Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o teraz. Wystarczy się  cofnąć w tym temacie i poczytać twój hejt na temat tej gry. Teraz to tylko czuć w twoich postach ukrytą ironię.

Ale wtajemniczeni wiedzą jakie masz podejście do serii DS i do Bloodborne i nie jest zdrowe. Najgorsze jest to że prawie w żadną nie grałeś.

@toreso, nie chodzi mi o ciebie :). Poczytaj sobie jego wcześniejsze posty to zrozumiesz.

 

W porządku, ale nie zdrowe podniecanie się jakąś grą która jeszcze nie wyszła i atakowanie tych którzy tego podniecenia nie czują też nie jest okej.

Ale co tam kto woli, ja sprawdzę chociaż z racji tego że to eks, po prostu jestem ciekaw tej gry, na pewno nie będzie to taka kiszka jak The Order na którego mi nawet szkoda kasy żeby kupić zagranicznego slota.

Nie jestem w temacie takich gier, ale zasada wszędzie jest taka sama ostatnio, nie zdrowe podniecenie ochy i achy na około zazwyczaj kończą się źle.

Chętnie zagram bo dla mnie to nowość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem ze trzymam kciuki, faktycznie hejt nie z tej ziemi. Niektorym hype i fanbojstwo przyslania logiczne myslenie i czytanie ze zrozumieniem.


Nadchodzi killer, trochę głośniejsza reklama - debile wyłązą z nor. A Czacha - juz widzę jak robisz dobrą minę do złej gry jak ten cały Wiesiek okaże się większym zawodem od destiny, order i całego tego syfu co ostatnio wychodzi.

Mine juz teraz mam nietega, bo to co pokazali rok temu za co teraz wycieka do sieci to jakas kpina. Gre kupie tylko po to, aby wspierac rodzima produkcje i aby w przyszlosci mogli dotrzymac obietnic ktore dawali na poczatku.

 

Zastanawia mnie tez to cale wyzywanie. Jesli nie potrafcie opanowac emocji zwiazanych z jakas gierka to zamiast grania i siedzenia przed kompem polecam spacery, w koncu wiosna idzie.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że będzie tak jak z Destiny :P

 

Hype 9999 a później smutek i zgrzytanie zębów.

 

Przesadzasz, może Destiny rozczarowało ludzi, ale ja tej gry nie śledziłem i dla mnie była świetna, poza prehistorycznym matchmakingiem, którego psychofani bronili:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem ze trzymam kciuki, faktycznie hejt nie z tej ziemi. Niektorym hype i fanbojstwo przyslania logiczne myslenie i czytanie ze zrozumieniem.

Czytałeś ze zrozumieniem co wcześniej było napisane, chodzi o twoje poprzednie posty. Generalnie nie rozumiem po co się katujesz. Nie lubisz serii DS i już wiesz że Bloodborne też nie lubisz :) , więc zostaw ten temat i masz święty spokój :thumbsup: . No i koniec rozmowy.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie specjalnie interesuje mnie co kto trzyma w pamieci i co bylo w poprzednich postach - warto skupic sie na tym co jest teraz. Poza tym zamiast skupicc sie na tym co pisze i pisalem, radze skupic sie na grze, bo o niej jest temat.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czacha

Nie da rady, nie pamiętam kiedy na tym forum rzeczywiście gadałem o grze :P

Przy każdej nadchodzącej premierze ten sam scenariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie spierać - sa wsród nas optymiści nawet mozna powiedzieć niepoprawni i tez tacy co sie sparzyli i podchodzą z dystansem do szumnych zapowiedzi trzeba sie szanować bo wszyscy chcemy dobrych gier

Ja kibicuje mocno tej grze mimo ze możliwe iż nie zagram ze względu na brak skilla i zszargane nerwy:)

Ale w świetle ostatnich miesięcy przydałaby sie wreszcie gra która spełnia pokładane nadzieje zwłaszcza ze to ex

Dzisiaj puścili trailer - jedna ze stron pisze ze jest mocny klimat jedyne obawy to o stronę techniczna mogą być bo z tym u FS bywa rożnie(ich słowa zeby nie było)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat o stronę techniczną się nie martwię, u From zawsze wygląda to słabo więc przynajmniej wiadomo czego się spodziewać :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dochodzą zamówienia z ultimy? Lepiej zamówić kurierem czy do paczkomatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając z ultimy zawsze dostawałem zamówienie najpóźniej w dniu premiery.

(teraz też mam zamówienie u nich)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem tylko napisać: co za koleś. Arkadiusz napisał merytorycznego posta, a Ty go w odpowiedzi kąsasz. Weź sobie herbatkę z miodem wypij, bo fanatyzm aż się wylewa z Twoich postów. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gifa...to będzie bardzo pomocne w mojej terapii żeby wytrzymać i nie oglądać nic z BB do czasu aż sam ogram. 

 

Masakra jak ja bardzo "kcem to!" ale nie pogram jeszcze przez minimum 22 - 64 dni :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co po w ogóle zaczynacie dyskusje na temat jaki był hype albo jaka miała być gra odnośnie Destiny i The Order. To jest temat o Bloodborne takie argumenty są żałosne po prostu.

 

 

To, że kupujecie kał od Ubisoftu, EA czy Activision

 

 

Batmana, AC albo Smroda. Widać to ty łykasz wszystko co ci powiedzą skoro kupiłeś już Far Cry 4 i Dying Light.

Czo się dzieje

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gifa...to będzie bardzo pomocne w mojej terapii żeby wytrzymać i nie oglądać nic z BB do czasu aż sam ogram.

 

Nie ma za co  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a gierką będzie miała na pokładzie multi ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich trolli jak ty nie trzeba hejtować, niszczymy cie argumentami noobku. Czemu nie pograsz sobie sobie dalej w przehypowanego Batmana, AC albo Smroda. Widać to ty łykasz wszystko co ci powiedzą skoro kupiłeś już Far Cry 4 i Dying Light. Dziwne, że tak jeździsz po grze która jeszcze nie wyszła, może pupa boli że kupiłeś nowego Smroda ?

Poluzuj szelki...Masz pretensje do innych, że hejtują, a sam prezentujesz poziom 13latka z pianą na ustach, bo ktoś odważył się mieć inne zdanie. Wymagasz od innych, aby szanowali zdanie osób, które lubują się w grach od From Software, a sam równocześnie jedziesz po graczach, którym podoba się przykładowo Batman. Nazywasz niektóre serie kotletami. A że zapytam, From Software to niby co podaje? Demon Souls i dwie części Dark Souls to wciąż niemal ten sam produkt, mówię o założeniach i gameplay'u. Latem wychodzi czwarta część gry o Nietoperzu, Bloodborne też jest niejako czwartą odsłoną gry klepanej według tego samego schematu (zdaję sobie sprawę, że zmieniono uniwersum i urozmaicono gameplay, żebyś na mnie zaraz nie pluł jadem) Trochę dystansu...Nazywanie kogoś noobkiem, czy wyśmiewanie gustu, to moim zdaniem mało poważne, ale sam sobie wystawiasz laurkę w ten sposób.

 

PS. Nie, nie hejtuję BB. Śmieszą mnie po prostu takie posty, jak Twój, gdzie chcesz kogoś prostować, a sam zachowujesz się hmm...niezbyt poważnie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena może być inna od Soulsów, głównie względem zmian w sposobie walki, grze sieciowej, ilości broni itp Moim skromnym zdaniem Bloodborne prezentuje się zdecydowanie lepiej niż Demon's Souls, czy Dark Souls, ale oczywiście grą roku będzie Wiedźmin 3, bo Bloodborne to gra mimo wszystko prosta i dość liniowa, graficznie zapewne będzie super, ale to nie poziom W3. Ja spodziewam się podobnych ocen jakie dostały poprzednie produkcje FS, ale oceny są niewiele warte. Takie Dying Light zostało różnie ocenione, a ludziom generalnie bardzo się podoba i chętnie kupują Dying Light.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem Bloodborne prezentuje się zdecydowanie lepiej niż Demon's Souls, czy Dark Souls, ale oczywiście grą roku będzie Wiedźmin 3, bo Bloodborne to gra mimo wszystko prosta i dość liniowa, graficznie zapewne będzie super, ale to nie poziom W3.

Jeśli jesteś jasnowidzem albo przemieszczasz się w czasie, mogę to zrozumieć. Jeżeli nie, daruj sobie takie rewelacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem Bloodborne prezentuje się zdecydowanie lepiej niż Demon's Souls, czy Dark Souls, ale oczywiście grą roku będzie Wiedźmin 3

 

Wiedzmin 3 grą roku? To jakiś żart? 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy nie mieli styczności z grami From Software będą wypowiadać się najwięcej,spoko macie prawo sobie gadać co chcecie,ale ludzie którzy już grali w poprzednie gry tego studia wiedzą czego oczekiwać i to dostaną,to nie jest Ubisoft,EA gdzie masz 50% szans czy gra będzie dobra czy słaba ;) 
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo jest z nadchodzącą częścią Uncharted. Wątpię żeby ktoś spodziewał się niewypału :).

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś jasnowidzem albo przemieszczasz się w czasie, mogę to zrozumieć. Jeżeli nie, daruj sobie takie rewelacje.

 

Nie będę sobie darował, bo ktoś z internetu tak chce. Wiedźmin 3 jest o lata świetlne lepszy graficznie niż Bloodborne i to chyba każdy normalny człowiek widzi. Fabuły Bloodborne nie ma żadnej, więc tutaj nawet nie ma co oceniać, bo jakiś słaby zarys, to nie jest dla mnie jeszcze fabuła, zresztą, takie dyskusje są niepoważne - nie ma po prostu co porównywać. Wiedźmin 3 to gra bardzo dojrzała i bardzo mocny kandydat na grę roku, Bloodborne będzie świetny, ale to nie ten poziom.

Edytowane przez owerfull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuły Bloodborne nie ma żadnej, więc tutaj nawet nie ma co oceniać, bo jakiś słaby zarys, to nie jest dla mnie jeszcze fabuła (...) Wiedźmin 3 to gra bardzo dojrzała i bardzo mocny kandydat na grę roku, Bloodborne będzie świetny, ale to nie ten poziom.

 

tumblr_n7t515nUkl1qzi80do2_r1_250.gif

Edytowane przez Numinex
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×