Skocz do zawartości
Haqu

Mortal Kombat X

Rekomendowane odpowiedzi

A jak sie nie ma smartphona, to jak odblokowac to tamto no, co trzeba miec smartphona ? o.O Co za czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko , właśnie zakupiłem Kombat pack i ściągnąłem samurai pack. Problem w tym że nie mam predatora i reszty a stroje z samuraj pack mam normalnie. Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

Bo Predatora i reszty jeszcze nie ma ! :laugh:  Jak sie pojawią to bedziesz mogl sobie wtedy pobrac te dodatkowe postacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie Story i moje pytanie jak odblokować Inwazje Boss'a i jeszcze 2 rzeczy bo mam zablokowane na czerwono ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem, samouczek skończony kompletny chyba z trzy razy , kilka walk na wieżach i tryb FABUŁY dalej na czerwono zablokowany :sad: , ma ktoś jakieś pomysły.

PS: Wszystkie aktualizacje zainstalowane

A moze sama gra Ci sie jeszcze do konca nie pobrała ?

Albo spróbuj odinstalować i pobrać na nowo.  :mellow:

 

Skończyłem właśnie Story i moje pytanie jak odblokować Inwazje Boss'a i jeszcze 2 rzeczy bo mam zablokowane na czerwono ?

 

Inwazji Bossa jeszcze nie ma bo tego trofeum jeszcze nikt nie ma.

Bedzie chyba po tygodniu jak ktoras frakcja wygra, ale pewien ne jestem.

Edytowane przez mkober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Predatora i reszty jeszcze nie ma ! :laugh:  Jak sie pojawią to bedziesz mogl sobie wtedy pobrac te dodatkowe postacie.

Dziki za odpowiedź a już się martwilem że coś spapralem miłego grania życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem online i 1 walka z kolesiam co miał 2/3 paski połączenia i lagi były więc słabo ;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie jak gracie po sieci Mileeną. Możecie zostać wyzwani od najgorszych i nikt nie będzie chciał z wami grać.

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gleboko gdzies jak ktos gra i kim gra. Po to tworcy gier zrobili takie postacie i takie ciosy by z nich korzystac. Wiec osobiscie nikogo nie dyskredytuje ani za styl ani za postac jaka gra.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gleboko gdzies jak ktos gra i kim gra. Po to tworcy gier zrobili takie postacie i takie ciosy by z nich korzystac. Wiec osobiscie nikogo nie dyskredytuje ani za styl ani za postac jaka gra.

Frog daj twój psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ograłem kilka godzin i muszę przyznać że straszne drewno ta gra .... ok wiadome że znajomość ciosów i obczajenie postaci i będzie techniczna gra, ale pierwszy kontakt jest słaby. Dwa areny i postacie, coś mało ich ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie jak gracie po sieci Mileeną. Możecie zostać wyzwani od najgorszych i nikt nie będzie chciał z wami grać.

ale ze co z nia nie tak? Ja tam wszystkich wyzywalem w meczach pod nosem i bez roznicy... kto, kim gral xD zreszta to nie jest T3, gdzie chwytalo sie rywala Kingiem na poczatku, a puszczalo pod koniec jego hp :p nie wspominajac juz o wykopach hwoaranga :) Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ograłem kilka godzin i muszę przyznać że straszne drewno ta gra .... ok wiadome że znajomość ciosów i obczajenie postaci i będzie techniczna gra, ale pierwszy kontakt jest słaby. Dwa areny i postacie, coś mało ich ... 

Aren jest sporo, czy gra jest drętwa...? Nie wiem, mi taki system walki bardzo odpowiada, wolę go chociażby od Tekken'a gdzie pod jednym klawiszem mogliśmy ustawić prawie że combosy.

Postaci to sprawa indywidualna, jak 25 postaci to za mało to nie wiem ile by musieli tam wrzucić żeby ci ilość pasowała, ja wolę mniej ale lepszej jakości i lepiej dostrojone postaci.

 

Na razie gram Scorpionem i mecze online w większości wygrane, ogólnie spędziłem w trybie praktyki najwięcej czasów ze wszystkich trybów, ale opłaciło się.

Udało mi się nawet skleić takie combo, na razie nic wielkiego, ale nie grałem w bijatyki kupę lat więc i tak jest nieźle :P

Jak ktoś chce popróbować to tutaj klawisze: 123>db4>214>db3>d2

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frog daj twój psn

No przeca jest pod awatarem ;)) Frog__PL. Mi dzis wpadlo Trophy za 10wygranych pod rzad ;> Takze najtrudniejsze chyba za mna, reszta to juz tylko kwestia czasu ;>> Kto chetny na online trophy to zapraszam ! W tym tygodniu po nocach siedze. W przyszlym popoludniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeca jest pod awatarem ;)) Frog__PL. Mi dzis wpadlo Trophy za 10wygranych pod rzad ;> Takze najtrudniejsze chyba za mna, reszta to juz tylko kwestia czasu ;>> Kto chetny na online trophy to zapraszam ! W tym tygodniu po nocach siedze. W przyszlym popoludniami.

To zaakceptuj inv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ze co z nia nie tak? Ja tam wszystkich wyzywalem w meczach pod nosem i bez roznicy... kto, kim gral xD zreszta to nie jest T3, gdzie chwytalo sie rywala Kingiem na poczatku, a puszczalo pod koniec jego hp :P nie wspominajac juz o wykopach hwoaranga :)

Nie mam pojęcia co z nią jest nie tak. Mileene można pokonać jak każdą inną postać, ale niektórzy jak się wczoraj przekonałem w dość nieprzyjemny sposób mają już sam problem z grą przeciwko niej. Mnie tam wkurza gra przeciwko Ermacowi jednak szat z tego powodu nie rozdzieram i ludzi nim grających nie wyzywam. To jest tylko gra i przede wszystkim powinna się liczyć dobra zabawa.

O Mileenie napisałem tylko żebyście mieli na uwadze, że wybierając ją możecie zostać w pewien sposób napiętnowani.

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online gracie w tych 'Pokojach' z graczami, czy losowi przeciwnicy? Bo gdy wybieram pokoje to nie widzialem nikogo z 3 kreskami łącza ;/ Czy może jest jakaś opcja żeby szukało tylko dobrego łącza nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czytalem tutaj cos o blokadzie online region look itp?

 

Powiedzcie mi czy jak kupie jutro w polskim sklepie Mortala a za tydzien wyjezdrzam do UK na stale to tam bede mogl grac w swoja kopie?

 

To samo dotyczy gier ktore juz mam (dyskowe-fifa 15 , gta v, cyfrowa nba 2k15 i DC)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Leito_PL

Gram normalnie przez wyszukiwanie graczy, w pokojach nie siedzę bo tam ciężko trafić na kogoś z dobrym pingiem.

 

@Piotrekj66

Żadna gra na PS4 nie jest region locked więc będziesz mógł normalnie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Leito_PL

Gram normalnie przez wyszukiwanie graczy, w pokojach nie siedzę bo tam ciężko trafić na kogoś z dobrym pingiem.

 

@Piotrekj66

Żadna gra na PS4 nie jest region locked więc będziesz mógł normalnie grać.

offtop:

sa gry z podzialem na regiony, PES 2015 jest tego przykładem :) o MK rowniez mi sie obilo o uszy ze tez tak jest, ale moge sie mylic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podział na regiony to co innego niż region lock, nie będziesz mógł grać z ludźmi z innego kontynenty ale na swojej kopi możesz grać wszędzie na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poki co raz tylko wszedlem na pokoje bo pracowalem nad 10wins rankingowymi. Ale od dzis wchodze na SALONY ;) I szukam chetnych na trophy w King Of The Hill ;> TAkze zapraszam ;>

Pany pytanie. Bo widzialem kilka razy przy fatality taka czerwona czaszke (latwe fatality). Za co sie ja zdobywa i jak ja przypisac zeby dana postac miala wykonanie latwo fatala ? Jak to jest przydzielane ? No i czy do zrobienia Fraction Fatality trzeba cos specjlanie zrobic ?

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym łatwym fatality to jest tak że odkrywasz je w krypcie i one działaja tylko pięć razy. Zamiast wciskać kombinację przycisków poprostu przy wykonaniu fatala masz do wyboru R2+Trójkąt lub R2+Kwadrt i robi Ci pierwszy albo drugi fatal. Potem to się kończy po pięciu razach i już musisz robić normalnie. Możesz to zrobić każdym zawodnikiem którym aktualnie wygrałeś.

Edytowane przez Q-Naro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Trzeba stać na końcu planszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×