Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wgląd zmienia nam świat + możemy go wykorzystywać do kupowania rzeczy u NPC. 

Loli Laleczka nic z nimi nie robi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czeski

 

Wgląd jeszcze dostajesz za pomoc innym w pokonaniu bossa i za skuteczną inwazję innego gracza  :)

Jak chcesz sobie spoilować to masz linka jak zmienia się świat w zależności od ilości wglądu. 

 http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Insight 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy atrybut zabarwienie krwi ma wpływ na parowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy atrybut zabarwienie krwi ma wpływ na parowanie?

 

Nie. Tylko twój skill i jak duże jest okno momentu na danym przeciwniku, w którym możesz zrobić kontrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus, niektórych w ogóle nie da się parować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Udało mi się wymaksować ostrze ludwiga na +10 i w tym momencie skalowanie trochę mi się zmieniło. Moc tajemna wskoczyła na A (poprzednio C), pozostałe atrybuty pozostały na B (np. siła, w którą dużo pakowałem). Czy teraz kolejne punkty mam ładować w moc tajemną? O dziwo atrybut umiejętność (na B daje mi ciut większe obrażenia niż moc tajemna (przy dodawaniu kolejnego punktu).

 

Tak przedstawiają się moje statystyki:

 

Wit - 34

Wytrz - 29

Siłą - 42

Umie - 15

Zab kr. - 9

Tajemny - 15

 

W co traz opłacania się ładować punkty żeby był większy power, ale i żeby grało się efektowniej (moze np. jakąś bronią magiczną?)

Edytowane przez dewey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie korzysta z pomocy online, to punkty wglądu lepiej walić w statystyki itd, ponieważ im więcej niewykorzystanych tych punktów tym przeciwnicy mają większy power itp. Dobrze myślę?

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Udało mi się wymaksować ostrze ludwiga na +10 i w tym momencie skalowanie trochę mi się zmieniło. Moc tajemna wskoczyła na A (poprzednio C), pozostałe atrybuty pozostały na B (np. siła, w którą dużo pakowałem). Czy teraz kolejne punkty mam ładować w moc tajemną? O dziwo atrybut umiejętność (na B daje mi ciut większe obrażenia niż moc tajemna (przy dodawaniu kolejnego punktu).

 

Tak przedstawiają się moje statystyki:

 

Wit - 34

Wytrz - 29

Siłą - 42

Umie - 15

Zab kr. - 9

Tajemny - 15

 

W co traz opłacania się ładować punkty żeby był większy power, ale i żeby grało się efektowniej (moze np. jakąś bronią magiczną?)

 

Moc tajemna na ludwigu nie zwiększa obrażeń dopóki przy pomocy kamyka nie zmienisz ludwiga na 100% broń magiczną. Czyli, że zadaje tylko obrażenia arcane fire lub bolt.

 

A co do stat jeśli chcesz mieć mocniejszą postać to ja bym wbił wit i umiejętności bo ludwig tutaj też ma skalowanie b.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, czyli jeśli chcę mieć ludwiga na magię, to wkładam kamyk i pakuję w moc tajemną, ale na początku będzie pewnie kiepsko, bo w przeciwieństwie do siły, którą mam na 42 poziomie, moc mam tylko na 15, zgadza się? Czy atrybut Umiejetność do czegoś jeszcze mi się przyda jeśli wybrałbym pakowanie własnie w niego? Pewnie tylko do innych broni skalujących się na ten atrybut? Kusi mnie trochę przerobienie ludwiga na magię, ale skoro odradzasz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, czyli jeśli chcę mieć ludwiga na magię, to wkładam kamyk i pakuję w moc tajemną, ale na początku będzie pewnie kiepsko, bo w przeciwieństwie do siły, którą mam na 42 poziomie, moc mam tylko na 15, zgadza się? Czy atrybut Umiejetność do czegoś jeszcze mi się przyda jeśli wybrałbym pakowanie własnie w niego? Pewnie tylko do innych broni skalujących się na ten atrybut? Kusi mnie trochę przerobienie ludwiga na magię, ale skoro odradzasz... :)

 

Jeśli przerabiasz broń na magię wtedy czerpie bonus do obrażeń tylko od mocy tajemnej. Traci bonus od stat siły i umiejętności.

 

Generalnie nie odradzam zawsze można poeksperymentować. Ale na pierwsze przejście trzymałbym się siły i umiejętności.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie korzysta z pomocy online, to punkty wglądu lepiej walić w statystyki itd, ponieważ im więcej niewykorzystanych tych punktów tym przeciwnicy mają większy power itp. Dobrze myślę?

 

Wysłałem Ci tabelkę we wcześniejszym poście, co się zmienia. Z tego co pamiętam to przeciwnicy stają się mocniejsi tylko raz. Jak przekroczysz 15pkt. I to tylko niektórzy. Generalnie nie musisz się tym za bardzo martwić bo pod koniec gry i tak będziesz miał wglądu w okolicach setki. Zwłaszcza jak nie przyzywasz pomocników do walk z bossami. Jest jeszcze jeden przeciwnik, który wysysa wgląd. Ale to Ci nie będę spojlował  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

227h i NG+81:Decfe57c06b15d93e1c292545800d51f7.jpg

Haha masz power. Ja zmuszam się żeby ng+ zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość parametrów, które możemy zwiększać * 99 chyba? Czy się mylę?

W Demon's Souls poziom trudności rósł do NG+7, a max LVL to 712.

 

Master Fighter zapewne zaraz rozwieje wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Łowców ;) Coop w Bloddborne działa na podobnej zasadzie co w serii souls , (+ , - 10 lvl ) ? Jak ubić tego tępego pająka Roma ?Juz nie mam sił na tego Tępaka ;) Amelia to pikuś przy nim. Ps . Moje pierwsze podejscie do BLoodborne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak w soulsach. +/-10lvl i +/-10%. Poniżej masz linka do kalkulatora:

http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Summon+Range+Calculator

 

Ja Roma załatwiłem podbiegając do niego z boku i atakując korpus.  Tych małych pajączków w ogóle nie atakowałem. Na jeziorze można spokojnie między nimi lawirować. (Gorzej w lochach gdzie jest dużo mniej miejsca  :) ) Aha, pamiętaj, że możesz go bić w trakcie jak się próbuje teleportować, cały czas przyjmuje obrażenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po blisko 80h ostatni boss (ten dodatkowy) padł...gra 666/10 \m/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po blisko 80h ostatni boss (ten dodatkowy) padł...gra 666/10 \m/

 

Gra jest super. Jak chcesz się trochę sfrustrować to pozwiedzaj lochy kielicha  ;)

Na początku są bardzo proste, ale niższe lochy to już krew, pot i łzy  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli jestem fanem diablo, God of war to podejdzie mi ta gierka?

Wysyłane z mojego SM-G9250 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeee ciężko stwierdzić.

W Diablo i GoW idziesz do przodu i nak***iasz.

Tutaj każdego przeciwnika musisz przemyśleć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli jestem fanem diablo, God of war to podejdzie mi ta gierka?

Wysyłane z mojego SM-G9250 za pomocą Tapatalk 2

 

Jak masz dużo cierpliwości i samozaparcia oraz lubisz takie klimaty to powinna Ci podejść. Jest trudniej, ale satysfakcja z pokonania przeciwnika też jest dużo większa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj każdego przeciwnika musisz przemyśleć.

 

Bez przesady. Gra owszem jest wymagająca, ale dotyczy to raczej tylko niektórych bossów. Zwykłe mobki nie stanowią jakiegoś wielkiego zagrożenia. Trzeba poznać mechanikę gry i wybrać styl w jakim się chce grać (siła czy zręczność) później już z górki.   :) 

 

 

Panowie jeśli jestem fanem diablo, God of war to podejdzie mi ta gierka?

 

 

Zupełnie inna gra od ww. wymienionych. Jeśli lubisz wiktoriańskie klimaty i wyzwanie (ale bez przesady) w grach to spróbuj. Dla mnie jest to najlepsza gra w jaką grałem chyba od czasu Deus Ex HR, który także mnie wkręcił niesamowicie. Bloodborne przyciągną mnie do siebie klimatem, a później utrzymał przy sobie mechaniką, wyzwaniem i grafiką, która jest prześliczna. Najlepsza gra na ps4 według mnie. :thumbsup:   

Edytowane przez hudiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hudiny,

 

...ale dla początkującego gracza nie obeznanego z uniwersum i mechaniką Soulsów to naprawdę każdy jeden przeciwnik stanowi wyzwanie i może być barierą nie do przeskoczenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×