Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

To ja w sezonach online prowadzilem 3-0 do przerwy, by ostatecznie przegrac 3-6 ... oczywiscie fatalna gra obronna w tej grze  nie byla tu bez winy ale przeciwnik moze powiedziec to samo o stracie swoich bramek :) a w karierze w singlu prowadzilem 3-0 z Arsenalem do przerwy, oni wyrownali na 3-3 ale ostatecznie udalo mi sie strzelic zwycieskiego gola na 4-3 ale juz troche bylem wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przegrywając 0:5 wygrywalem mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, będzie można sobie jakoś samemu zrobić Lige Mistrzów, bo widze ze creation Centre chyba zniknęło? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czara goryczy się przelała, wolne z dupy, karne z dupy, wracam do F14, a to coś, co powinni dawać jako free to play, bo złotówki warte nie jest, leci do Black Market.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

???

 

Też tak miałem dopiero na drugi dzień zobaczyłem coinsy spowrotem ale wtedy serwery strasznie padnięte były

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy mecz miałem dobry początek ale potem dex szybko dwie bramy wcisnął i musiałem się otworzyć co przy jego skillu się okazało samobójstwem. Drugi już trochę bardziej wyrównany, ale nie da rady wygrać jak się w sytuacjach 1/1 wali po słupkach. Pozdrowienia Dex

Byly jakies slupki,ale mialem tez strzaly z pókola pola karnego i przez spaprane przez EA strzały 3 poleciały w ogole w powietrze... ;)

 

Najgorzej mi sie gralo do czasu wklejenia pierwszej bramy w pierwszym meczu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej mi sie gralo do czasu wklejenia pierwszej bramy w pierwszym meczu ;)

A mi wprost przeciwnie :biggrin:  Ale widac co znaczy gra z kolesiem co ma pojecie o grze i nie lamuje, mimo ze mi bram nawsadzales to przyjemnie sie grało  bo trzeba bylo myslec a nie grać schematami. Takze sorry ale ja dalej twierdze ze obrona ma tutaj znaczenie i da sie "biegaczy" rozpykac takim sposobem obrony. Strzaly miales fakt ale czy naprawde one musialy isc w swiatło bramki? Akurat nie moge sam narzekac na to ze lecą w kosmos, bo pare ładnych bramek (nie finezyjnych!) z zza linii 16m mi weszło.  Jak ogarne troche sharefactory to wrzuce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wprost przeciwnie :biggrin:  Ale widac co znaczy gra z kolesiem co ma pojecie o grze i nie lamuje, mimo ze mi bram nawsadzales to przyjemnie sie grało  bo trzeba bylo myslec a nie grać schematami. Takze sorry ale ja dalej twierdze ze obrona ma tutaj znaczenie i da sie "biegaczy" rozpykac takim sposobem obrony. Strzaly miales fakt ale czy naprawde one musialy isc w swiatło bramki? Akurat nie moge sam narzekac na to ze lecą w kosmos, bo pare ładnych bramek (nie finezyjnych!) z zza linii 16m mi weszło.  Jak ogarne troche sharefactory to wrzuce.

Ogólnie to tylko raz udało mi się ładnie strzelić z daleka bez finezji - w jakims meczu sezonow wycofalem z naroznika do srodka, a tam Kroos z około 25 m prosto w okienko sieknął. Brama mega, szkoda ze nie nagralem. A tak poza tym to strzały z daleka leca albo w kosmos albo w bramkarza ;)

 

Możesz nam zdradzić jak to robisz że gdy biegne bez sprintu na Twoja bramke, to wychodzisz jakims zawodnikiem, wstawiasz dupe przed mojego i zaraz masz pilke :P Bo ja albo daje kose, albo po prostu zabieram z kolkiem.Ewentualnie jeszcze 'wzywam' do pomocy drugiego grajka i w dwoch go atakujemy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy cyfrowe wersje z US PSS mają język i komentarz PL?

Ma Angielski, Hiszpański (Meksykański) i Portugalski.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać totalne dno w sensie nic, nie kumać obrony i nie podawać składnie piłek ale w składzie posiadać sprintowaca i poznać najprostsze stuczki i wygrywać mecz za meczem.

I takich kolesi grając w fifę napotykam mnóstwo.

Wszystko takie schematyczne podanie albo górą lub na dobieg do szybkiego napastnika a później gol lub jego brak.

 

Nie narzekam na grę , bo ja jej nie mam nic do narzucenia. Lecz na ludzi którzy grają w kropkę w kropę mecz od 1 do 90 minuty tak samo.

Dzida do przodu i jakoś to będzie. Smutne to jest,że takim powiedzmy Milikiem czy Teodorczykiem jestem w stanie przejść całą obronę gościa bo totalnie jej nie ogarnia.

Jaki więc gościu jest PRO mając pace attack i strzelając mi wór bramek się pytam. ?!

A na obronie jedyne co umie to sprzedać kosę o ile trafi w nogę. Bo na ślepo spamując wślizg ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz nam zdradzić jak to robisz że gdy biegne bez sprintu na Twoja bramke, to wychodzisz jakims zawodnikiem, wstawiasz dupe przed mojego i zaraz masz pilke :P Bo ja albo daje kose, albo po prostu zabieram z kolkiem.Ewentualnie jeszcze 'wzywam' do pomocy drugiego grajka i w dwoch go atakujemy ;p

Dwa słowa: timing i "kółko"... W odpowiedniej chwili doskakujesz do zawodnika i kilkukrotnie naciskasz O. Nie dziala juz tak jak w 14tce X i L2. R1 czesto sie  przydaje do zamkniecia wolnego pola i tak jak piszesz do pressingu. Takze zadna filozofia, na ciebie byla obrona dobra przez pierwsze 20 minut meczu, potem za bardzo chyba chcialem pocisnac do przodu... czyli standard w tej grze "brak cierpliwości"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ponad 40 Meczów w sezonach online każdy grałem jako gość, ma ktoś taki przypadek? O atucie własnego boiska mogę zapomnieć. Trochę mnie to denerwuje, grając Evertonem oprócz ciekawego składu,atutem był stadion na którym rozgrywane były mecze. Tu natomiast non stop San Siro itp. Irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnik zrobił mi 4 razy sanki w czasie meczu i nawet kartki za to nie dostał, miał jedną żółtą za inny faul. Sędziowie też są tragiczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeskoczyć zmiany w trakcie meczu? Teraz są sugerowani zawodnicy, ale jak chcę wymienić LM na LM rezerwa, to nie pokazuje piłkarza. Nie można wymienić np CAM na ST?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze wersji z us store, tez wam wyszukuje przeciwników po 3+ min jak nie dłużej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, od razu się znajdują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze wersji z us store, tez wam wyszukuje przeciwników po 3+ min jak nie dłużej?

Od razu, maksymalnie 7-10 sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio cos wyszukuje po 2min.. Neta mam z 35mb/s wiec tragedio nie ma, upload z 5mb/s...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna odsłona FIFY, kolejne( mam nadzieje) fajnie spędzone setki godzin na wirtualnym boisku. Narazie ogrywam demówkę która bardzo mi sie podoba. Udało mi sie ustrzelić niecodziennego karnego

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka tam next-genowa grafika:

 

Niech już w końcu wypuszczą jakiegoś patcha, bo przecież oczy wypala ten brak AA i zmieniająca się rozdzielczość zawodników, którzy napatoczą się przypadkowy na pierwszy plan.

10658521_842963452403805_768717821569950

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zmieniajaca sie rozdzielczość tylko celowy zabieg, ale wlasnie jak ludzie nie maja pojecia o wielu sprawach zaczynaja krytykowac, dla mnie osobiscie walneles niezla gafe i mam z tego ubaw, przepraszam ale nawet moja szescio letnia corka wie dlaczego tak jest

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że wiem co ma ten zabieg wnosić, tylko jest źle wykonany, bo zawodnik nie jest rozmyty, ostrość nie jest uchwycona jedynie na bramkarzu, a najzwyczajniej w świecie wygląda jak jeden wielki piksel.

 

Takie coś było już w którejś edycji, bodajże 2006 lub 2007 na PC. Tam wyglądało to świetnie, a tu wygląda jak zwykła kupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geble ja bym chciał zeby tego nie bylo woogole, poprostu ladniej by to wygladalo. Szkoda, ale EA tak zdecydowalo i musimy sie z tym pogodzic.

Edytowane przez zizikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×