Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Kto gra SINGLE w fifie ?

Oj napewno niejeden sie znajdzie. Ja dla przerwy w online gram tryb menedżerski od czasu do czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj napewno niejeden sie znajdzie. Ja dla przerwy w online gram tryb menedżerski od czasu do czasu :)

Próbowałem, znudziłem się po pół godz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myśleliście o tym, że jak EA przejmie licencję do LM i LE od KONAMI to przypadkiem nie będą wydawane oddzielne gry? EA przecież miało takową licencję i kończyło się to na wydawaniu oddzielnych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moga tak zrobic i nikt wtedy chyba sie nie zdziwi.. przeciez mozna za jeden sezon zgarnac podwoja kase a co :biggrin:

Edytowane przez sitee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby 2K Games zrobiło piłkę nożną NBA świetnie zrobili więc piłkę też pewnie zrobiliby rewelacyjną.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby 2K Games zrobiło piłkę nożną NBA świetnie zrobili więc piłkę też pewnie zrobiliby rewelacyjną.

Marzenie :) Ale skończyłyby się może wojny między fajotrzepcami PES-a i FIFY. Swego czasu wychodziło po 5-6 piłek kopanych w ciągu roku, mnie też by wystarczyła ta jedna więcej niż stan obecny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się chyba nie doczekamy; d EA możę się produkować ze zwiastunami przez 2 miesiące a 2K wczoraj wrzuciło newsa odnośnie nowego trybu i już nie mam wątpliwości w co będę gral w październiku; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, bo gry sportowe to dla mnie online, FUT nie ma przeciwnika jeśli o to chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja wam powiem,że lubię sobie pograć w tryb kariery no ale obawiam się że w tym roku nic nowego w nim nie zmienią skoro w tym roku stawiają tylko na emocje i grafikę. Mam jednak nadzieje że jakieś tryby będą nowe a jak nie to chociaż te pokoje niech będę bo były bardzo fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych pokojach to niezły rekord sobie nabiłem coś koło 2k wygranych i 800 por. chyba jeszcze w 11, do niczego te pokoje imo nie potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry sportowe typu fifa, nhl czy nba faktycznie najlepiej ogrywać na necie z żywymi przecinwikami. to jest to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na psn jest juz preorder jakby kogos interere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na psn jest juz preorder jakby kogos interere.

Jaka cena ? bo nie odpalam już dziś konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze fifa na psn przydrogawa coś :D Chyba zadowolę się zwykłą wersją, bo nie potrzebuje 40 paczek, a tym bardziej Messiego na 5 meczów lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie w wersi Pl bedzie znowu szpak i wlodzimierz...no ja pier.le ile jeszcze bedziemy sluchac tych pajacow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech EA Polska im przynajmniej zrobi nową listę kwestii do nagrania i będzie dobrze. Nawet jak wprowadza nowych a lista kwestii będzie na takim poziomie jak teraz to będzie to samo.

Gdzieś w internecie wyczytalem że być może będą dwie wersje komentarza Polskiego. Raczej niemożliwe ale może jednak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się bo po 14 byla jakas akcja, ze juz im podziękowano, a pare dni temu dostalem maila od ea ze wspaniala nowina, ze jednak oni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Olać, zawsze można przełączyć na angoli i tak też zrobię w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że w NHL zmieniono parę komentatorów bo ludzie już mocno narzekali na starych, gdzieś tak wyczytałem, nie wiem czy opinia graczy była najważniejszym czynnikiem w kwestii zmiany pary komentatorów ale może jakby gracze tak ponarzekali na parę komentatorską Szpakowski - Szaranowicz to też zaczęliby w EA Polska się mocniej zastanawiać, a tak może myślą że ludzie to lubią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się bo po 14 byla jakas akcja, ze juz im podziękowano, a pare dni temu dostalem maila od ea ze wspaniala nowina, ze jednak oni.

Nie było spolszczenia Fify 14 na PS4 i XOne, ludzie niektórzy narzekali i teraz EA Polska ma super nowinę że spolszczona wersja będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe informacje na temat Fify (taktyki, ustawienia) http://www.easports.com/fifa/news/2014/fifa-15-team-management

Osoby grające na Xboxach mają losowo rozsyłane zaproszenia do bety FUT.

Nie ogarniam, wszystkie te opcje były w poprzednich fifach. Czym oni się chwalą? Tym że tego nie wycięli? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×