Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem w jednym sklepie zafoliowanego Bloodborne za 180 zł. Myślicie, że warto go wziąć i później dokupić dodatek, czy lepiej poczekać na wersję GOTY? Różnica cenowa raczej będzie niewielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

Gra jest tak genialna!!!, że jeśli nie grałeś, to nie patrz na cenę, tylko zapie***j do sklepu!!

Na dodatek przyjdzie czas, a kalkulować +-20zł przy tej pozycji to głupota.

Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko nie wiem czy cieszyć się, że gra nie będzie miała więcej dodatków czy smucić że GOTY są biedne.

 

Imho gra mega...jest to ten tytuł dla którego kupuje się konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Zdecydowanie gra, dla której warto zakupić PS4.

Trace nie martw się contentem... DarkSouls3 tuż za rogiem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupilem gre. I moje uczucia po 3.5h grania sa mieszane. Dostaje spazmy jak gine z ogromna iloscia puntkow... Mega trudna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest trudna w zasadzie na początku, głównie przez nieznajomość mechaniki gry. Najważniejszą rzeczą jest

odblokowanie skrótu do pierwszego bossa. Kiedy przynajmniej raz z nim zawalczysz dostajesz 1 punkt Wglądu, co pozwala Ci w Śnie Tropiciela wydawać tętnienia na ulepszenie bohatera. Skrót ten daje Ci też dobrą możliwość farmienia tętnień i fiolek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę żyć bez Bloodborne bo oddałem wersję płytową bo miałem zamiar kupić GOTY, ale trudno. Dzisiaj kupuje wersję z PSS, a dlc dokupię. Gra genialna. Radość praktycznie ta sama za każdym razem jak gram...jak za pierwszym razem gdy przechodziłem. Masło maślane wyszło mi w ostatnim zdaniu. Teraz mam zamiar zrobić wszystkie lochy. Wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masa frajdy i frustracji jednoczesnie. Im dalej w las tym jest latwiej. Nie zagrac w Bloodborne'a to jak nie miec PS4  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie BB to gra genialna. Bez wątpienia najlepszy ex na PS4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi soulsy nie podeszły. BB za to przechodzę drugi raz właśnie co od dawna nie zdażyło mi się z jakąś grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to najlepsza gra w jaką grałem obok The Last Of Us, Dark Souls i Uncharted 2. Całość jest niesamowicie spójna. W Dark Souls 2 było trochę tego za dużo...za dużo broni, mieszania ogólnie choć DLC były niesamowicie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem dzis kilka godzin i stwierdzam ze gra jest bardzo godna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wydatek rzędu 180zł to albo kupiłbym używkę albo poczekałbym na wersję GOTY bo trochę drogo. Mimo wszystko gra świetna, ale gorsza od Soulsów ( moje prywatna opinia ) .

Nie tylko twoje, dla mnie Soulsy też są troszeczkę lepsze :). Bloodborne jest za bardzo uproszczona i pvp tak nie rajcuje jak w Soulsach.

W Dark Souls 2 było trochę tego za dużo...za dużo broni, mieszania ogólnie

Weź nie żartuj, to było najlepsze i właśnie tego brakowało w Bloodborne.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuje. Dziesiątki broni których nikt nie używał. Zaklęć których nikt nie używał. Hexy które dawały przepakowaną postać. Zwykła postać ze średnio ciężkim armorem, bronią i tarczą była kompletnie niegrywalna (a taką ja lubiłem najbardziej grać) nie pozwalała na optymalne dostosowanie statystyk. Chcę dać wiarę na 50 to strój faarama, miecz z drangleic i tarcza defendera i brakuje punktów na dodatkowe zaklęcia. 

Za dużo kombinacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dokładnie jest z tym coopem? Brat też sobie kupił BB i chciałbym mu pomóc nie tylko przy bossach. Mam dwie postacie. Jedna trochę dalej niż on a druga 120lv na ng+ jednak na samym początku gry. Słyszałem że mogę dołączyć do jego sesji tylko w przypadku kiedy daną sekcję skończyłem na swojej grze. To prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem BB nigdy nie będzie tak rozbudowany jak Soulsy. DkS to flagowy produkt From Software, dostępny na wszystkie liczące się platformy wobec tego przynoszący też większy przychód. A skoro większy przychód to też pewnie nakłady finansowe na produkcje też są większe. Większy budżet, więcej ludzi itp. BB to ex na jedną platformę wobec tego grono potencjalnych odbiorców jest zawężone. Nie zmienia to faktu, że pomimo dużo mniejszego contentu niż w Soulsach, gra jest genialna i można przy niej spędzić mnóstwo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COOP - z tego co zauważyłem to musisz być w danej lokacji w której chcesz komuś pomóc. Ustawiacie w ustawieniach sieci hasło wspólne i wtedy dzwonek szuka rezonansu drugiej osoby po tym samym haśle.  Jeśli przeszedłeś grę i jesteś w NG+ to musisz niestety odblokować lokacje w których chcesz kogoś wesprzeć. Jeśli natomiast przyzwiesz te osobę do NG+ w której się znajdujesz to możesz troszkę przykoksić kolegę. Aczkolwiek te info niepotwierdzone bo zauważyliśmy to z kumplem po fakcie że dużo zdobył punktów po naszej małej wyprawie a że zacząłem grę od nowa to nie sprawdziliśmy ponownie.

Wskakiwać i pomagać możesz bez różnicy na lvl ale osoba ta musi rozwalić sama niestety pierwszego opcjonalnego bossa na moście. I później już jazda w dwójkę :) Po pokonaniu bossa danej lokacji, towarzysz wraca do swojego świata. Nie można przyzywać w lokacje w której boss jest już pokonany,

 

Przyznam że teraz grając drugi raz w Bloodborne i idąc w kooperację, cholernie dobrze się bawię i wyciągam jeszcze więcej przyjemności z tytułu. Warto jednak za pierwszym razem przejść grę samemu by czuć te satysfakcję z ubicia takiej np. Pastor Amelii.

Gry From Software są uzależniające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj napsuła krwi :) Ale w dwójkę padła raz dwa. Ale jest ona niczym w porównaniu z Córką kosmosu.... tyle czasu się z nią trzaskałem że już nawet jej mimikę poznałem i wiedziałem co za ruch następny chce wykonać. Dziś znowu czeka mnie te wyzwanie ale tym razem ze wsparciem znajomego. W dwóch raźniej będzie gryźć glebę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Amelię zrobiłem za pierwszym podejściem ;) ale byłem wykokszony wtedy, bo najpierw zrobiłem lokację z Wiedźmami. Boss, do którego wzywałem pomoc to Bestia Żądna Krwii i Logarius.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Amelię zrobiłem za pierwszym podejściem ;) ale byłem wykokszony wtedy, bo najpierw zrobiłem lokację z Wiedźmami. Boss, do którego wzywałem pomoc to Bestia Żądna Krwii i Logarius.

 

A ja właśnie Logariusa i Bestie Żądną Krwi zrobiłem samotnie :p Pomoc wzywałem przy Córze Kosmosu i Pastor Amelii. Inna sprawa, że w Ng+ ten drugi poszedł za pierwszym razem bez większej spiny xDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja też do Eri wzywałem pomoc, ale nikt się nie zgłosił ;) choć nie, jeden raz koleś się podłączył, ruszył na nią sprintem (nawet nie zaatakował od tyłu) i nie wiem, czy wytrzymał 10 sekund ;) jednak w końcu zabiłem też ją, kluczem jest unikanie jej szarży.

Teraz w drodze do Królowej utknąłem na Amygdali.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×