Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś miał podobną sytuacje - zakupiłem NBA 2k15 na amerykańskim storze. Na tym koncie opcja NBA Today chodzi bez problemu. Jednak po przelogowaniu się na swoje PSN , mecze i reszta się nie aktualizują codziennie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu za przekret ? Na us 60$ a nie 259 zl.. Dzieki za pomoc , nie znasz odpowiedzi to po co posta nabijasz...

Edytowane przez dosko10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu za przekret ? Na us 60$ a nie 259 zl.. Dzieki za pomoc , nie znasz odpowiedzi to po co posta nabijasz...

Ten typ tak ma. Nie przejmuj się :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było kupić normalnie, bez przekrętów. 

 

  Jeśli kupił legalnie na swoim koncie US to gdzie tu przekręt ??? ale przy obecnym kursie 60 dolców to dalej sporo. Ja kupiłem na Zavvi.nl z kodem zniżkowym i  przesyłką wyszło mi jakieś 193 zł więc też dużo lepiej niż 259 zł plus przesyłka. Jedyna wada to dwa tygodnie czekania na paczkę. Te ceny swoją drogą w Polsce są śmieszne pomijam już fakt że w stosunku do zarobków jest to bardzo dużo ale tego akurat nie przeskoczymy bo jesteśmy biednym krajem i nikt nam z tego powodu nie będzie robił prezentów i dokładał do gier. Ale paranoją jest fakt że gry u nas często po przeliczeniu są droższe niż na zachodzie. Mieszkałem do niedawna w NL i tam GTA 5 wersji PS3 na premierę kosztowała około 46-48 Euro (oczywiście logiczne że nie wszędzie) a w Polsce prawie wszędzie było około 220 zł. Wiec nie dość że zarabiamy mniej to jeszcze płacimy więcej :P I jeszcze taka ciekawostka wczoraj w Carrefour widziałem NBA 2K15 za 299 zł :P Ciekawe czy im te gry schodzą :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dj3000 nigdy nie dominowal i nie bd dominowac pod koszem to jeden z gorszych centrow ligi przeciez

 

 

No tak :) bardziej mi chodziło ,że w porównaniu z tym jak grałem przeciwko niemu . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra ktoś rozgrywającym w MC i ma problem w zbyt dużej ilości bloków podczas layupów? Mam driving layup na 87 a pomimo to w ciągu meczu 4-5 razy mnie blokują, a mój vis a vis normalnie tafia. Nie ważne czy to Curry, Rose czy Exum, moi wysocy w takich sytuacjach nawet do bloku nie skaczą. To jest dla mnie jakaś parodia i nie wiem czy to kwestia pakowania w atletyzm czy po prostu jest to problem odgórny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram rozgrywajacym i to zależy od defensywy rywali , ale jeżeli notorycznie wbijasz pod kosz bez używania izolacji albo picku no to mozesz spodziewac sie blokow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z z shoe endrostment

 

Mimo ze włąśnie zdobywam drugie z rzędu mistrzostwo ligi, zostałem MVP sezonu zasadniczego oraz najlepszym strzelcem do tej pory nie udało mi sie podpisać kotraktu z NIKE, JORDAN baź ADIDASEM. NIe wiem o co tu chodzi. W 2k14 udało mi sie to już w drugim sezonie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram mecze w których jest dużo VC do zdobycia :) mecze po 190 VC odpuszczam. Wiekśzość meczy w sezonie rozgrywam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z z shoe endrostment

 

Mimo ze włąśnie zdobywam drugie z rzędu mistrzostwo ligi, zostałem MVP sezonu zasadniczego oraz najlepszym strzelcem do tej pory nie udało mi sie podpisać kotraktu z NIKE, JORDAN baź ADIDASEM. NIe wiem o co tu chodzi. W 2k14 udało mi sie to już w drugim sezonie 

Ustaw kwarty na 12 minut i zagraj najlepiej,czyli duzo zbior,asyst i punktow.Ja podpisalem w 4 sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zawsze mam dobre statystyki. Skuteczność powyżej 55%. Zdobywam +40 pkt na mecz. Czasem wpadnie double double do pary z przechwytami bądź zbiórkami. Ustawie na 12 minut i moze jak wpadnie triple double to coś sie ruszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Zastanawiam się nad kupnem NBA i chciałbym zapytać czy warto w tej chwili tą grę brać? Nie ukrywam, że chciałbym powalczyć też o trofea tutaj, ale słyszałem, że ciężko, wie ktoś czy jest to wykonalne by zrobić wszystkie? Poza tym były problemy z serwerami itd, czy sytuacja nadal jest obecna? I najważniejsze... Kiedy  zamkną serwery? Nie chce by tak jak w 2k14 już w czerwcu jakieś funkcje były niedostępne. Za wszystkie odpowiedzi z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery są takie jakie były - lepiej tego nie komentować. Przez co dla wielu najlepszy tryb gry leży. Ja to osobiście gram tylko MC, gdyż ani mygm ani myleague mi jakoś nie podeszły. Dlatego ja na twoim miejscu bym się zastanowił. Kupiłem slota za 80 dych i nie żałuję tych pieniędzy, ale gdybym miał wydać 150+ to byłbym średnio zadowolony. MyCareer jest fajnym trybem, sptóe moro cutscenek, sporo się dzieje i lubię grać nawet dla tych wydarzeń które mają miejsce po meczu. A Myteam byłby bardzo fajną odskocznią, bo tak to dwa mecze w singlu i nuda. Co do MyPark to zagrałem 3 mecze i z niskim overallem gra jest słaba, bo za dużo jest ratingów 90+, a ja miałem coś koło 80 więc nawet nie najgorszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MyPark byłby fajny gdyby nie wszędobylscy spamerzy rzutów za 3 pkt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zespól to latwo sie ich broni :P Co do online to ostatnio gralem guick game i raz trafialem na normalnego gracza a raz na spammera 1 zawodnika albo rzutow za 3,brakuje tu sezonow gdzie w 2-3 lidze takich spamerow by juz nie bylo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moze mi ktos pomoc i powiedziec czy jest mozliwosc i gdzie trzeba wejsc w manu zeby pocwiczyc playsy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wielkie dzieki:) dopiero zaczynam zabawe z nba ;) i jak tam wejde to bede mogl przecwiczyc playsy bez przeciwnika tak jak to bylo w nba2k14????

Edytowane przez miping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie, aby kupić 2k15. Jak działają serwery? Nie na problemu z grą online? Bo szczerze mówiąc dla mnie gra offline jest jak ekscytująca jak zbieranie grzybów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online raczej slabo mi nawet w mypark troche laguje. Ale kariera w singlu bardzo fajna.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×