Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mija dokładnie trzeci dzień męczarni z Bestią Żądną Krwi xD. Jeszcze 20 minut temu byłem pewien, że ubije sukinkota. Ale cały zapas antidotum + te ze składziku - wszystkie się skończyły, a jak wiadomo bez tego ani rusz. W kilku momentach niewiele brakowało, a już bym go pokonał. Ale wiecie co, chyba po proszę o pomoc. Ktoś chętny? Nie chce grać z Randomami a z kimś forum będzie lepiej. Jak tak, to pisać w temacie, na priv albo od razu zapraszać! Najlepiej TERAZ Czekam =>. HELP.

 

P.S Wszystko do momentu ostatniego stadium przebiega bezbłędnie, później za szybko ulegam zatruciu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomógłbym ci, gdybym nie był na NG+. Ja też przy pierwszych starciach strasznie się z nią męczyłem, najgorsze jest to że w sumie nie stosuję żadnej taktyki, zwyczajnie klepie obskórca i staram się uważać na poziom zatrucia, w szczególności w ostatnim stadium, lepiej też nie kręcić się koło niej zbyt długo ze względu na szaleńcze kombo, to chyba najgorszy atak. Można jeszcze odwrócić uwagę, rzucając ten ostry koktajl krwi, chociaż ja tego nie stosowałem, bo zwyczajnie nie ma czasu. Stwór jest etż dosyć łatwy do sparowania, przynajmniej w pierwszej fazie...
Zgaduje że jesteś już po bossie w archikatedrze? Pokonałeś już tam Amelię? W takim razie chyba nie da rady przyzwać Alfreda(rozmawiałeś z nim w ogóle?), widziałem na filmikach że nieźle odwraca uwagę bestii i boss staje się dosyć łatwy. Jego miejsce przyzwania powinno znajdować się koło schodów.

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAH! W sumie to już nieaktualne. Pokonałem go!

 

Najważniejsze, to być blisko! Tak, niezbyt oryginalna sentencja bo Boss jest łatwy w dwóch pierwszych starciach! W trzeciej fazie zmieniłem ciut taktykę -  jak pasek zatrucia napełnił się w 90% oddalałem  szybkimi ruchami  od niego, nadal obserwując ruchy i pomału zadawałem mu obrażenia. I tak szybko zleciał mu pasek i Bossa niema ; >

 

Hmm, Alfred to ten gość co podarował mi ognisty papier? Tak, spotkałem go, ale akurat nie był mi potrzebny. Udało mi się samemu. Natomiast Amelia.. hmm, nie wiem o kim mówisz xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś z Amelią? Trochę się męczę, a wydaje się jeszcze bardziej upierdliwy niż Besta Żądna Krwi. Mam mgłę odrętwienia więc wspólnie, może nam gładko pójść. Jak tego to zapraszać i pisać w wiadomości że jesteście z forum. :)

 

Czekam :) 

 

PSNID: Mr_Puma94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj o atakowaniu ręki w której trzyma amulet. Wtedy zadajesz jej więcej obrażeń...no i standard to broń nasycona magią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki. Spróbuje.  Wspomniałeś o broni - jak ją nasączyć magią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki. Spróbuje.  Wspomniałeś o broni - jak ją nasączyć magią?

fire_paper.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, a może ktoś mi po prostu pomóc  i pojawić się w grze? Chyba po to jest ta kooperacja, prawda? Tyle poradników się naczytałem i każdy o czymś innym mówi :) Także, ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie dajesz rady to mogę Ci pomóc, wyślij zaproszenie. Skoro już został wspomniany ognisty papier to może ktoś ma pomysł dlaczego nie mogę go użyć? Ani ognistego, ani pioruna. Ani z menu, ani poprzez szybkie przedmioty, ciągle jest na szaro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz przypadkiem broni która już jest nasycona czymś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chikage +10

Atak fizyczny i atak krwi. Tzn. że nic więcej tu nie dodam? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dopiero zaczynam przygode z bb. Prosze o lopatologiczne wytlumaczenie jak robic savy na np penie i jakie sa tego zalety/wady. Nie wiem jak to zrobic i nie wiem co to daje. Pen musi byc jakos sformatowany? A moze zapis w chmurze? Ps+ posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chika

 

Jeśli nie dajesz rady to mogę Ci pomóc, wyślij zaproszenie. Skoro już został wspomniany ognisty papier to może ktoś ma pomysł dlaczego nie mogę go użyć? Ani ognistego, ani pioruna. Ani z menu, ani poprzez szybkie przedmioty, ciągle jest na szaro.

 

Na chikage nie można używać papieru. Tak samo na kosie oraz podwójnych sztyletach.


Hej. Dopiero zaczynam przygode z bb. Prosze o lopatologiczne wytlumaczenie jak robic savy na np penie i jakie sa tego zalety/wady. Nie wiem jak to zrobic i nie wiem co to daje. Pen musi byc jakos sformatowany? A moze zapis w chmurze? Ps+ posiadam.

 

A po co ci savy na pena ? Bo generalnie w BB kopiowanie sajwów na pendrive czy do chmury w niczym ci nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże w platynie, tzn. nie trzeba przechodzić gry 3 razy.

 

Ehh 3warstwa niższych pthumeryjskich lochów i Rom... Geez nienawidzę go. Jedna męczarnia nie wystarczyła, musieli go jeszcze tu wcisnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże w platynie, tzn. nie trzeba przechodzić gry 3 razy.

 

Ehh 3warstwa niższych pthumeryjskich lochów i Rom... Geez nienawidzę go. Jedna męczarnia nie wystarczyła, musieli go jeszcze tu wcisnąć?

 

Ta walka to i tak jeszcze sielanka w porównaniu co jest dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, już go pojechałem. Upierdliwy jest. Jeśli dalej ma być dużo trudniej to nie wiem, czy wyjdzie mi plan splatynowania BB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo ROM z lochów jest banalny z powodu nie odradzających się małych pająków. Możesz ubić minionki i później atakować bossa.

Co do samego platynowania BB to jest to najprostsza platyna w grach od FS...zaraz po niej jest już DKS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się nie odradzają? Po każdym teleporcie Roma spadały nowe, tak samo jak przy walce fabularnej. Jednak walka faktycznie prostrza, najważniejsze, że można się chować za filarami przed pociskami.

Odnośnie platyny i czerwonej galaretki to lepiej jest jej szukać w lochach, czy zacząć NG+ i speedrunować do Budynku Auli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Amelia ubita. Teraz mam dylemat czy iść w stronę Hemwick czy Zakazany Las. W sumie w obu lokacjach mam rozpalone lampy. hmmm. Pamiętam jak w Dark Souls miałem takie dylematy, i to mi się podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Amelia ubita. Teraz mam dylemat czy iść w stronę Hemwick czy Zakazany Las. W sumie w obu lokacjach mam rozpalone lampy. hmmm. Pamiętam jak w Dark Souls miałem takie dylematy, i to mi się podobało.

 

Zdecydowanie Hemwick

Jak to się nie odradzają? Po każdym teleporcie Roma spadały nowe, tak samo jak przy walce fabularnej. Jednak walka faktycznie prostrza, najważniejsze, że można się chować za filarami przed pociskami.

Odnośnie platyny i czerwonej galaretki to lepiej jest jej szukać w lochach, czy zacząć NG+ i speedrunować do Budynku Auli?

 

Jeśli rom cię już wkurzał to speed run na ng + bo galaretka w lochach jest na 5 poziomie lochów za bardzo trudnymi walkami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Hemwick

 

Jeśli rom cię już wkurzał to speed run na ng + bo galaretka w lochach jest na 5 poziomie lochów za bardzo trudnymi walkami. 

 

 

A możesz to uzasadnić, jest łatwiej, czy jak? I czy zakazany as jest opcjonalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz to uzasadnić, jest łatwiej, czy jak? I czy zakazany as jest opcjonalny?

 

Hemwik to opcjonalna miejscówka ale bardzo ważna bo wizyta tam pozwoli ci zdobyć przedmiot do dalszego ulepszania postaci runami. Zakazany las to "story"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus wizyta w Hemwick będzie i tak konieczna jeśli będziesz chciał odwiedzić kolejną opcjonalną miejscówkę. No i Hemwick jest latwiejszą lokacją z banalnym bosssem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czasem gdzie znajdę jakieś fajne "tankowe" bronie? Ciągle latam mieczomłotem, a jakoś rynsztunku w Bloodborne jest mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×