskoczył mi błąd CE-34878-0 i ni cholery nie mogę włączyć GTA... ma ktoś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, chciałem przed chwilą odpalić grę, ale wywala powyższy błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo, ludzie już zgłaszają problem na oficjalnym forum RS. Ponoć pomaga odłączenie konsoli od internetu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loguje się, żeby napisać, czy macie ten problem i widzę, że wszyscy. Moi kolesie z ekipy tak samo.. Pomaga odłączenie od neta, ale ja chcę GTAO !

Edytowane przez Aptekarz10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem, żeby nie inicjować na nowo PS4 bo tak piszą w różnych poradnikach?

Podobno wczesniej taki błąd wyskakiwał na Assasynie i wielu innych grach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej to był typowy błąd plików save, a teraz coś sięz online w GTA wali, bo singiel chodzi normalnie a inne gry chodzą mi też ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj pożyczyłem GTA i wszystko padło gdy wróciłem z roboty. Cholera, czuję się teraz współodpowiedzialny za tę tragedię. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu. Ja reinstalowałem grę i nic nie dało, a jak widzisz wiele osób ma ten kłopot. Tutaj z forum i moi kolesie (5osób) z ekipy GTAO mają to samo napisali mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, wlasnie przeinstalowalem gre i pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyszła jakaś gra która by się nie sypała na ps4?Jak nie problemy systemowe to problem z netem.. Ktoś powinien za to beknąć i dostać solidnego kopa w zadek

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez to mialem juz sie przestraszylem ze cos z plytka, przetarłem ale ani jednej ryski, kolejne próby nie pomagały , mysłałem o re-instalu, ale na szczescie tego nie zrobilem bo stracilbym sejwy. Wszedlem na neta i wszedzie pisali o tym na rockstarach itp. Potem odlaczylem konsole od neta, zadzialalo, znowu polaczylem z netem i wszedlem bez problemu na online, ponownie uruchomilem gre z netem i juz tez dziala, to przejsciowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez to mialem juz sie przestraszylem ze cos z plytka, przetarłem ale ani jednej ryski, kolejne próby nie pomagały , mysłałem o re-instalu, ale na szczescie tego nie zrobilem bo stracilbym sejwy. Wszedlem na neta i wszedzie pisali o tym na rockstarach itp. Potem odlaczylem konsole od neta, zadzialalo, znowu polaczylem z netem i wszedlem bez problemu na online, ponownie uruchomilem gre z netem i juz tez dziala, to przejsciowe.

 

Reinstall gry nie kasuje save'ów! Masz je zapisane w innym miejscu i możesz je skopiować do chmury albo na USB (co polecam robć raz na jakiś czas).

Ja również miałem wczoraj błąd CE-34878-0. U mnie reinstal gry i ściągnięcie najnowszego patcha pomógł. Ale strachu się najadłem trochę :)

To samo, ludzie już zgłaszają problem na oficjalnym forum RS. Ponoć pomaga odłączenie konsoli od internetu. 

 

Szukam wątku na oficjalnym forum Rockstara, ale nie mogę znaleźć. Mógłbyś podrzucić linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niczego nie inicjowalem, po prostu odpalilem gre i dzialala. Bylo to jakos troche po polnocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten błąd, pograłem trochę w Plants vs Zombies, i też jakoś po północy spróbowałem odpalić GTA V i ruszyło bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co R* radzi na niewpadające trofea za wykonane zadania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dzwoniac do Lestera nigdy nie odbiera ode mnie telefonu? Caly czas mowi ze jest zajety i sie rozlacza.

Musze zrobic jakies z jego misji zeby moc sie do niego dodzwonic czy to jakis bug? Dodam ze nie robilem jeszcze nic zleconego przez niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pomoże ?

Nie umiem ogarnąć sprawy z odzyskaniem samochodu po wykonaniu misji. Np. podjeżdżam zrobić misje samochodem, który gdzieś tam znalazłem, zrobiłem tuning za 60k$ i po wykonanej misji nigdzie go nie mogę znaleźć. Nie ma ani w moim garażu, ani w Impound Vehicle Garage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×