Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie dobry powód żeby zacząć grać od nowa, poczekam na jakieś konkretniejsze info, bo zainteresował mnie szczególnie łuk który widać na filmiku.

Podejrzewam, że będzie działać na zasadzie broni palnej i do atakowania używać będzie naboi.

 

Trzymaj screen łuku, o którym mówisz:

 

cf70f3a2bca203bbgen.png

 

I kolejne screeny:

 

429287950.jpg

 

429288761.jpg

Edytowane przez AdekO_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie moc. Ciekawe ile czasu zajmie przejście i w którym momencie fabuły będziemy odwiedzać lokacje z dodatku. 

Jaram się  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, nie będzie normalnej wersji w pudełku? Ja już mam limitkę Bloodborna za trzy stówki, na pewno nie kupię gry drugi raz żeby zagrać w DLC. Kupno na psstore nie wchodzi w grę ze względu na brak karty kredytowej...
Bardzo fajna okładka, mam bzika na punkcie okładek które wpadają mi w oko ;)

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zwłaszcza, że ceny kart są często trochę niższe niż ich nominalna wartość. :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholera, zapomniałem że jest taka opcja, faktycznie latały po 8 dyszek. Pardonsik ;)
Chciałbym żeby to było jednak w pudełku, lubię pudełka.

Co do trailera to muszę powiedzieć że za dużo nie pokazali, teraz pytanie tylko czy dlatego że nie mają nic do pokazania czy wolą to zachować dla siebie. Chyba tylko jeden nowy boss, wybaczcie ale nie liczę tej ognistej Bestii Kleryka, zaraz mi się przypomina niebieski demon kuźni z DLC do Dark Souls II, dwie czy trzy nowe bronie, wdzianko tego pana z okładki i parę lokacji.
A od tych Koszmarów Mensisa w Bloodbornie... to mam koszmary do dziś. Mówcie co chcecie ale nie lubię tej lokacji, w DLC wolałbym zwiedzić coś nowego.

Cena to na pewno 15 eurosów? 64 złote to w sumie nie jest jakaś ogromna suma, ale też zależy co tak naprawdę zaoferuje dodatek, na razie jestem na tak, mam chętkę.

No i FS znowu to robi, daje muzykę tak głośno że kompletnie nie słychać kwestii które wypowiada ten stary łowca(jak mniemam), soundtrack fajny, będzie czego posłuchać.

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, tak! Na taki news czekałem. Choć sam trailer dodatku mnie nie porwał, to widać na materiale całą esencje Bl i to wystarczy ;). Ja przechodzę drugi raz, ze wszystkimi pępowinami dla kolejnego zakończenia, ale dla dodatku przejdę jeszcze trzeci raz. Fajnie, że fabuła będzie traktować o początkach polowania (pierwsi tropiciele) to cholernie intryguje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedziane nowe DLC a tymczasem ja mam zamiar wrocic do BB i wreszcie ukonczyc te kielichy :) po ogarnieciu W3 odzwyczailem się od sterowania a ze jestem mieka pytka i nie chce mi sie farmic blood echoes by sie dokoksowac to mam pytanie:

 

-jak wezwac randoma do chalice dungeon nie majac makeshift altara? normalnie dzwonie w srodku i czekam? cos mi to nie pyka bo czekam i czekam a tu ani widu ani sluchu ;p Jestem przed romem na 3ciej warstwie nizszego pthumeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odjedź od latarenki, albo oddal się ciut od mgły od Bossa (ikonka z przekreślonym dzwonkiem) i spróbuj zadzwonić. Z tym łączeniem to prawdziwa loteria - raz łączy szybko raz po dłuższym czekaniu a jeszcze inny raz w ogóle. Czasami pomaga wyjście do menu i ponowna próba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie wydawany w pudełku w bundlu z pełną wersją gry.

Nie zdziwiłbym się gdyby w rzeczonym pudełku znajdował się kod do PSN.

Dodatek będzie na 99,9% wymagać pełnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że będzie wymagać podstawki. Sam dodatek nie będzie wydany w wersji pudełkowej, tylko Old Hunters Edition, czyli BB + dlc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank będzie wymagać podstawki, bo już w trailerze widać, że nowe elementy są dostępne w trakcie normalnej gry (nowe bronie chociażby).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś z was jakie trzeba spełnić warunki by ten porywacz do ukrytej  wioski się pojawił? Chce zrobić quest z Djurą, a nigdzie go nie ma. Bestia Kleryka, Gascoigne i Amelia załatwieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś z was jakie trzeba spełnić warunki by ten porywacz do ukrytej  wioski się pojawił? Chce zrobić quest z Djurą, a nigdzie go nie ma. Bestia Kleryka, Gascoigne i Amelia załatwieni.

 

Porywacze pojawiają się po pokonaniu Blood-starved beast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonić na pomoc można tylko przed mgłą? Chciałem załatwić Djure jednak nie mogłem użyć dzwonka do pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonić na pomoc można tylko przed mgłą? Chciałem załatwić Djure jednak nie mogłem użyć dzwonka do pomocy.

 

Do Djury jest fog gate? Może coś przegapiłem, bo grałem dosyć dawno, ale z tego co pamiętam to po prostu wchodzisz po drabinie i jest. Nie jest to boss tylko NPC. Mozliwe, że pokonałeś bossa w tej lokacji wtedy nie można już przywoływać ludzi do pomocy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Djury nie ma mgły, po prostu wchodzi się po drabinie. Spróbuj sam, dosyć łatwo można go z tego dachu zrzucić, a wtedy instant win :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak spadnie, to szybkie ognisko>>powrot i loot bedzie lezal na górze :)

ja załatałem go dosyć wczesnie wlasnie tym sposobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie czy ten patent dalej działa?

 

Nie wiem czy działa, bo nigdy go nie próbowałem. Gość na prawdę nie jest aż tak trudny, żeby trzeba go było glichować.

Jeżeli nie chcesz z nim walczyć normalnie to spróbuj, tak jak Ci pisali koledzy wyżej, go po prostu zrzucić. Nawet jak spadniesz razem z nim nic się nie stanie ( oprócz tego, że zginiesz) jego rzeczy będą leżały z powrotem na górze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób cały czas działa, bo spadł mi przypadkiem jak przechodziłem drugi raz jakiś czas temu ;)

Tak sobie myślę że dobrze by było gdyby Beast Claw był gdzieś w nowej lokacji, bo szczerze mówiąc nie chce mi się robić lochów żeby go zdobyć, próbowałem trochę porobić lochy i jakoś tak poczułem znużenie po jakimś czasie. Nawet jak przeplatałem to z drugim przejściem gry na NG+ to i tak wolałem iść główną linią niż dreptać przez te lochy.
Z drugiej strony widziałem tę przemianę w bestię i może to być jakaś specjalna wersja tej broni, która ów przemianę wywołuje, liczę że tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z ikoną obok paska życia i kondycji? chodzi o tą mała, z seledynowym czymś.

od momentu kiedy się pojawiła, ubywa mi życia (również poza lochami). jak to zlikwidować?post-62768-0-83098200-1442598377_thumb.j

Edytowane przez uzdyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×