Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie skacze w murze i jak sie wykonuje żuty wolne typu przeskok nad pilką itd ?

Skaczesz trojkat. Ale "zuty" to nie mam pojecia...
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się przepychac gdy np piłka jest prostopadla Góra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam tez tak sie tnie ta fifa :sad:

nie...

walkowane po sto razy, by wylaczyc upnp w ustawieniach routera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia, u mnie z UPC nawet z wlaczonym UPnP nie lagowalo,innym wylaczenie pomaga, sprobuj wylaczyc przeciez to minuta roboty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie gra jest świetna, tylko.. tempo troszkę za szybkie, mało realistyczne. Parodia to musi być na asystach dopiero, zresztą grałem raz mecz z gościem który grał na asystach ( gra nie zawsze zapamiętuje ustawienia w sezonach..) i czasem jak wyprowadzał piłkę z własnej strefy obronnej bez presji z mojej strony, to był tak komiczny ping pong, tak sztucznie to wyglądało że nie mogę się nadziwić jak komuś może sprawiać przyjemność taka gra, gdzie konsola decyduje jak będzie wyglądać zagranie.. masakra, gdyby nie tryb ręczny w życiu bym nie kupił tej gry.

 

Jest kilka drobnych bugów ale pewnie to ogarną, gra na manualu z ogarniętymi kolesiami którzy nie lecą i nie kopią na palę do przodu to czysta przyjemność, prawie symulacja.

 

Wyżej ktoś wspominał o finezyjnych strzałach.. no to już wie dlaczego są jakie są.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale gra obronna w tej grze jest jednak do kitu zrobiona... przykladowo pomocnikami ofensywnymi typi Januzaj, Mata, Di Maria normalnie odbieram pilke a juz klasycznymi obroncami typu Evans Jones to oni mijaja sie z rywalem ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze roznice jakie widze w gameplayu to

- obrona - ciezko odebrac pilke dryblujacemu napastnikowi

- bramkarze lapia niesamowite pilki

- jeszcze latwiej strzelic bramke po wznowieniu ze srodka boiska 

- nie czuje narazie strzalow z dystansu, pilka wedruje przewaznie ponad poprzeczke

- ciezko ogarnac sie po niecelnym wejsciu noga w celu odebrania pilki

 

ogolnie gra na plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mam pytanie gdzie zniknelo centum tworzenia???????chcialem sobie zrobic lige mistrzow a tu dupa???ktos wie jak zrobic lige mistrzow?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- obrona - ciezko odebrac pilke dryblujacemu napastnikowi

 

 

Szybki+silny = 40m rajdy pod pole karne.

Takiemu Remiemu czy Ibarbo nie da sie inaczej jak wslizgiem pilki odebrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.Kumpel gra w sezony Barceloną i cały czas gra z Realem czytał coś że NAT musi być otwarte a ma średnie ale nie wie jak zmienić.Jest jakiś sposób żeby grał z innymi drużynami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mu, że musi zaczać grać Realem, wtedy będzie grał przeciwko Barcelonie...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dobór przeciwników jest bezsensowny. Gram Lazio i caly czas mam Galatasaray, Milan, Rome, OM albo Liverpool... W 14 to samo było. Przecież w pip drużyn ma tyle samo gwiazdek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.Kumpel gra w sezony Barceloną i cały czas gra z Realem czytał coś że NAT musi być otwarte a ma średnie ale nie wie jak zmienić.Jest jakiś sposób żeby grał z innymi drużynami?

Ja jeszcze czasem trafie na Bayern.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne jajca, gramy sobie sezony, 3 mecze wygrane pod rzad i zadnego nie zaliczylo. Jakby sie nie odbyly...

Lekka kpina, zreszta jak co rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek graliśmy w klubie i zaliczyło nam jeden ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu kilkunastu meczy stwierdzam:

 

- tempo dużo za szybkie (ale w sumie nie ma co się czepiać w fife zawsze było szybkie)

- do poprawy wznowienia po bramkach i na początku połów (bardzo łatwo przedryblować całą obronę)

- jak już większość pisała nie zalicza punktów za mecze (pewnie kwestia czasu)

- dziś grałem jako Juve w koszulkach reprezentacji Polski

- część ludzi gra taki ping pong, że głowa mała 

- bardzo fajne oprawy meczowe i mega trawa :D

- co do doboru drużyn - Bayern gra zawsze z Realem, Juve z Chelsea, PSG z BVB, na legi był mirror więc ciężko stwierdzić co losuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze po każdym włączeniu wraca Szpaku :P Już wczoraj wieczorem było dobrze, dzisiaj znowu coś popsuli, ech. Kurczę, ja rozumiem tego wszechobecny pośpiech, ale jednak daję te +200 złotych to chyba mam prawo wymagać tak podstawowych rzeczy jak zaliczanie meczów. Poza tym nie wiem czy zaobserwowaliście to u siebie, występuje problem z ławką rezerwowych, często umieszczam tam kogoś, a podczas meczu okazuje się, że go tam jednak nie ma ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronilem tej Fify ale musze przyznac ze po zagraniu zaledwie dwoch meczy dema PES to PES jak narazie bije na glowe Fife, nie moge sie doczekac az wyjdzie ten PES to ta Fifa jest jednak chujostwem lekkim, bramkarze to roboty a nie bramkarze, ale tylko druzyny przeciwnej, mam 10 setek w meczu rzadko w ogole cos wpadne a jak juz to slupek albo poprzeczka a druzyna przeciwna jedna akcja i gol i to dlatego bo obroncy zyja swoim wlasnym zyciem, PES zgniecie Fife w tym roku chocby byl mega chujowy, bo watpie by gorsza gre pilkarska od tej fify dalo sie zrobic, EA skupilo sie na jakis detalach i pierdolkach zamiast na tym co najwazniejsze, niech patchuja jak najszybciej bo nie da sie w to grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagrałem 5 meczów w sezonach online, 3 zwycięstwa z rzędu 2 razy w plecy, punktów nie dopisało, nie ma tych wyników w historii sezonów również, czas jakby się zatrzymał, tkwię w miejscu patrząc na punkty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh Panowie probowalem sie przemeczyc do patcha ale nie dam rady, to nie ejst nawet zblizona gra do fify 14, to jest jakas popierdolka! ktos chce kupic uzywana fife?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam strasznie głupie pytanie ale szlag mnie trafia, chyba mam jakiś bug bo nie mogę wyszukać konkretnych zawodników w trybie kariery, kiedy wchodzę w transfery>szukaj i wpisuje np messi to w ogóle go nie ma, aguero np też nie. Przykłady poniżej. O co chodzi ??

 

 

 

ByptzbKIQAMawMi.jpg

 

ByptzbKIQAMawMi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×