Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko do bardziej ogranych z tytulem, czy jeśli przypadkowo zaatakowalem eileen w akwedukcie to czy jestem w stanie zdobyc teraz np.zestaw tropiciela henryka?. albo jakos kontynuowac q

 

Zestawu Henryka raczej nie zdobędziesz bo musisz kontynuować wątek Eileen, żeby się pojawił. Natomiast możesz zabić Eileen i zebrać Crow Hunter Badge ( pozwala kupić ciuchy i broń Eileen) Jedyne czego nie zdobędziesz to runy +10% do staminy. Bo ja dostajesz jak skończysz jej quest line.

 

 

@donsarcasm

 

Dzięki, spróbuje. A z czego do niej strzelałeś? I ile masz bloodtinge?

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@donsarcasm

Dzięki, spróbuje. A z czego do niej strzelałeś? I ile masz bloodtinge?

Z evelyna czy coś takiego na +9, bloodtinge mam na 18. Ważne żebyś używał tego proszku do zwiększenia dmg z pistoletu i najlepiej strzelać jak ma łeb na ziemi bo inaczej łatwo spudlowac.

Oczywiście to co chłopaki wcześniej mówili o tym trzymaniu się z tyłu to najlepsza metoda, oglądałem na youtube i rzeczywiście jakiś koleś stał z tyłu, walił ja po łapach i ogonie a ona biedna skakała tylko do przodu. U mnie z jakiegoś powodu to się nie sprawdzalo. Jak tylko udało mi się w końcu dostać na jej tyły to zaraz skakała mi na beret aż w końcu odpuściłem sobie ta metodę bo za każdym razem urabialem ja 5 minut, żeby potem zginąć w 10 sekund. Tu masz filmik jak to powinno wyglądać, od 4:45 minuty

https://youtu.be/wc5NE4DT_cw

Edytowane przez donsarcasm
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z evelyna czy coś takiego na +9, bloodtinge mam na 18. Ważne żebyś używał tego proszku do zwiększenia dmg z pistoletu i najlepiej strzelać jak ma łeb na ziemi bo inaczej łatwo spudlowac.

Oczywiście to co chłopaki wcześniej mówili o tym trzymaniu się z tyłu to najlepsza metoda, oglądałem na youtube i rzeczywiście jakiś koleś stał z tyłu, walił ja po łapach i ogonie a ona biedna skakała tylko do przodu. U mnie z jakiegoś powodu to się nie sprawdzalo. Jak tylko udało mi się w końcu dostać na jej tyły to zaraz skakała mi na beret aż w końcu odpuściłem sobie ta metodę bo za każdym razem urabialem ja 5 minut, żeby potem zginąć w 10 sekund. Tu masz filmik jak to powinno wyglądać, od 4:45 minuty

https://youtu.be/wc5NE4DT_cw

 

Dzięki, obadam filmik i popróbuje  :)

 

No i padła  :P

W ostatniej fazie bieganie bez locka w okolicach jej pleców zdaje egzamin  :thumbsup:

Dobra to lecimy dalej.  ;)

Edytowane przez sLk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, rozumiem że ten Yharnam stone, który wypada z Pthumerian Queen ma wartość tylko sentymentalno-kolekcjonerską?

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej już jest tylko łatwiej, najtrudniejszy Loch przeszedłeś  :)

 

Wczoraj jeszcze, w poszukiwaniu Red Jelly, zrobiłem 3 poziomy Lochu Isz. Faktycznie wyzwanie nieporównywalnie mniejsze niż Deflied :) 

Został jeszcze ten Great Pthumerian...  to chyba w nim jest Królowa? A jak w nim z poziomem trudności? Szykować się na ciężki bój?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeszcze, w poszukiwaniu Red Jelly, zrobiłem 3 poziomy Lochu Isz. Faktycznie wyzwanie nieporównywalnie mniejsze niż Deflied :)

Został jeszcze ten Great Pthumerian... to chyba w nim jest Królowa? A jak w nim z poziomem trudności? Szykować się na ciężki bój? ;)

Królowa jest łatwa, u mnie poszła za drugim razem Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tak wbijam ale mam pytanie:

Jak pokonać bossa w rytuale kielicha: Watchdog of the old Lords??

Maja postać wygląda tak:
70 Żywotność
50 Siła
50 Stamina
50 Umiejętności
oraz 6 i 7 pozostałych atrybutów
Używam broni Święte ostrze Ludwiga +10

Jakieś rady ? Pomoc? Może rozwinąć jeszcze postać ? Tylko gdzie i jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tak wbijam ale mam pytanie:

Jak pokonać bossa w rytuale kielicha: Watchdog of the old Lords??

Maja postać wygląda tak:

70 Żywotność

50 Siła

50 Stamina

50 Umiejętności

oraz 6 i 7 pozostałych atrybutów

Używam broni Święte ostrze Ludwiga +10

Jakieś rady ? Pomoc? Może rozwinąć jeszcze postać ? Tylko gdzie i jak ?

Postać masz już aż "przepakowaną".

Piesek jest schematyczny.

Przy jego zwykłym staku bardzo łatwo jest zrobić dash do przodu i zadać cios.

Gdy żyga, to ładowany atak w bok.

Stój przed nim, w momencie jego ataku doskok do przodu i cios. Tylko bez szaleństw z 3hit combo.

Na YT sobie podpatrz. Dasz rade, tylko cierpliwości troszkę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem już go dzięki za rade :) Rozumiem że bossa w dalszym etapie rytuału (czyli trzeciego) nie muszę już zabijać tylko wyprawić rytuał ze zdobytego kielicha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem już go dzięki za rade :) Rozumiem że bossa w dalszym etapie rytuału (czyli trzeciego) nie muszę już zabijać tylko wyprawić rytuał ze zdobytego kielicha ?

Ostatni Boss wyrzuca właściwy kielich. Watchdog of the old Lords zwany także, piekielnym psem lub "krokodylem z kopytami" :)) wyrzuca Ci afair kielich korzenia. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, bo od platyny już kilka tygodni minęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja postać wygląda tak:

70 Żywotność

50 Siła

50 Stamina

50 Umiejętności

oraz 6 i 7 pozostałych atrybutów

Używam broni Święte ostrze Ludwiga +10

Jakieś rady ? Pomoc? Może rozwinąć jeszcze postać ? Tylko gdzie i jak ?

Wow, z takim levelem to ten kundel powinien Ci aportowac ze strachu

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem pod koniec fabuły i w czwartym lochu kielicha. Niestety zauważyłem, że w kuźni w śnie tropiciela nie mam opcji "Tajemna mgła". Są tylko "Wzmocnij broń", "Napraw broń" i "Wzmocnienie Krwawego Klejnotu". Tajemna mgła jest potrzebna jako składnik do stworzenia następnego lochu. Coś pominąłem czy wkradł się jakiś durny błąd? Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmiot do robienia mgły nie jest obowiązkowy do znalezienia. Sama mgle można farmic na mobkach w jednym dungu. Dokładnie nie pamiętam który to poziom ale tam wypadało tego z 12sztuk na bieg.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze slyszal/ przeczytal jaki jest najwyzszy ng+ w Bloodborne do ktorego ktos dotarl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest oficjalnie ale mój znajomy właśnie ciora na ng+19 z tego co mówił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te trzy zakończenia to rozumiem, że jedno to

oddanie życia, drugie odmowa Gerhmanowi i walka z nim a trzecie to zjedzenie 3 pępowin, odmowa Gerhmanowi, walka z nim i potem z obecnością księżyca. Tak to ma być?



Dałbym w spoiler, ale jestem chyba tutaj jedyny, który jeszcze nie zrobił platyny hehe


Aha, jeszcze jedno. Skończyłem właśnie wszystkie lochy i wkładając do Ludwiga+10 najlepsze gemsy jakie posiadam mam fire dmg 200+380 albo arcane dmg 200+250. No i teraz powinienem farmic jakieś lepsze gemsy czy to wystarczy na pvp?


No dobra, jeszcze coś. Czy wersje uncanny i lost każdej z broni to jest jakiś żart chłopaków z from software czy może ja o czymś nie wiem? Dorwalem lost ludwiga, jak głupi zrobiłem go na +9, dałem najlepsze gemsy jakie mam, które dodały jakieś śmieszny dmg i z głupim szczurem z pierwszego lepszego lochu tluklem się chyba ze 2 minuty. Czy te wersje to tylko strata czasu?


Ale żem esej walnął

Edytowane przez kill
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie strata tylko mają inne sloty na gemy.

To jedyna ich różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem pod koniec fabuły i w czwartym lochu kielicha. Niestety zauważyłem, że w kuźni w śnie tropiciela nie mam opcji "Tajemna mgła". Są tylko "Wzmocnij broń", "Napraw broń" i "Wzmocnienie Krwawego Klejnotu". Tajemna mgła jest potrzebna jako składnik do stworzenia następnego lochu. Coś pominąłem czy wkradł się jakiś durny błąd? Pomoże ktoś?

 

Arcane Haze Extractor możesz znaleźć w Lower Pthumeru Chalice warstwa druga.

Tu masz linka jak go znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was używa burial blade? Mógłby pokazać jakiegoś screena z dmg bo mój to jakiś żart. Gemy mam na 17-19 poziomie a jak wrzucam je do slotow to pojedynczo dają mi góra +40 dmg. No i dopiero teraz zauważyłem, że jest roznica w kolejnosci dodawania gemow jeżeli chodzi o dmg. W swoim ludwigu zawsze dodawalem gemy od lewej do prawej strony i z najlepszymi gemami arcane dmg miałem 200 + 250. Zobaczyłem, że niektóre gemy odpowiadają za scaling a niektóre dają +% danego damage, wiec tym razem dodałem je od prawej do lewej strony i teraz mam 200 + 309 dmg. Taka ciekawostka o której prawdopodobnie tylko ja tu nie wiedziałem

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was używa burial blade? Mógłby pokazać jakiegoś screena z dmg bo mój to jakiś żart. Gemy mam na 17-19 poziomie a jak wrzucam je do slotow to pojedynczo dają mi góra +40 dmg. No i dopiero teraz zauważyłem, że jest roznica w kolejnosci dodawania gemow jeżeli chodzi o dmg. W swoim ludwigu zawsze dodawalem gemy od lewej do prawej strony i z najlepszymi gemami arcane dmg miałem 200 + 250. Zobaczyłem, że niektóre gemy odpowiadają za scaling a niektóre dają +% danego damage, wiec tym razem dodałem je od prawej do lewej strony i teraz mam 200 + 309 dmg. Taka ciekawostka o której prawdopodobnie tylko ja tu nie wiedziałem

 

Moja główna broń na ostatecznej postaci. Generalnie jeśli nie trafię na kogoś z prawdziwym skillem to wygrywam w pvp.

 

11351241_1602165113391719_46513028555110

 

1535592_1602165116725052_542454640859653

 

11110173_1602165120058385_24206831196103

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja główna broń na ostatecznej postaci. Generalnie jeśli nie trafię na kogoś z prawdziwym skillem to wygrywam w pvp.

11351241_1602165113391719_46513028555110

1535592_1602165116725052_542454640859653

11110173_1602165120058385_24206831196103

Dzięki, musze sprawdzić u siebie dokładnie, i może pofarmic trochę arcane gemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pogralem około 1h i jestem pod wrażeniem. Nigdy RPG mnie nie kręciły, ale ta gra mnie urzekła. Grafika, muzyka, sterownie, satysfakcja z pokonanego przeciwnika i nawet śmierć bohatera mi nie przeszkadza :-D, póki co odnajduje się w statystykach itd. Mega miodna gra.

P. S tętnienia odzyskuje po załatwieniu przeciwnika, który wcześniej mnie ubił?

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krew odzyskasz z plamy w okolicach miejsca gdzie zginąłeś lub od przecienika ze świecącymi oczami (niekoniecznie ten, który Cię zabił ).

Edytowane przez adick007
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że punkty wglądu otrzymujemy za ubicie bossa, i wykorzystujemy u baby do podnoszenia umiejętności lub dzięki nim przyzywamy innych graczy,w celu pomocy.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×