Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

No ja gram w normalne sezony jak tutaj większa część posiadaczy tej gry ;p Tyle, że ja jestem z ps3 to to może ma różnice? Ale nie powinno. Artur to Jędrzejczak o ile pamietam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja gram w normalne sezony jak tutaj większa część posiadaczy tej gry ;p Tyle, że ja jestem z ps3 to to może ma różnice? Ale nie powinno. Artur to Jędrzejczak o ile pamietam :biggrin:

Tez o sezonach online pisalem , nie FUT ;) W ps4 Błaszczykowski jest na bank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm to nie wiem czemu nie ma go w ps3 ;/ Raczej i tu i tu powinno być tak samo ;)

Nie ma Błaszcza w rep Polski, jest w BvB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mam problem z gra, zacina mi sie non stop w menu podczas gry, caly czas, wczoraj wszystko chulalo dobrze, dzisiaj wlaczam, nie da sie grac, ciagle mi sie zacina, odinstalowalem i wciaz mam to samo, ktos moze zna przyczyne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają problem z obroną polecam tutorial jednego z lepszych ( o ile nie najlepszego) z australijskich playerów. Nie jest łatwo opanować prawą gałkę analogową ale jak to sie juz załapie to rewelacja. Zaczynam powoli wiecej czerpac radosci z gry obronnej i wybijania z rytmu wszystkich "pseudoskill-biegaczy" niż z samego ataku :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=jpAgipFQMyg&feature=youtu.be

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawil się patch...

Zmiany te co na pc.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było podawane wcześniej. Nie będę wklejać tego samego x razy. Szalu nie ma w tych zmianach. Gameplay nie tkneli nawet. Przynajmniej nic o tym nie piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba mysla ze z gameplayem jest wszystko ok... niestety sie myla, ta Fifa ma / miała potencjał, ale zdaje się że gameplay robili pod dzieciaków, dla których arcade wystarcza, a szkoda, bo mimo ze nie jest najgorzej to do ideału też sporo brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mogę obecną drużynę jakoś usunąć z mojego konta psn i założyć zupełnie nową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ochotę pograć w wirtualnych klubach to zapraszam do kontaktu. U nas średnia wieku 27 lat i mniej więcej takich ludzi szukamy. + hs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee a ja mam pytanie z innej beczki,

od pewnego czasu nie nalicza mi punktów PD i FCC??? ma tak ktoś?

nawet nie dodaje mi za włączenie FIFY.,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś okazję potestować demko FIFY na PS4 i nie jest tak źle, jak wcześniej myślałem. Do tej pory moją opinię o nowej odsłonie bazowałem na podstawie demka z PS3, które jest gówniane do granic możliwości, a tymczasem na PS4 to zupełnie inna gra. Tempo rozgrywki jest dużo wolniejsze, a sam gameplay dużo przyjemniejszy. Oczywiście nadal jest to arcade, ale już w dużo lepszym wydaniu niż na poprzednią generację. Po kupnie PS4 nie omieszkam porządnie przetestować tego demka ponownie, a być może zachęci mnie to do kupna pełnej wersji, o ile do tego czasu ta zostanie załatana.

 

Podsumowując... Wersja na PS3 to dno i metr mułu, wręcz gówno totalne. Natomiast na PS4 całość wypada całkiem spoko i może się podobać.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiecie może czy znajdę gdzieś swoje statystyki z meczów sezonów, tj. średnia goli, posiadanie piłki i takie duperele? Na ps3 w 14-tce miałem, ale do 15-tki już mi tam nie naliczało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie włączałem kilka dni konsoli, odpalam dzisiaj, pobrał się patch, wchodzę w sezony online a tam w naszej reprezentcji jakiś Linetty zamiast Błaszczykowskiego. O co chodzi? Jak można tak aktualizację skłądów zj***ć?!?

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie włączałem kilka dni konsoli, odpalam dzisiaj, pobrał się patch, wchodzę w sezony online a tam w naszej reprezentcji jakiś Linetty zamiast Błaszczykowskiego. O co chodzi? Jak można tak aktualizację skłądów zj***ć?!?

Bo Błaszczykowski od roku nie gra w piłkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pierdolta, bo nie mam kogo na PP wstwiać teraz lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nalicza wam punkt PD i FCC po meczach?

U mnie wszystko ok, poza brakiem Kuby ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×