Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

DeX, w sezonach faktycznie lepiej to wyglada, ale ja mowilem o Ultimate. Dopoki gralem w sezony online i kariere w singlu chetnie odpalalem w fife na dlugie godziny zazwyczaj a odkad zaczalem grac w FUT zbrzydła mi całkowicie.

 

A i mam pytanie odnosnie sezonow: musze caly czas jednym teamem grac? Np. Gram od poczatku Man Utd, jestem w 8 lidze, np.: zmieniam zespol na Holandie albo na Valencie i wtedy od nowa jestem w 10 czy dalej w 8 ale z rywalem o moim poziomie?

Edytowane przez ferdas_mufc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeX, w sezonach faktycznie lepiej to wyglada, ale ja mowilem o Ultimate. Dopoki gralem w sezony online i kariere w singlu chetnie odpalalem w fife na dlugie godziny zazwyczaj a odkad zaczalem grac w FUT zbrzydła mi całkowicie.

 

A i mam pytanie odnosnie sezonow: musze caly czas jednym teamem grac? Np. Gram od poczatku Man Utd, jestem w 8 lidze, np.: zmieniam zespol na Holandie albo na Valencie i wtedy od nowa jestem w 10 czy dalej w 8 ale z rywalem o moim poziomie?

Wiec graj dalej sezony i kariere. Rada jest prosta jak drut. Nie podoba sie UT to nie graj, lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat dzisiaj grac nie bede, dajcie znac z czystej ciekawosci czy Szpaku wspomni ze dzis Heloween  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec graj dalej sezony i kariere. Rada jest prosta jak drut. Nie podoba sie UT to nie graj, lol.

A ktos cie prosil o rade w co mam grac, lol?

 

Po prostu wyrazilem swoja opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozegralem po 2 tyg przerwy partyjke w sezony, pomijajac fakt ze wygralem jeden mecz i chyba z osiem przegralem (nota bene 2 tyg temu z 6 ligi z jedna porazką wskoczylem do 4..) co jest normą, seria wygranych-seria przegranych to zatesknilem za Fifą 14. Tam byl czas na rozegranie pilki, na przemyslenie akcji i człowiek czerpał radośc z samego tego ze potrafił fajnie rozegrać akcje. Tutaj w 15tce... no żech kur..

w 90% meczy gra polega na trzymaniu R2 żeby dogonić przeciwnika, wszyscy rozgrywają piłkę trzymając R2, wystrczy ze jeden obrońca nie przejmie pilki lub zostanie miniety przez pomocnika/napastnika i juz trzeba latać z wciśniętym R2.

W 14tce byly momentu irytujące i takie ze chcialo sie rozp.... pada. Ale to nic co robi z psychiką 15tka, mam ochote w niektórych momentach rozp... pada, telewizor, połamać płytę od gry i jeszcze jak sie zona odezwie "jak ci idzie" to i jej wpier..ić.

Moze ja juz za stary jestem... ale ciezko sie oderwac od tego uzaleznienia skoro od 20 lat gra sie w gry piłkarskie, żadna z dotychczasowych wydan fify, pesów , kick offów czy sensible soccerów nie napsuło mi tyle nerwów. (do Football managera nie chce wracać bo mnie z roboty wypier..olą, żona bedzie chciala odejsc a dzieci będą pytac co to za pan co siedzi w pokoju caly czas przy komputerze?...)

 

Popatrzcie sobie na filmiki na jutjubie z 14tki i 15tki , dwie zupełnie inne gry poda kątem grania.

 

Sorry ze wypociny i kolejne słowa narzekania na ta grę , którą w sumie po premierze broniłem, ale nie da sie... naprawde nie da sie. Bardzo bym chcial sie cieszyć tą edycją ale... nie da się. Tak jak EA spieprzyło NBA live która była kiedyś rewelacyjną serią , NHL które jest coraz gorsze tak widac ze Fifa jest kolejna w kolejce. Tyle...

Edytowane przez evo666
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym dużo racji, ja nauczyłem się nie denerwowac AZ tak bardzo i jakoś pykam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym dużo racji, ja nauczyłem się nie denerwowac AZ tak bardzo i jakoś pykam...

Bo jestes bardziej uzalezniony niż ja :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozegralem po 2 tyg przerwy partyjke w sezony, pomijajac fakt ze wygralem jeden mecz i chyba z osiem przegralem (nota bene 2 tyg temu z 6 ligi z jedna porazką wskoczylem do 4..) co jest normą, seria wygranych-seria przegranych to zatesknilem za Fifą 14. Tam byl czas na rozegranie pilki, na przemyslenie akcji i człowiek czerpał radośc z samego tego ze potrafił fajnie rozegrać akcje. Tutaj w 15tce... no żech kur..

w 90% meczy gra polega na trzymaniu R2 żeby dogonić przeciwnika, wszyscy rozgrywają piłkę trzymając R2, wystrczy ze jeden obrońca nie przejmie pilki lub zostanie miniety przez pomocnika/napastnika i juz trzeba latać z wciśniętym R2.

W 14tce byly momentu irytujące i takie ze chcialo sie rozp.... pada. Ale to nic co robi z psychiką 15tka, mam ochote w niektórych momentach rozp... pada, telewizor, połamać płytę od gry i jeszcze jak sie zona odezwie "jak ci idzie" to i jej wpier..ić.

Moze ja juz za stary jestem... ale ciezko sie oderwac od tego uzaleznienia skoro od 20 lat gra sie w gry piłkarskie, żadna z dotychczasowych wydan fify, pesów , kick offów czy sensible soccerów nie napsuło mi tyle nerwów. (do Football managera nie chce wracać bo mnie z roboty wypier..olą, żona bedzie chciala odejsc a dzieci będą pytac co to za pan co siedzi w pokoju caly czas przy komputerze?...)

Popatrzcie sobie na filmiki na jutjubie z 14tki i 15tki , dwie zupełnie inne gry poda kątem grania.

Sorry ze wypociny i kolejne słowa narzekania na ta grę , którą w sumie po premierze broniłem, ale nie da sie... naprawde nie da sie. Bardzo bym chcial sie cieszyć tą edycją ale... nie da się. Tak jak EA spieprzyło NBA live która była kiedyś rewelacyjną serią , NHL które jest coraz gorsze tak widac ze Fifa jest kolejna w kolejce. Tyle...

Post idealnie oddający wrażenia z gry w tegoroczną edycję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do Wirtualnego Klubu, jeśli ktoś z Was ma ochotę to zapraszam. Gra raczej w porach wieczornych, bez spiny, headset mile widziany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo666 masz rację. Rozegrałem prawie 300 meczów i chyba się przesiade na pesa. Grałem w Fife od 08 ale 15 to przegięcie pały. Zero rozgrywania tylko do przodu i gol. Wolałem te główki z 14 ale i za to płynne rozgrywanie akcji. Czy kur@a EA ma taki duży problem aby tempo rozgrywki zmniejszyć??? Przecież to jest czysty arcade. Ostatni raz kupiłem Fife na premierę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej edycji rzuty wolne są totalnie OP. Nie trzeba praktycznie żadnych umiejętnosci zeby brame strzelic, dobrze załapac siłe na 2,5 krechy i brama 90% pada.Dlatego wiekszosc robi tak że cofa jednego obronce na linie bramkową, kolejna rzecz spier.. w tej edycji.

 

BUTCHER brama super, ale tak jak pisze wyżej nie jest to jakimś ogromnym wyczynem.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka,panowie jak macie ustawioną taktykę ?

Zapodajcie jakieś ustawienia taktyki,bo mnie szlag już trafia z ta grą,może zamiana taktyki mi pomoże i coś w końcu pogram normalnie ;)

Niżej fotka z błędem,miał ktoś już coś podobnego ?

 

38d1dcd45d8d8436m.jpg

8832a9c829f290a4m.jpg

Edytowane przez tyshek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że grasz taktyka "na jeźdźca bez głowy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej edycji rzuty wolne są totalnie OP. Nie trzeba praktycznie żadnych umiejętnosci zeby brame strzelic, dobrze załapac siłe na 2,5 krechy i brama 90% pada.Dlatego wiekszosc robi tak że cofa jednego obronce na linie bramkową, kolejna rzecz spier.. w tej edycji.

 

BUTCHER brama super, ale tak jak pisze wyżej nie jest to jakimś ogromnym wyczynem.

Ok, dzięki. Dopiero zaczynam przygodę z grą FIFA 15 i jak na razie jestem zadowolony z tej gry. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze takie bramki jak poniżej to normalka, czy naprawdę udało mi się strzelić ładną bramkę ?

https://www.youtube.com/watch?v=SAnCfPZGrFQ

Brameczka super mi jeszcze w tej edycji goal-line się nie pokazał... raz tylko w demie miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurewa sezony online, najpierw 15 meczów bez porażki, teraz tyle samo bez zwycięstwa. Albo wpada wszystko, albo nic. Nie wiem kto pisał o tym, że w sezonach nie ma żadnych skryptów, ale jest to bzdura nad bzdury. Na początku, tak do 50 meczu jest ok, potem cuda nad cudami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są może jakieś poradniki i tutoriale po przestudiowaniu których odrobinę bym wiedział czemu jak gram online to taki łomot dostaję?

 

Obrona w moim wykonaniu to tragedia, obrońcy stoją i się patrzą. Przeciwnik z kolei - obrona perfekcyjna. Średnia z kilku meczy 25% posiadania piłki, no proszę Was.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są może jakieś poradniki i tutoriale po przestudiowaniu których odrobinę bym wiedział czemu jak gram online to taki łomot dostaję?

 

Obrona w moim wykonaniu to tragedia, obrońcy stoją i się patrzą. Przeciwnik z kolei - obrona perfekcyjna. Średnia z kilku meczy 25% posiadania piłki, no proszę Was.... :sad:

są - pomaga Youtube i google

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I

są - pomaga Youtube i google

W YT i Google jest masa smieciowych tutoriali bo każdy chce być youtuberem, więc zamiast zgrywać omnibusa i pisać nic nie wynoszące posty które zabierają podobna ilość czasu jak podanie linka to postaraj się następnym razem pomóc i podlinkować merytoryczny tutorial albo poprostu nic nie pisz.

Pozdrawiam

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IW YT i Google jest masa smieciowych tutoriali bo każdy chce być youtuberem, więc zamiast zgrywać omnibusa i pisać nic nie wynoszące posty które zabierają podobna ilość czasu jak podanie linka to postaraj się następnym razem pomóc i podlinkować merytoryczny tutorial albo poprostu nic nie pisz.

Pozdrawiam

A może zamiast żebrac na forum wartałoby poszukac dokładnie bo w ciagu 30 sekund znajdziesz conajmniej kilkanascie dobrych tutoriali. Osobiscie w tym temacie z kilka juz wrzucilem. Takze daj sobie na wstrzymanie z mądrkowaniem tutaj i uzyj klawisza "szukaj". EOT

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, znalazłem mnóstwo tego typu poradników...

 

Jednakże we wszystkich ta piłka tak pięknie do nogi się klei, pokazane zasady działania jockey, containt, kiedy wciskać kółko, kiedy wciskać krzyżyk... Ale jak przychodzi do gry to kółkiem nigdy nie trafiam i gracz zostaje w tyle, trzymanie krzyżyka też z reguły omija napastnika. Raz się nawet zdarzyło że przeciwnik miał laga a ja mu piłki nie mogłem zabrać bo piłkarze debilnie tańczyli dookoła zamiast go zaatakować. :)

 

Ten jest w miare, ładnie pokazuje kiedy co wciskać: https://www.youtube.com/user/bgkrasi/videos

 

ale tak jak pisałem wyżej w praktyce wychodzi żenada i przegrane rzędu 0-3, 0-4, 1-8 w 10 lidze (ostatnie moje 3 mecze) :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie znaleźc ? Da się .. :)

 

Teoria teorią ale liczy sie praktyka. Ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć - najpierw przejsc tutoriale w grze, potem grac z kompem, jak dojdziesz przynajmniej do klasy swiatowej i bedziesz w stanie ograc kompa, wtedy twoje problemy z online znikną. 10 liga to sorry ale poziom bardzo niski.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×