Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W Healing Church Workshop (drzwi na prawo od lampy w rewirze katedralnym) znajdziesz odznakę, dzięki której kupisz miecz Ludwiga. Tylko drzwi do tego workshopu otwierają się dopiero po pokonaniu pewnego bossa:

blood starved beast

Edytowane przez Silvena
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już znajdziesz Ludwiga to masz praktycznie end-gameową broń.  :)  

Faktycznie wybór nie jest zbyt duży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciąłem się i potrzebuję pomocy. Nie mogę pokonać 

Córki Kosmosu

Od pierwszej próby wbiłem kilka poziomów i ciągle nic. Scenariusz zawsze taki sam - do połowy hp bossa idzie w miarę bezstresowo, później zaczynają się schody, a w momencie, w którym zostaje jej 1/3 hp to ginę od pojedynczego ciosu. Na kilkanaście walk raz jeden ktoś się do mnie dołączył, po czym od razu po wejściu na arenę pognał frontem i padł po 5 sekundach ;)

Być może ktoś chciałby mi pomóc? W zamian oczywiście również mogę pomóc z jakimś upierdliwcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Healing Church Workshop (drzwi na prawo od lampy w rewirze katedralnym) znajdziesz odznakę, dzięki której kupisz miecz Ludwiga. 

 

O dzięki. Nawet mam ją już u posłańców :)

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie:

 

Jest coś jeszcze do zrobienia w "Podziemnym wiezieniu" po zabiciu Mrocznej bestii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzięki. Nawet mam ją już u posłańców :)

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie:

 

Jest coś jeszcze do zrobienia w "Podziemnym wiezieniu" po zabiciu Mrocznej bestii?

 

Możesz znaleźć Tonitrusa. Mi ta broń przydała się na Roma  :)

A poza tym to nic. Później i tak jeszcze wrócisz do tej lokacji. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zasadniczo mam jeszcze jedno pytania, a dokładnie to dwa:

 

1. Nawiedził mnie gracz. Czy podczas takich walk można uzupełniać Pz?

2. Granice koszmaru to story?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Można, jeśli nie miałeś takiej możliwości to gość na wejście potraktował Cię Mgłą Odrętwienia ;) 

2. Nie, lokacja opcjonalna, ale musisz ją zrobić jeśli chcesz pohasać w lochach kielicha.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do usunięcia.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Można, jeśli nie miałeś takiej możliwości to gość na wejście potraktował Cię Mgłą Odrętwienia ;)

 

 

No właśnie Mgła, mogłem ją użyć...

 

Ponoć trzeba mieć 30 wglądów, aby nawiedzać swiaty innych graczy. Właśnie takową ilość już mam. Czy jak nawiedzę graczy, i przegram - są za to jakieś konsekwencje? Co prawda grałem w DS a tam był podobny motyw, ale z niego nie korzystałem, bo w DS przeszedłem Offline, stąd te pytanie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Mgła, mogłem ją użyć...

 

Ponoć trzeba mieć 30 wglądów, aby nawiedzać swiaty innych graczy. Właśnie takową ilość już mam. Czy jak nawiedzę graczy, i przegram - są za to jakieś konsekwencje? Co prawda grałem w DS a tam był podobny motyw, ale z niego nie korzystałem, bo w DS przeszedłem Offline, stąd te pytanie :P

 

Po walce tak czy inaczej wracasz do swojego świata, także nie giniesz. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czołem :)

 

Może wiecie gdzie zdobyć te przedmioty?

 

Potrzebuje: Złowrogi Donośny Dzwon oraz Mały Donośny Dzwon. W pewnym poradniku wyczytałem, że są one dostępne u Posłańców z Misy po zaaplikowaniu 10 punktów Wglądu. Sęk w tym, że jestem w Śnie Tropiciela mając już 30 wglądów a tam żadnych takowych przedmiotów. Więc jak je zdobyć? xD

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdz bocznym wyjsciem z kuzni, tam bedziesz mial waze z poslancami u ktorych mozna kupowac itemy za wglad.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja! Już przyponiałem sobie. Faktycznie. Dzięki wielkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie się teraz udać. Co polecacie? 

 

 

Jeśli chodzi o story, to pokonałem dużo wcześniej cienie Yarham, a dalej za grobowcem jest Byrgenwerth. Ale jakoś nie bardzo chcę popychać grę do przodu. Zwiedziłem granice koszmaru, ale Amygdale zostawiam na później. Chciałbym coś opcjonalnego zwiedzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie się teraz udać. Co polecacie?

Jeśli chodzi o story, to pokonałem dużo wcześniej cienie Yarham, a dalej za grobowcem jest Byrgenwerth. Ale jakoś nie bardzo chcę popychać grę do przodu. Zwiedziłem granice koszmaru, ale Amygdale zostawiam na później. Chciałbym coś opcjonalnego zwiedzić.

Jeśli nie byłeś to możesz iść do startowej lokacji od pupy strony z lasu przez jaskinie. Możesz też dać się zabić przeciwnikowi z workiem obok wyjścia z kaplicy. To cię

przeniesie dalej gdzie czeka boss

a jak byłeś to story.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Natsu:

 

 

Kiedyś mnie zabił ten "łapacz" z workiem, ale przeniosło mnie do podziemnego więzienia. A tą miejscówkę mam już zwiedzoną, ale nie odblokowałem widny, ani drzwi znajdujących się po prawej stronie latarni. W sumie nawet nie wiem gdzie znajduje się tam boss i co tam w sumie mogę jeszcze zrobić. Kobietę na dole już uratowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Natsu:

Kiedyś mnie zabił ten "łapacz" z workiem, ale przeniosło mnie do podziemnego więzienia. A tą miejscówkę mam już zwiedzoną, ale nie odblokowałem widny, ani drzwi znajdujących się po prawej stronie latarni. W sumie nawet nie wiem gdzie znajduje się tam boss i co tam w sumie mogę jeszcze zrobić. Kobietę na dole już uratowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Natsu:

 

Mroczną bestię już dawno pokonałem. Problem w tym, że nie mogę zwiedzić całej tej lokacji. Mam jedne zablokowane drzwi (po prawej stronie latarni) i nie działającą windę. I z tego co wiem jest jeszcze jeden boss - Odrodzenie. Myślę, że zrobiłem tam wszystko, a nadal mam wiele miejsc zablokowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Natsu:

Mroczną bestię już dawno pokonałem. Problem w tym, że nie mogę zwiedzić całej tej lokacji. Mam jedne zablokowane drzwi (po prawej stronie latarni) i nie działającą windę. I z tego co wiem jest jeszcze jeden boss - Odrodzenie. Myślę, że zrobiłem tam wszystko, a nadal mam wiele miejsc zablokowanych.

Jeśli tak to zrób story wszystko się wyjaśni. Na chwilę obecną zrobiłeś wszystko.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od jakiego momentu zacząć zabawę z lochami? Po skończeniu fabuły i na NG+ czy spokojnie na normalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dowolnym momencie.

W lochach poziom trudności się nie zmienia wraz z NG.

Ale dobrze by było, żebyś miał postać powyżej 100lvl z solidnym paskiem HP :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spokojnie teraz. Ja dobiero kończę fabułę, a mam zrobione 3 warstwy Phumeru, całe drugie lochy i pierwszą warstwę Loran.

Ja też mam pytanie. Chcę wbić platynę za jednym przejściem (z przywracaniem save), dwa zakończenia już odblokowane, w ng+ chcę dojść tylko do auli po galaretkę. Przed odpaleniem ng+ dopóki mam wszystkie lokacje odblokowane, chcę zebrać wszystkie bronie i zabawki tropiciela. Z zabawek brakuje mi jednej, dziś zbiorę, z broni głównych tylko ostrze pogrzebowe, natomiast za bronie dodatkowe już trofek powinien być, a nie ma :/ jest któraś broń łatwa do przegapienia? Jeśli choć raz zebrałem broń to powinna być do kupienia w sklepie? Bo brakuje mi w nim pochodni i tarczy, a obie miałem.

Edytowane przez mat_eyo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

67 lvl. Nie wiem czy to wystarczy, jeszcze w sumie w żadnych lochach nie byłem. Chyba, że zagram z kimś. Ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowe Pthumeru są banalne, spróbuj sam. Zabawa się zaczyna na bossach w splugawionym kielichu, jak masz 50% zdrowia. Pamięta się to potem długo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×