Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ogólnie jest jakakolwiek szansa że z tych elementów otoczenia coś wypadnie , tych skrzyń , beczek itp. czy to tylko taka destrukcyjna dekoracja ? Kuzyn namiętnie wczorAj próbował rozwalić wszystko dookoła , efekt uboczny grania godzinami w Diablo chyba heh :) No i od pewnego momentu mam wrażenie że moja broń ( ta pierwsza , piła to czy brzytwa już nie pamiętam ) się " złożyła " niczym składany nóż , mam teraz mniejszy zasięg chyba , jest jakiś przedmiot który odpowiada za "postawe " ? Sorki za lamerskie pytania , sama gra jest dla mnie wspaniała , zdecydowanie najlepsze obok multi Killzona w co grałem na ps4 , ten drugi boss wczoraj strasznie dał mi popalić i uświadomiłem sobie jakim jestem leszczem ech za dużo człowiek gra w jakieś mainstremowe serie kurcze ninja gaiden mi sie przypomina .. Nic się nie przyczepie do grafiki , ani do framerate według mnie design rządzi tak jak kiedyś w dmc i nightmare creatures .. Teraz klepią te remastery to ja poproszę całą trylogię Soulsów , strasznie mi głupio że kiedyś olałem jedynkę po godzinie ech . W każdym bądż razie dla mnie killer totalny i cieszę strasznie że jednak wybrałem ps4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazda statystyke mozna podswietlic i zobaczyc jej opis.

Gdzie, jak? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danielski, bron rozkladasz L1 i skladasz tez L1. Rozlozona jest wolniejsza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czacha pod r3 masz pomoc

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do rozwalania skrzn itd chyba nie ma to wiekszego sensu.. tez to robilem ale przestalem.


czacha pod r3 masz pomoc

Dzieki!!!!!!!!!!  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie, jak? :)

 

Options -> Status -> R3 i najezdzasz na state ktora cie interesuje.

 

Mozna tez w innych opcjach menu wcisnac R3 pod warunkiem ze na ekranie sa pokazane gdzies statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak jest z zużywaniem się broni. Czy często naprawiamy i czy w ogóle :)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest durability, po 2 godzinach grania z 200 spadlo do 182, ale za duzo nie walczylem, wiec wyglada na to ze bedziemy musieli odwiedzac kuznie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach gry możesz sobie ustawić język jaki chcesz i napisy jakie Ci najbardziej pasują :)

I tak powinno być w każdej grze :thumbsup:  

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki bedzie limit NG+ wiadome? Bi w DS1 bylo to NG+6 i potem poziom nie rosl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesują czasy ładowania z SSD to tu wrzucam:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie/ Panie,

Mam takie pytanie: które rodzaje broni korzystają z atrybutu "siły", a które ze "skilla"?

Tutaj masz wszystko ładnie opisane: http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Weapons

 

Ciekawy jestem na jakim poziomie zatrzyma się meta, w poprzedniej części było to 150 (co było bzdurą) i 200.

Patrząc na statystyki to może nawet do 100, na razie robią najazdy głównie przed drugim bossem i PvP jest zupełnie inne.

 

Ubił już ktoś drugiego bossa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdej chwili mozemy miec najazd czy tylko po uzyciu tego magicznego dzwonka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cleric beast padl za 1 podejsciem, od wczorejszego 1 glupiego zgonu jeszcze nic mnie nie zabilo, powinni troche ograniczyc drop-rate fiolek krwi bo ciagle mam maksymalna ilosc i w sumie jak mnie cos uszkodzi zaraz sie lecze i po chwili podnosze z trupow kolejne fiolki.

 

Tez wam tak czesto leca?

 

W 3:25 zwroccie uwage jak mna cisnal w dosc niespodziewane miejsce, gra calkiem fajnie sie zachowala.

 

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Filmik spoko, mnie boss trochę sponiewierał przez głupie przyzwyczajenie do grania z tarczą :)

 

Mam w skrzyni już prawie 60 fiolek zapasu, a jakoś szczególnie tego nie farmiłem.

 

Jak ktoś ma problem z fiolkami znalazłem fajne miejsce do farmienia:

Po zabiciu drugiego bossa wracamy do Nexusa i teleportujemy się znowu do miejsca gdzie zabiliśmy bossa.

Wracamy po schodach na dół i zabijamy 2 pokraki z których wypadną 2/4 fiolki.

Cofamy się jeszcze trochę i zabijamy grubasa z którego wylecą kolejne 2/4 fiolki.

Teleportujemy się do Nexusa i powtarzamy, można tym sposobem w 7-10 minut wyfarmić 20 fiolek.

Oczywiście drop jest ograniczony i w końcu zaczną wypadać z przeciwników monety dlatego polecam zostawić to miejsce gdy będziemy na minusie.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań do bardziej doświadczonych graczy.

1. Jak się odbywa proces levelowania?

2. Jak to jest z utraconymi tętnieniami? Czy można je jakoś odzyskać jak to było w serii souls?

3. Jak można przełamać gardę przeciwnika? Mam na myśli głównie tych wieśniaków z tarczami?

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Bardzo podobnie do Demon's Souls czy Dark Souls 2, jest od tego odpowiedni npc, ale zeby go odblokowac trzeba:

zabic 1 bossa

 

2. Jesli chodzi ci o dusze to mozna je odzyskac, tam gdzie zginales bedzie lezec kaluza krwi, ale jesli w miedzyczasie przeszedl po niej jakis potwor, zebral twoje dusze i zeby je odzyskac musisz go zabic, latwo poznac ow potwora po swiecacych sie oczach

 

3. Trzymasz R2 i robisz power attack, to powinno przelamac garde.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

1. Po walce z pierwszym bossem w Hunter's Rest (lalka siedząca na gzymsie)

2. Można odzyskać, albo musisz podnieść z ziemi albo pokonać przeciwnika który cię zabił (świeca mu się oczy)

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bansai, shemaforash

Dzięki wielkie ;)

 

@down

Cenna wskazówka, dziękuję raz jeszcze :)

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×