Skocz do zawartości
Haqu

Mortal Kombat X

Rekomendowane odpowiedzi

Leżę i kwiczę jak widzę w sklepie content - 30 łatwych fatality / 21 zł , ciekawe co Gulash na to po latach :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dalbym ani zyla ;p

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 8008X przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że sieciowo ten tytuł nawet daję radę. W przeciwieństwie do mnie, który dostaje baty od każdego po kolei. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leżę i kwiczę jak widzę w sklepie content - 30 łatwych fatality / 21 zł , ciekawe co Gulash na to po latach :)

A ja poczekam na taką paczkę kodów :

- ładuje sie pojedynek online

- wyświetla napis START za 9,8,7,6 itd. sekund

- więc naciskam X i

 gra mi sama wybija przeciwnika do góry , wbija 12 hit combo z ćwierćkółkami i innymi takimi kombinacjami co nigdy nie chciało mi się zapamiętać,zostawia mu może 1/3 paska życia więc wtedy może mu dam radę 

a jak nie to dam to zostaje wersja premium czyli jak mi zostaje z 2cm życia naciskam O i konsola go sama zmasakruje. ( I jaka oszczędność dla pada).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na remaster MK9 :P A tak na poważnie to przed premierą głośno było o mikrotransakcjach w nowym Mortalu. Rozumiem, że chodzi tylko o te łatwe fatality i skórki dla postaci? Czy jeszcze jakieś niemiłe niespodzianki? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez odkryc cala krypte jesli nie zal ci 8dyszek heh

Pany, tez tak macie ze jak dajecie na Info o frakcjach tam gdzie jest Profil Czlonka i Wyzwania to wyzwania z poprzednich dni mam 0ukonczonych, Tylko z DZIS mam na zielono 3 ukonczone. A jestem pewny ze wczoraj tez wykonalem wyzwania. Ale znow jak dam na Profil czlonka i na Twoje Punkty wojenne OD POCZATKU to mam ze za wyzwania frakcyjne mam np 1.400PW wiec jest naliczone z kilku dni chyba ale w histori tego nie widac...

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam filmik z poniższego linku tym którzy mają problem z combosami w grze i ogólnie z ogarnięciem techniki.

Sam miałem problem żeby ogarnąć podstawowe kombinacje nawet te najprostsze, czasami w meczach nawet nie wchodziły zupełnie banalne rzeczy (chociażby linka Scorpions, bf1).

Kilka postów wyżej (http://www.ps3site.pl/forum/topic/80608-mortal-kombat-x/page-10#entry1159709) wkleiłem combo które sam ustukałem (przerobiłem trudniejsze kombinacje) i żeby się go nauczyć spędziłem w trybie practice 3h i nadal combo rzadko kiedy wchodzi.

Okazało się że nie jestem jedyny, tutaj filmik objaśniający co i jak:

Jeszcze nie miałem okazji tego testować, ale wszystkie znaki na niebie że po tych zmianach gra będzie łatwiejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez odkryc cala krypte jesli nie zal ci 8dyszek heh

Pany, tez tak macie ze jak dajecie na Info o frakcjach tam gdzie jest Profil Czlonka i Wyzwania to wyzwania z poprzednich dni mam 0ukonczonych, Tylko z DZIS mam na zielono 3 ukonczone. A jestem pewny ze wczoraj tez wykonalem wyzwania. Ale znow jak dam na Profil czlonka i na Twoje Punkty wojenne OD POCZATKU to mam ze za wyzwania frakcyjne mam np 1.400PW wiec jest naliczone z kilku dni chyba ale w histori tego nie widac...

Też tam mam WTF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, widzieliście gdzieś rozpiskę fatality taką którą mozna wydrukować i sa ładne strzałki i klawisze ?? ja nie moge takowej znaleźć, widze tylko napisy typu FWD/triangle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez odkryc cala krypte jesli nie zal ci 8dyszek heh

Pany, tez tak macie ze jak dajecie na Info o frakcjach tam gdzie jest Profil Czlonka i Wyzwania to wyzwania z poprzednich dni mam 0ukonczonych, Tylko z DZIS mam na zielono 3 ukonczone. A jestem pewny ze wczoraj tez wykonalem wyzwania. Ale znow jak dam na Profil czlonka i na Twoje Punkty wojenne OD POCZATKU to mam ze za wyzwania frakcyjne mam np 1.400PW wiec jest naliczone z kilku dni chyba ale w histori tego nie widac...

Nie mam co prawda jeszcze gry, ale czy przypadkiem nie zmieniałeś frakcji?

Gdzieś czytałem, że po zmianie osiągnięcia miały się resetować czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie niezmienialem ,wtedy tak jak piszesz cslkowicie by mi wyzerowalo poziom frakcyjny. te zera tylko przy historii wyzwan sa.... kurde dopiero 25lvl w pierwszej frakcji mam. oj zleci kawal czasu na splatynowanie tego mortala ;>

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 8008X przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipka, myślałem że będę sprytny i pomogę :D

Pewnie wyjdzie jakiś patch, a znając życie to nie jeden ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde byla INWAZJA ! Komus udalo sie spotkac Zabojce i wbic trofik za niego ? Mi tylko za Bossa i Wieze podczas Inwazji wpadly. I znow dziwna rzecz z WYZWANIAMI bo walczylem w wiezy jaki z bossem a zadne wyzwanie nie zrobilo sie na zielono (jako zrobione).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym pisałem wyżej jest w 100% prawdą, wyłączyłem te opcje i combo wychodzi teraz 8/10 razy, w multi trochę gorzej bo stres ale ogólnie jest dużo lepiej.

Tak samo wszystkie inne kombinacje klawiszy łatwiej wykonać i postać jest bardziej responsywna.

 

@frog

Pewnie jakieś błędy na serwerach jeszcze są, mam to samo,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde byla INWAZJA ! Komus udalo sie spotkac Zabojce i wbic trofik za niego ? Mi tylko za Bossa i Wieze podczas Inwazji wpadly. I znow dziwna rzecz z WYZWANIAMI bo walczylem w wiezy jaki z bossem a zadne wyzwanie nie zrobilo sie na zielono (jako zrobione).

Ja tych zabójców wczoraj spotkałem od groma. Co którąś walkę mi wyskakiwał.

A przetrwaliście 30 sekund z bossem? Mi się udało, ale trzeba przyznać, że ostro nawala i w dodatku ten jego pancerz na początku.

 

To o czym pisałem wyżej jest w 100% prawdą, wyłączyłem te opcje i combo wychodzi teraz 8/10 razy, w multi trochę gorzej bo stres ale ogólnie jest dużo lepiej.

Tak samo wszystkie inne kombinacje klawiszy łatwiej wykonać i postać jest bardziej responsywna.

 

U mnie również po zastosowaniu się do porad z tego filmiku kombinacje łatwiej się ze sobą łączą jednak nie powiedział bym, że jest to jakieś duże ułatwienie w robieniu combosów. Inaczej zresztą wygląda klepanie combosów na treningu, inaczej podczas walki z kompem, a jeszcze inaczej podczas starć online.

 

Nie wiem czy podzielicie moje zdanie ale wydaje mi się, że balans między postaciami w najnowszej odsłonie MK jest nieco zachwiany. Ostatnio grałem z kolesiem który walczył Kenshim, przez cała walkę spamował dosłownie jednym atakiem, nawalając mnie z drugiego końca planszy. Nie miałem w ogóle szansy żeby się do niego zbliżyć.

Być może ja coś robię źle. Może wy macie jakieś metody na postacie spamujące w nieskończoność "strzelającym" atakiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wg. mnie jest to ogromne ułatwienie, jak robisz combosy po po 5-7 uderzeń to rzeczywiście może różnica jest mniej zauważalna.

Jednak przy combosach gdzie trzeba wykonać bardzo szybko kilkanaście kombinacji klawiszy pod rząd, opcja ta bardzo mocno uskutecznia przerwanie combosa i wystawienie nas na kontrę przeciwnika.

 

Balans nie jest zachwiany, wszystko sprowadza się do umiejętności gracza tak było, jest i będzie w każdej bijatyce.

Trzeba być przygotowanym na to że jedne postaci lepiej będą sobie radziły z innymi.

Jaką postacią grasz, bo może masz gdzieś w arsenale jakiś atak skracający dystans (jak np. teleport Scorpiona czy Ermaca)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z combosami po 5-7 uderzeń nie miałem nigdy problemu. Gorzej jest z tymi 10+. O ile w treningach z komputerem jest nieźle o tyle podczas rozgrywek online właśnie przez wspomniany przez Ciebie stres palce potrafią się poplątać.

 

Moją główną postacią zresztą tak jak w MK9 jest Mileena i ona faktycznie posiada teleport umożliwiający skrócenie dystansu. Jednak akurat w tamtym przypadku testowałem D'vorah która takich umiejętności nie posiada. Można oczywiście korzystać z bloku i korzystając z okazji stopniowo zbliżać się do delikwenta, ale cała walka traci wówczas na dynamice i zaczyna przypominać zabawę w podchody.

Wczoraj w pojedynku rankingowym walczyłem z gościem który miał statystyki 836/8 :shok: i mimo, że przegrałem (choć momentami walka była naprawdę wyrównana) to naprawdę się cieszyłem gdyż walka ta miała w sobie wszystko czego oczekiwałem od MK: dynamikę, liczne combosy i przede wszystkim nikt się nie "bunkrował".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma, też tak mam że w trybie praktyki combo wychodzą 10/10, a potem w walce online paluchy w ogóle mnie nie słuchają.

Chyba pozostaje ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, w końcu będzie można combosy recytować przez sen :)

 

Akurat gram Scorpionem więc wolę jak przeciwnik się bunkruje, mam kilka rzeczy w arsenale dzięki którym walka szybko się zakończy.

Na wyższym poziomie nie ma szans na taką grę i wyszkoleni gracze cały czas wywierają presję więc na razie ćwiczę grę na podstawowych atakach i w zwarciu.

 

Ogólnie gra jest mega, najlepsza bijatyka w jaką grałem, poprawią jeszcze netcode (pracują nad tym) żeby to wszystko szybciej działało i będzie prawie idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scorpion, jakieś 80% swoich rozgrywek online walczyłem właśnie przeciwko niemu ;). Jest to chyba jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci serii MK. Trzeba jednak przyznać, że w najnowszej odsłonie wygląda kozacko szczególnie w tej wersji z okładki.

 

Dla mnie również jest to jedna z najlepszych bijatyk na rynku, brakuje mi trochę obecnych w MK9 tagów no ale cóż może wprowadzą je w którymś DLC :P .

Ilość contentu zarówno dla singla jaki multi naprawdę robi wrażenie i przebija zawartością wiele innych gier z gatunku. Czekam na Predatora i Jasona, wtedy też kupię Kombat Pack.

 

Kurczę, za nic mi nie chce wejść pierwsze fatality Ermaca mimo iż jest banalnie łatwe i robię je w dobrej odległości: dół, góra, lewo. Nie mam pojęcia co robię źle :sad:.

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nautilus mozesz napisac dokladnie w jaki tryb gry wchodziles ze miales tych asassinow ? Czy wchodziles na tryb dla 1 gracza , dla 2 czy w sieci jakies rozrywki ? Wieza ? 1vs1 ? czy jeszcze cos innego .Kurde gralem do 5tej i dupa :/ Ale mialem czesto blad gdy chcialem wejsc na WOJNE FRAKCJI INFORMACJE pisalo ze serwer ma jakis blad moze dlatego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb dla jednego gracza, standardowy pojedynek 1 na 1 z komputerem. Tak mniej więcej co 4-5 walkę wyskakiwało mi wyzwanie zabójcy. Spróbuj może najpierw walki z bossem, mi dopiero po niej zaczęli wyskakiwać zabójcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scorpion, jakieś 80% swoich rozgrywek online walczyłem właśnie przeciwko niemu ;). Jest to chyba jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci serii MK. Trzeba jednak przyznać, że w najnowszej odsłonie wygląda kozacko szczególnie w tej wersji z okładki.

Dlatego tyle osób nim gra, że gra nim jest banalnie prosta przeciwko graczom którzy jeszcze nie ogarniają co i jak.

Ma bardzo dużo ataków które trzymają przeciwnika na dystans i skracają dystans, gorzej w zwarciu bo jest dość wolny ale na wyższym poziomie wszystko zależy od gracza.

Gra na serio ma masę rzeczy do odkrycia i nawet w singlu jest co robić, gram od premiery ale przez tryb multi ledwo co liznąłem zawartość dla jednego gracza :)

 

O co chodzi z assassynami?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam takie dobre statystyki online :biggrin:. Scorpiona już znam na wylot chyba,że ktoś nim naprawdę wymiata wtedy to różnie bywa.

 

Wczoraj pojawiły się w grze inwazje. To taki dodatkowy bajer odnoszący się do wojny frakcji. Gdy w menu głównym wejdziesz w zakładkę frakcji możesz wziąć udział w walce z bossem inwazji bądź też w wieży inwazji. Dodatkowo w różnych momentach gry możesz otrzymać wyzwanie od zabójcy. Nic bardzo ciekawego.

Edytowane przez Nautilus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb inwazji rozczarowuje, walka z bossem bardzo słaba, Si na poziomie bardzo trudnym z opcją godmode nie przemawia do mnie. Punkty frakcji w inwazji to jeszcze większa pomyłka, nie wiem jak oni to zliczają ale były ciągle przekłamania typu jedna frakcja wygrywa, żeby po chwili być na samym końcu a za chwile ponownie na pierwszym. Na zabójców nie miałem szczęścia trafić, za to błędy typu ce-34878-0 mam praktycznie w każdym meczu online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×