Skocz do zawartości
Haqu

Mortal Kombat X

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy gamplay, na którym mamy różne modyfikatory w kustom kombat. Ja dostałem już swoją kopię. W pudełku jest kod na Goro i krótki opis Kombat Pack czyli season pass.

Oczywiście na dzień dobry do pobrania patch 1,8 GB.

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Ci kod na GORO ? U mnie krzyczy, że nie prawidłowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo premiera 14 ! Wiec pewnie od wtorku bedzie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie działa ale spokojnie trzeba czekać na aktualizację psn. Niektóre funkcje online też są na czerwono, jeszcze nie wszystko włączyli. Ja na razie zwiedzam kryptę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam takie pytanie do was. Zastanawiam się, czy za powiedzmy pół roku pojawi się Edycja GOTY MKX i czy w tej edycji będzie Goro i inne postaci dostępne tylko przy preorderach itd? Można na to liczyć? Czy na bonusy preorderowe bez pre ordera to mogę zapomnieć. Jak to w przeszłości bywało? Bo w sumie czekam na Wieśka 3, a Goro chyba jest jedynym bonusem którego może zabraknąć w edyci GoTY. Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny stream z gry o 21:00 - w moim wykonaniu :)

 

http://www.twitch.tv/grasz24


Uwaga ! Osoby, które chcą pograć w trybie fabularnym przed premierą muszą odłączyć konsole od internetu i przestawić datę w konsoli na 15 lub 16 Kwietnia. GRA MA DRM przedpremierowy.

 

Do tego nie można robić streamu przed premierą ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam takie pytanie do was. Zastanawiam się, czy za powiedzmy pół roku pojawi się Edycja GOTY MKX i czy w tej edycji będzie Goro i inne postaci dostępne tylko przy preorderach itd? Można na to liczyć? Czy na bonusy preorderowe bez pre ordera to mogę zapomnieć. Jak to w przeszłości bywało? Bo w sumie czekam na Wieśka 3, a Goro chyba jest jedynym bonusem którego może zabraknąć w edyci GoTY. Jak myślicie?

Myślę że jesli wyjdzie to nie za pół roku tylko będzie trzeba dłużnej poczekać. Ale jesli wyjdzie to Goro na 100% będzie dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem smsa że w rtv euro moge juz odebrac swoja rezerwacje z MK X... mozliwe to ?

Tak możliwe, ja zaraz idę odebrać swoją kopię :)

Wysłane z Z2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima.pl tez juz wczoraj wysyłała. Muve.pl (dystrybutor na Polskę) wysyła w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem smsa że w rtv euro moge juz odebrac swoja rezerwacje z MK X... mozliwe to ?

Tak, ja odebrałem godzinę temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już poodbieracie swoje gry to wieczorem założymy pokój w multi. Dzisiaj pokoje już działają ale dużo ludzi na czerwonym płączeniu i lagi są takie że blok nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarze, ja dopiero w poniedziałek swoją kopię odbiorę :sad: .

Swoją drogą ciekawe jak tam Mileena, moja sztandarowa postać z MK9. Mam nadzieję, że doświadczenia z poprzedniej odsłony ułatwią mi start w nowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam ? mnie się podoba bardzo, są błędy typu brak napisów przed walką jak postacie gadają.

 

Nie rozumiem też np fatality u Ermaca, jest Góra Dół Lewo, robię tak i nic się nie dzieje, tak samo nie jest opisane jak brać przedmioty z aren i rzucać nimi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na domyślnym sterowaniu rzucanie przedmiotami jest pod R1, R2 blok. Jak na dole pod paskiem życia jest podświtlone R1 to możemy korzystać z otoczenia. Można pocisnąć mnicha który się modli :) Fatality mają różny dystans np. Mileeną w dugim wykończeniu trzeba podejść blisko. W dojo można trenować fatality ale tylko te które mamy odblokowane.

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie działa mi tryb fabularny nawet po przedstawieniu daty i odlaczeniu od neta , jakieś pomysły?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single player wieże, wieże tradycyjne i wybierasz sprawdzian siły. Powodzenia mi się udało ukończyć.

 

Zaczyna się turniej fatal 8 będzie grał m.in. Ryan Hart  http://www.twitch.tv/NetherRealm

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś porady odnośnie ostatniego tego gówna do rozwalenia w wieży ? 

 

 

Kosz, już sobie poradziłem

Edytowane przez PlastikowySmalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś gierka odebrana. Na razie cisne tylko w multi. Póki co poziom trudności online taki sobie, długo szuka meczu. Mam aktualnie kill streaka 12-0 a mistrzem w MK nie jestem. Platyna chyba nie będzie taka trudna.

 

532053.jpg

 

 

119cnqd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co poziom trudności online taki sobie, długo szuka meczu. Mam aktualnie kill streaka 12-0 a mistrzem w MK nie jestem. Platyna chyba nie będzie taka trudna.

 

W MK9 był podobny trofik, żeby wygrać 10 meczy online z rzędu. Pamiętam że był to jeden z ostatnich trofeów, które wbiłem.

Na serwerach latali już mega wykorbieni kolesie i miałem wielki problem z tym trofikiem.

Najgorszy był spamujący Noob-Saibot i Smoke.

Najbardziej ciekawi mnie jakość połączenia. MK9 w tej kwestii zbyt dobrze nie wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak wygląda jakość Online ? Ostatnia bitka jaką grałem w TTT2 na PS3 i tam to wyglądało raczej tragicznie :P

PS.
Czy w RTV Euro AGD mozna kupić grę od ręki w salonie czy trzeba było wcześniej zamówić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówiłem w euro, przy odbiorze sprzedawca przyniósł moją kopię z zaplecza. Na półkach było pusto.

Wysłane z Z2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×