Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Wytłumaczy ktoś jak wykonać zadanie w FUT: "Zastąp zawodnika koncepcyjnego"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swoim składzie zaznacz zawodnika, później kwadrat i tam masz bodajże dodaj zawodnika koncepcyjnego czy coś takiego, no to znajdź i dodaj jakiegokolwiek aby taniego. Później musisz go znowu zaznaczyć (tego koncepcyjnego) i tam z opcji (cały czas na ekranie składu) musisz go wyszukać na rynku i kupić w to miejsce. I tyle. Mam nadzieję że w miarę prosto napisałem. Sorki za skróty ale z pamięci piszę.

Edytowane przez ridcully76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co panowie? Ktoś sprzedaje Fife? Czy jednak przekonaliście się do f15?

Ja poległem i ogrywan demo PES bo chyba nie tkną obrony i zostanie nam berek aż do wydania f16. Mam nadzieję, że się mylę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos jest trudne to lepiej to zostawic, ach te dzisiejsze czasy.... lepiej bylo jak wystarczylo trzymac x ? Jest przewaga ataku ale idzie sobie z tym poradzic, wiadomo ze nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co panowie? Ktoś sprzedaje Fife? Czy jednak przekonaliście się do f15?

Ja poległem i ogrywan demo PES bo chyba nie tkną obrony i zostanie nam berek aż do wydania f16. Mam nadzieję, że się mylę :)

Ja sprzedaje lub wymieniam na Pes 2015 w dniu premiery. Fifa 09 PG> Fifa 15 NG Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos rozwiazanie mojego problemu ?

tzn wchodze do fifki, do ut, offline dziala fajnie ale jak chce poszukac gracza online

wyskakuje checking connection czy jakos tak i crashuje ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ogrywam i jest coraz lepiej :-) samo bieganie nie jest tak wkurzające jak kick off glitche i glowki z 14tki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra bardzo dobrze.  W sezonach statystyki jak na razie 8-2-0 (start od 8 ligi).

 

12 goli w jednym meczu. Takie rzeczy tylko w FIFIE ;D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że już rozegrałem wystarczająco dużo spotkań żeby wyrobić sobie opinie na temat nowej FIFY, gram w fifę od edycji 97 na PS one, ale nie jestem żadnym super pro graczem, ot zwyczajnie lubię pykać w Fifkę. Jak do tej pory jestem zachwycony. Grywalność jest niesamowita, jadę karierę i pierwszy raz od dawna znowu nie mogę się oderwać od grania, w poprzedniej odsłonie w którą się zagrywałem tj. 13 (14 odpuściłem) gra z CPU była zwyczajnie nudna i schematyczna i po 3-4 meczach miałem dosyć, tutaj muszę robić sobie przerwę bo zwyczajnie odczuwam zmęczenie lewego kciuka. CPU gra fajnie i bardzo agresywnie. Nigdy jeszcze nie miałem sytuacji żeby CPU kończył mecz w 9 a tu sędzia sypie ostro czerwonymi, no i to co najbardziej mi się podoba to w końcu ustawienie taktyki na ofensywną robi różnicę, i przy "zaparkowaniu autobusu" można wychodzić z rewelacyjnymi kontrami. Grafika również robi całkiem niezłe wrażenie. Super oświetlenie i bardzo fajny efekt padającego deszczu oświetlonego reflektorami. Niech jeszcze popracują trochę nad mordkami niektórych zawodników bo wyglądają zbyt randomowo. Na koniec wisienka na torcie czyli pełna licencja premier league, cała oprawa meczowa, ujęcia kamer i prezentacja spotkania jakby  żywcem wyjęta z canal +. W zasadzie na jesień nic więcej mi do szczęścia nie trzeba. :)

By4JHltIUAAxbPi.jpg

 

Byt3iRqIgAA0g6k.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi ktoś jak dobrze użyć przycisku share by zapisać powtórkę? :D Strzeliłem dzisiaj fajną bramkę, ale niestety ku mojemu zdziwieniu na filmie zobaczyłem siebie na arenie i początek meczu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz fragment od którego chcesz zacząć zapisywać powtórkę, wciskasz dwa razy przycisk share, puszczasz powtórkę aż do momentu, w którym chcesz skończyć nagrywanie i wciskasz raz przycisk share, po czym pojawia się okienko wyboru z filmem lub zdjęciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos mi wytlumaczy jak grac w 15 w obronie? w 14 nie mialem problemu, tutaj czy to pro club czy sezony  kazdy podczas sprintu wbiega jak w maslo w ple karne a obroncy stoja i sie patrza, tak samo ci kontrolowani przezemnie, sa tak zwrotni jak w nhl hokeisci na lyzwach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 15tce zostało mocno ograniczone dzialanie komputera w obronie w stosunku do 14tki. Tutaj musisz sam wiecej przeskakiwac miedzy obroncami aby utrzymac wlasciwą linie obrony, najwazniejsze to wlasciwy moment zabrania pilki i wciskanie kilkukrotne O. No i ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakas rada zeby zwiekszyc ilosc rezerwowych w TME ? Bo w FIFIE jest max 5, a zwyczajnie jest chyba z 7.

Przeciez to zalezy od ligi, w angielskiej masz 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma sie doskonale, zasady sa jakie sa, to tak jak bys spytal czy da sie ustawic zeby grac 12 zawodnikami.,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak się ma Twoja odpowiedź do pytania mojego? :)

Ano tak, że to zależy od tego jaką grasz ligę a nie, że sam ustalasz ile jest zamienników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinniście wyrwać po banie za śpiewanie głupot. W TME jest standardowa liczba 7 (słownie: siedmiu) rezerwowych, więc wasze odpowiedzi są z dupy wzięte, bo chłopak ma prawo się dziwić błędnej ilości rezerwowych.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadło mi takie cudo na pełnym manualu:

Takie bramki to niestety rzadkość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie bramki to niestety rzadkość. 

Tak jak w rzeczywistości:-)

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska liga na licencji a połowa drużyn bez reklam na koszulkach,wie ktoś może dlaczego tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinniście wyrwać po banie za śpiewanie głupot. W TME jest standardowa liczba 7 (słownie: siedmiu) rezerwowych, więc wasze odpowiedzi są z dupy wzięte, bo chłopak ma prawo się dziwić błędnej ilości rezerwowych.

Ale co ty masz do nas pretensje, że Fifa jest zepsuta?

Będzie na ławie 2 czy 3 nie zmienia to faktu, że nie można tego zmienić jeśli nie gramy custom meczu. Chcesz 7? Zmień ligę a nie strasz banem.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×