Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K15

Rekomendowane odpowiedzi

Jak gracie normalnym zepsolem polecam używac chwalonego przez tworcow stylu gry lewy d-pad i tam wciskacie r1 i włączcie zamiast motion cuts  freelance Offense i uzywajcie smart play

 

Tez bym pogral online no ale jest niegrywalne 

 

W parku moge pograc ale mam nadzieje ze gracie SIM Basketball :biggrin: + dobra defensywa (jestem flyers ) jak cos 

 

Point Guard  6'3  190lbs OVR 90 ok 15 talentów mistrz rzutow jak Curry 

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalujcie grę i dokończcie mecz spurs vs heat w czasie instalacji .

Więc jeszcze jedno pytanko.Grę mam z Ps store i tu moje obawy będę mógł ją jeszcze raz zainstalować i nie stracę swoich zawodników zdobytych(kupionych)w trybie Domination.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy tez nie mozecie się połączyć z serweram

Tak mi tez nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz :) chciałem oszukać z lekka gre i dałem slidersy 3pt na 100% aby bez problemu w meczu z 6 minutowymi kwartami wbić Kevinem Durantem 54 pt ( aby zdobyć trofeu, "cover me"). Durant "trafił" 85 pkt w tym meczu a trofeum nie wpadło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey podpisalem kontrakt z firma jordan,buty sa niby dostepne ale nie moge ch zalozyc,o co to chodzi koledzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawać do znajomych :Kruczek293

 

Chciałbym zmotac jakiś ciekawy skład do MyPark i Jordan Rec Center. Skill nie gra roli :) byle była dobra zabawa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb domination jest powiązany z trybem Myteam wiec niemożliwe żeby można tam było zmienić slidersy 

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oni mają zamiar poprawić te serwery czy MT można sobie spokojnie do następnego roku odłożyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że możesz już odłożyć do następnego roku przed premiera mówili ze ich pracownicy miesiącami pracowali nad polepszeniem serwerow, na nic sie to zdało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MyPLAYER ovr 80. Trafiłem w playoffach na OKC. Gra przeciwko Durantowi to katastrofa w tej grze :) Wszystko trafia nawet przy double team (Wszak MVP ligi :) Na szczescie udało się wygrać serie 4-3 :) Gram w Los Angeles Lakers w którym cieżko o dobrych zawodników. Kobe ledwo 10 pkt uciuła jak mu wystawie na czystej pozycji. I tak połowy tych pewniaków nie trafia xD

 

Podobnymi kosmitami w MyCARRIER są Damian Lillard ,Russel Westbrook i Paul George :) O ile w OKC jest tak ze w jednym meczu Durant trafia wszystko a w nastepnym Westbrook nie ma sobie równych.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja po dwóch sezonach w Jazz przeszedłem do Thunder :P

 

Teraz i i Rus i KD już nie są straszni, W pierwszym sezonie  MVP ligi i finałów dla mnie, mistrzostwo oczywiście też zdobyte, teraz  w drugim mam ovr 95 i bilans 50-5 idziemy po rekord 72-10 Chicago Bulls. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zauważyć ze gwiazdy NBA są skuteczne tylko gdy gramy przeciwko nim :) Jak już jesteśmy z nimi w jednym zespole to nagle... z czystej pozycji  Bryant nie trafia, w 2k14 miałęm ten sam problem gdy grałem w Clippers ( Deandre Jordan nagle zapomniał jak dominowac pod koszem , Blake Gryffin zapomniał jak sie robi posterizery a chris'a paul'a dopadła ta sama choroba co Kobego Bryanta teraz w 2k15 ):) Doszło do takiej sytuacji że Kobe miał średnia 7pkt/mecz i wyleciał z pierwszej piątki na rzecz Nicka Younga który jak wiadomo również kaszanił rzuty :D Bo przwecież to my mamy klepać 50 pkt na mecz ( gdy masz ovl 90 to spoko ale na samym poczatku to jest masakra) i nieść zespół ku chwale  :) przy okazji asystować oraz zbierać mialiard piłek :D To jest jedyne co mnie wkurza w tej grze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz trochę racji, ale mam wrażenie że po ostatnim patchu jest już dużo lepiej, mnie najbardziej wkurza brak możliwości sprawdzenia drabinki oraz historii statystyk zawodników w play-off , dla fana menadżerów piłkarskich, jest to spora wada. Ale i tak kocham tą grę. Już dawno żadna inna nie dała mi tyle radości. Z MVP czy z mistrzostwa cieszyłem się jak dziecko. GTA 5 czy Śródziemie leżą i się kurzą bo nie chce mi się NBA 2K15 z konsoli wyciągać. Praktycznie od listopada w nic innego nie gram. Jak dla mnie gra roku 2014.   

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić :) Mój blok  został sklasyfikowany na 3 miejscu na liście tygodnia  według kanału Shakedown2012 ( najpopularniejszy kanał yt o NBA 2k)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Początkowo nba2k15 niesamowicie mnie zauroczyła :yes: (przesiadka z ps3 na 4)... Grafika robiła na mnie piorunujące wrażenie i przysłaniała wszystkie mankamenty i niedoróby tej pozycji, począwszy od, niby pierdół, ale dla mnie istotnych...

 

-brak możliwości przestawienia wzrostu na cm i wagi na kg,

-"dodatkowe umiejętności" graczy mało czytelne,

-brak płomienia przy graczu który jest w "gazie",

-euro drużyny z zeszłego sezonu,

-mało opcji w obronie i ataku,

-ogólne zamieszanie w obronie i ataku,

-wskaźnik przy rzutach osobistych,

-rzuty za 3pkt.,

-zdupcony online

-itd.

:thanks:

:whistling:

:shok:

 

No to rzem w końcu napisał co myślał, po paru piwkach, przy meczu Chi-Dal :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-brak płomienia przy graczu który jest w "gazie",

 

zamiast plomienia masz pierscien przeciez. W obronie i w ataku tez już prawie nic dodać nie można na poprzedniej stronie pisałem że polecam korzystać z freelance offense + smart play. Które dodatkowe umiejętności są mało czytelne ?

 

Deandre Jordan nagle zapomniał jak dominowac pod koszem

Dj3000 nigdy nie dominowal i nie bd dominowac pod koszem to jeden z gorszych centrow ligi przeciez .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×