Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Można się szybko zrazić. Tutaj mashowanie jednego przycisku i wbieganie w tłum przeciwników na Rambo raczej się nie sprawdza  ;) A ciągłe śmierci potrafią być frustrujące  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma zacząć przygodę z soulsami to jest to najlepszy tutul, tzn najłatwiejszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, plus najładniej też wygląda pod względem graficznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, plus najładniej też wygląda pod względem graficznym.

 

Pod względem graficznym jest średnio, natomiast designersko to mistrzostwo świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem graficznym jest średnio, natomiast designersko to mistrzostwo świata.

 

W porównaniu do innych gier FS graficznie prezentuje się dużo lepiej. Oczywiście jest to wyłącznie moja opinia. I tak, zdaje sobie sprawę, że soulsy były robione na sprzęt poprzedniej generacji.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem kumplowi grę.

Po początkowej ekscytacji nagle coś w nim pękło, sms:

 

Uwaga, wulgaryzmy

250th6a.jpg

:P

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry od FS potrafią człowieka wpędzić we frustrację  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robie tak ale nic już tyle razy próbowałem że mi sie odechciewa a jak dzwonie w dzwon o pomoc to nikt nigdy sie nie zgłasza więc pomyślałem że może tutaj kogoś znajdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegaj pod ścianami i wykańczaj pajączki, dopiero potem weź się za Roma. Taką taktykę ci polecam :).

Generalnie miej jaja i się nie poddawaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go załatwiłem bodaj za 10x ale potem gdy był w innym lochu to padł za pierwszym. Mi więcej kłopotów sprawił loch przed tym ostatecznym gdzie masz połowę HP. Właśnie dzisiaj załatwiłem królową i wpadła ta upragniona platyna bo męczyłem się z grą długi czas. Generalnie to na trofea ma wyjebongo ale jak jakaś gra mi podpasuje to się spinam. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adrian1990004

 

Spróbuj taktyki jak na poniższym filmiku. Ja go załatwiłem mniej więcej w ten sposób. Za pierwszym razem wybijasz wszystkie pajączki i dopiero Rom, za drugim od razu do niego podbiegasz i bijesz tylko jego. Jak zaczniesz wybijać 'pomagierów' za drugim razem to Rom zacznie spamować tymi lodowymi skałami ( czymkolwiek on tam strzela  ;) ) a w lochu ciężko ich unikać. Pamiętaj, żeby bić go cały czas nawet jak się zaczyna teleportować. W trakcie teleportu przyjmuje obrażenia. No i musisz go załatwić po pierwszym teleporcie, później już zaczyna strzelać i robi się nieciekawie  ;)

Chętnie bym Ci pomógł, ale BB już nie mam  :pardon:

 

https://youtu.be/JJSXFdxtSDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję, wybić większość pajączków, zostawić kilka, żeby nie zrzucił nowych i podejść przysmażyć mu boczki palnikiem. W grze ubijam go przed drugą "porcją" małych pająków, w lochu jest mocniejszy i raz zdąży je nawet zrzucić, ale robię to samo, czyli wybijam większość małych i dopalam gada palnikiem na amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś chętny do pomocy w ubiciu roma w lochach psn id zdanowiczadrian 

 

On respi pająki raz na fazę walki. Więc spokojnie wybij wszystkie robaczki, idź go zaatakuja, zabij w kolejnej fazie je znowu i tak dalej i tak dalej. On nie respi ich w nieskończoność. Maksymalnie przyzwie jest trzy razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspominał w tym temacie że po podbiciu tajemne do 15 poziomu można nałożyć na Ludwiga zaklęcie zwiększające obrażenia, jaki to dokładnie czar? Mam Ludwiga +10 siłę i skill na 30 poziomie i tajemne na 15 obrażenia w wersji rozłożonej to jakieś 200-300 pkt można więcej wycisnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspominał w tym temacie że po podbiciu tajemne do 15 poziomu można nałożyć na Ludwiga zaklęcie zwiększające obrażenia, jaki to dokładnie czar? Mam Ludwiga +10 siłę i skill na 30 poziomie i tajemne na 15 obrażenia w wersji rozłożonej to jakieś 200-300 pkt można więcej wycisnąć?

 

Może chodzi Ci o Empty Phantasm Shell ? To jeden z Hunter Tools, znajdujesz go w Byrgenwerth. Tyle, że działa on bardzo podobnie jak fire/bolt paper tylko dodaje czasowo obrażenia magiczne. 

 

Jakie masz klejnoty wsadzone do Ludwiga? Nie pamiętam dokładnie, ale przy sile i skillu ok 45-50 i klejnotach dodających obrażenia fizyczne mój Ludwig zadawał  trochę ponad 700 pkt. obrażeń. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki wczoraj już nie wytrzymałem ale dzisiaj na nowo spróbuję .

 

Próbuj, wytrwałości życzę. Ćwicz cierpliwość przed lochem 50%hp  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludwig na początku jest trochę cienki, ale jak zrobisz go na minimum 7 i włożysz lepsze kamyki, dopiero pokazuje moc.

Generalnie częściej używałem go w wersji złożonej, wtedy jest piekielnie szybki. Onegdaj na początku tez nie byłem nim zachwycony, teraz dla mnie to najlepsza broń w grze.

Polecam ci jeszcze podnieść tajemne do +15. Będziesz mógł nakładać na niego czar który ci podniesie dmg. Jest on do znalezienia w lokacji zaraz za lasem w skrzyni, dokładnie przed bossem Romem.

Jak nie chcesz marnować punktów na tajemne, kup papierki z ogniem lub piorunem i to czasami nakładaj :). Niech moc będzie z tobą :starwars:

Dokonałem się do posta o który pytalem. Ten czar nakłada się za pomocą jednego z narzędzi tropiciela? Mam zebrane wszystkie i jedno z nich działa jak papierki domyślam się że o tym mówiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem się do posta o który pytalem. Ten czar nakłada się za pomocą jednego z narzędzi tropiciela? Mam zebrane wszystkie i jedno z nich działa jak papierki domyślam się że o tym mówiłeś?

 

Dokładnie tak. Narzędzie nazywa się Empty Phantasm Shell. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam przygode z BB. Kurcze, gra mega, grafika śliczna, mega klimat ale bardzo trudna - ciągle ginę hihi ale to moje początki więc powinno być z czasem lepiej :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos

Lepiej nie będzie, ale z czasem przyzwyczaisz się do częstego umierania  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszczescie nie zraza mnie to tylko mam frajde ogromna :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×