Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bzdura. Jak się ogarnie gameplay to ginie się bardzo rzadko albo wręcz wcale. Czasem na bossach, gdy nie wiemy jak walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Jak się ogarnie gameplay to ginie się bardzo rzadko albo wręcz wcale. Czasem na bossach, gdy nie wiemy jak walczyć.

Dokładnie jak piszesz. BB jest latwiejszy od reszty souls.

Co dodał pacz który dziś mi się zassal?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dla każdego. Dla mnie niektóre lochy z Bloodborne były trudniejsze od wszystkich DS. Tylko dodatki z DS2 im dorównują.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dla każdego. Dla mnie niektóre lochy z Bloodborne były trudniejsze od wszystkich DS. Tylko dodatki z DS2 im dorównują.

Ja tych lochow nawet nie podciagam pod grę, bo to co zaprezentowali tu twórcy jest kompletną zenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszczescie nie zraza mnie to tylko mam frajde ogromna :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

No to najważniejsze. Bo o to przede wszystkim chodzi, żeby gra bawiła. 

 

 

 

Bzdura. Jak się ogarnie gameplay to ginie się bardzo rzadko albo wręcz wcale. Czasem na bossach, gdy nie wiemy jak walczyć.

 

Może dla weteranów gier FS jest tak jak mówisz. Ja ginąłem całkiem sporo razy  :)

 

 

Dokładnie jak piszesz. BB jest latwiejszy od reszty souls.

Co dodał pacz który dziś mi się zassal?

 

Możliwe, że jest łatwiejszy. To chyba zależy od indywidualnych odczuć. Ja w DkS2 zacząłem grać niedawno, w wersję SotFS, która jest ponoć trochę trudniejsza. Jestem w  Harvest Valley czyli stosunkowo niedaleko, ale póki co to gra nie jest jakoś wybitnie trudna. Może dalej drastycznie wzrasta poziom trudności, nie wiem. W Bloodborne, przynajmniej na początku, bardziej się męczyłem. O niskich lochach nie wspominam, bo tam to była rzeź w porównaniu z tym co, póki co, doświadczyłem w DkS2. Tutaj gra się przede wszystkim dużo wolniej. Można schować się za tarczę i naparzać. :P Poza tym w BB była jedna lampa na lokację co trochę komplikowało grę do momentu znalezienia skrótu. W DkS2 ogniska są bardzo często, czyli praktycznie co chwilę mamy checkpoint  ;)  Co nie zmienia faktu, że gra jest ogromna i bardzo mi się podoba  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli nie liczyć lochów w BB ostatni bossowie( łącznie z opcjonalnym) potrafią dać w kość. W Bloodborne nie można podciągnąć sobie defa i zrobić z siebie czołg jak w Soulsach. No i wykreować maga, który potrafi usunąć bossa zanim się zbliży.

Także powtórzę że dla mnie Soulsy były łatwiejsze, oczywiście nie licząc dodatków z Dark Souls 2. Czyli wychodzi że każdy ma inne odczucia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu

 

Tu masz patch note : 

 

Update 1.05 will be released right after the server maintenance.
The details on the update are as follows.
 
-If a player uses the Beckoning Bell or Small Resonant Bell while using a password, it will be clearly indicated that a password is in use.
-If the level difference between the host and the guest when matched using a password is large, the guest's stats will be adjusted to match the host's.
-Other bug fixes and matching improvements.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do platyny zostało mi wykupić tylko bronie, ostatnie zakonczenie z cordami + nieszczesne labirynty. Jestem na nizszym poziomie ptumeryjskiego i chociaz super trudno nie jest to potrafi mi troche krwi napsuc

 

i tu pojawiają się pytania

 

- by zabić krolowa oprocz nizszego jakie labirynty musze jeszcze ukonczyc?

-czy moge ( i jak) normalnie wzywac kogos do pomocy ( tak jak to wygladalo w normalnej grze)? Ostatnio probowalem wzywac kogos przed samym bossem i naczekalem sie z 20 minut

- mam lvl 86, na jakich poziomach Wy walczyliscie w tym labiryncie co ucina polowe zycia ( nie pamietam nazwy) troche sie naczytalem i jak widac lekko nie jest

 

Wiem, że wiekszosc tych informacji moglem znalezc wertujac ten temat ale tez chcialem troche rozruszac dyskusje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam miałem około 100 lvl...może trochę wyższy. Rób wszystkie lochy Pthumeru po kolei. Potem chyba raz musisz pójść na Loran by zdobyć Red Gelly by odpalić ostatni czy przed ostatni loch. Tam gdzie masz połowę HP to na końcu jest Amygdalla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom 150 jest zalecany jak chcesz iść na latwizne. Red Jelly mozeesz zdobyć ze skrzyni normalnie podczas normalnej gry.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom 150 jest zalecany jak chcesz iść na latwizne. Red Jelly mozeesz zdobyć ze skrzyni normalnie podczas normalnej gry.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Ale chyba Red Jelly potrzeba 4 sztuki z tego co pamiętam. Jak coś to poprawcie mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po przeszkaniu gry mam tylko 2 czerwone galaretki, wlasnie ze skrzyni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po przeszkaniu gry mam tylko 2 czerwone galaretki, wlasnie ze skrzyni

To w NG+ możesz zdobyć kolejne no i w jednym lochu Loran...nie pamiętam w którym - sprawdź na wiki. Wiem tylko, że to Loran i na drugim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graqzu, pamiętaj, że po zdobyciu przedmiotu w lochu możesz ów loch zamknąć [zdjąć kielich] i powtórnie go stworzyć i zabrać fanty.

 

Co do ataku na Królową musisz zaliczyć następujące dungeony:

 

1 - Pthumeryjski Labirynt - Głębokość 1 (3 warstwy)

2 - Środkowy Pthumeryjski Labirynt - Głębokość 2 (3 warstwy)

3 - Niższy Pthumeryjski Labirynt - Głębokość 3 (4 warstwy)

4 - Przeklęte Splugawienie Pthumerów - Głębokość 4 (3 warstwy) - 50% HP

5 - Pthumeryjskie Ihyll - Głębokość 5 (3 warstwy)

 

oraz inne w celu zdobycia surowców :)

 

Jesteś w połowie drogi do platyny :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :)

widze ze lekko nie bedzie, najbardziej chcialem uniknac farmingu ale widze ze trzeba bedzie sie dokoksic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego zbyt wiele.

Kilka kielichów Loran będziesz musiał odwiedzić do max 3 głębokości.

W lochach ponadto są (według mnie) bardzo ciekawi bossowie.

Ja zaliczyłem wszystkich przy 110 lvl samodzielnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@graqzu

Jak nie chcesz lecieć ng+ aż do Lecture Building to  dodatkowe Red Jelly znajdziesz na 3 poziomie Great Isz Chalice. Ten loch jest bardzo krótki. Na pewno  szybciej dojdziesz do 3 poziomu  niż przejdziesz ponad 1/2 gry na ng+.  Jest jeszcze jakiś jeden loch w którym można znaleźć Red Jelly, ale nie wiem jaki, ja byłem w Great Isz :)

Co do poziomów to w niższych lochach dostajesz sporo expa, także z levelowaniem nie powinno być problemu. Ja w tym lochu 50%hp miałem coś koło 115-120lvl. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że wolę krótszą drogę, więc na pewno skorzystam. Jak narazie mecze nizszy ptumeryjski i jestem w polowie, ale to nie wyscigi, laze po wszystkich skrzynkach bo licze na jakies fajne kamyki

 

z drugiej strony niedlugo chcialbym zaczac W3 i wiem ze wtedy BB pojdzie w odstawke na dlugi czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zwiedzałem sobie lochy do momentu aż trafiłem do Deflied Chalice, który wymęczył mnie strasznie. Potem chciałem już jak najszybciej dobiegnąć do królowej  ;)

Póki co BB sprzedałem, wrócę pewnie jak pojawi się dodatek  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 red jelly można zdobyć w lower loran na końcu bocznego wejścia zaraz przed 3 bossem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam przygodę z Bloodborne, jeden dzień gry i dwóch bossów za mną ;)

Mam pytanie, w recenzjach wyczytałem, że z biegiem czasu z przeciwników wypada coraz mniej fiolek krwi i trzeba wracać do początkowych lokacjii i je farmić. Zauważyłam, że za każdym razem gdy wychodzę ze snu tropiciela to fiolki mi się odmawiają i mam 20 sztuk. To zostało dodane w którymś patchu, czy doświadczyłem błędu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam przygodę z Bloodborne, jeden dzień gry i dwóch bossów za mną ;)

Mam pytanie, w recenzjach wyczytałem, że z biegiem czasu z przeciwników wypada coraz mniej fiolek krwi i trzeba wracać do początkowych lokacjii i je farmić. Zauważyłam, że za każdym razem gdy wychodzę ze snu tropiciela to fiolki mi się odmawiają i mam 20 sztuk. To zostało dodane w którymś patchu, czy doświadczyłem błędu?

To nie błąd. Jak masz więcej jak 20 to automatycznie są składowane. Gdy wracasz do snu i potem wracasz to gry to automatycznie te ze składu są przenoszone do Twojej postaci tak byś miał jak najwięcej. Jak np w składzie nie masz nic, a na postaci masz 10 to nic Ci nie doda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dobrze wiedzieć w jaki sposób to działa. Mam jeszcze jedno pytanie. Przypadkowo trafiłem do więzienia w Yahar'gul i później do Karneru w Kemwick. W obu tych lokacjach aktywowałem lampy, ale do żadnej z nich nie mogę się przenieść ze snu tropiciela. Co więcej kiedy zginę w Karnerze to odradza mnie w Rewirze Katedralnym i muszę taki kawał naginać z buta. O co chodzi?

 

EDIT: Już sobie poradziłem ;) trochę mało to intuicyjne.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest denerwujące w BB, że jak się skusi to trzeba wszystko od nowa zaczynać. Powinny być save na krótkich odcinkach... Chyba, że oczymś nie wiem?

Jak to wygląda z mechaniką gry?

Szczerze to nie potrafię nawet dojść do pierwszego bossa bo zawsze cofa mnie do ostatniej zapalonej lampy...

Tapatalk & SGS 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to by nie był Bloodborne ;) z bossami zasada jest prosta - jeśli od wczytania idziesz do niego dłużej niż minutę, to znaczy, że nie odblokowałeś skrótu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×