Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, ja mogę się pochwalić że wszystko samotnie rozjechałem, dlatego dzisiaj jestem siwy z nerwów :P No najgorsze jest właśnie to że gdy kogoś się wezwie do pomocy a ten poleci na kozaka i później  biegasz w koło bosa i plączą Ci się te zwłoki towarzysza pod nogami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem BB nigdy nie będzie tak rozbudowany jak Soulsy. DkS to flagowy produkt From Software, dostępny na wszystkie liczące się platformy wobec tego przynoszący też większy przychód. A skoro większy przychód to też pewnie nakłady finansowe na produkcje też są większe. Większy budżet, więcej ludzi itp. BB to ex na jedną platformę wobec tego grono potencjalnych odbiorców jest zawężone. Nie zmienia to faktu, że pomimo dużo mniejszego contentu niż w Soulsach, gra jest genialna i można przy niej spędzić mnóstwo czasu.

Ale status ekluzywności nie ma żadnego związku z zawartością. Demon's też było exem i co? ;)  A podejrzewam, że BB miał dodatkowo większy budżet, niż Soulsy. Po prostu taki urok tej gry, że stawia główny nacisk na nieco inne elementy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale status ekluzywności nie ma żadnego związku z zawartością. Demon's też było exem i co? ;)  A podejrzewam, że BB miał dodatkowo większy budżet, niż Soulsy. Po prostu taki urok tej gry, że stawia główny nacisk na nieco inne elementy.

 

Możliwe, że jest tak jak piszesz. Po prostu moim zdaniem DkS jako flagowy produkt FS może skonsumować trochę większe nakłady, ale to tylko moje zdanie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuje. Dziesiątki broni których nikt nie używał. Zaklęć których nikt nie używał. Hexy które dawały przepakowaną postać. Zwykła postać ze średnio ciężkim armorem, bronią i tarczą była kompletnie niegrywalna (a taką ja lubiłem najbardziej grać) nie pozwalała na optymalne dostosowanie statystyk. Chcę dać wiarę na 50 to strój faarama, miecz z drangleic i tarcza defendera i brakuje punktów na dodatkowe zaklęcia. 

Za dużo kombinacji.

To, że Ty czegoś nie uzywales nie znaczy, że nikt tego nie używał. W BB koop praktycznie nie istnieje, PvP też, konvenantow brak, giru tyle co kot naplakal , w tych aspektach BB w blokach startowych przegrywa z ds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że Ty czegoś nie uzywales nie znaczy, że nikt tego nie używał. W BB koop praktycznie nie istnieje, PvP też, konvenantow brak, giru tyle co kot naplakal , w tych aspektach BB w blokach startowych przegrywa z ds

Ja cala gre od a do z przeszedlem z kumplem i bawilismy sie bardzo fajnie.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem i po kilku godzinach gry nie żałuje ani złotówki :)

Po pokonaniu pierwszych dwóch bossów za pierwszym razem, przez jakiś czułem się najlepszym graczem na świecie. Ochłonąłem, kiedy serce wróciło na normalne obroty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cala gre od a do z przeszedlem z kumplem i bawilismy sie bardzo fajnie.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Masz rację pokielbasilo mi się, PvP nie istnieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek dostępny w PSstore, niestety między buty mozna wsadzić przewidywania cenowe... dodatek kosztuje nie 64zl jak zakładano, a 84zl.

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch też jest można content sobie ściągnąć ?

Nie wiem, w pracy jestem i akuratnio przegladalem psstore to napisałem. Wrócę do domu to kupię i się zobaczy ;-)

Z tą ceną mi szyki trochę pokrzyżowali.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj pany, w tym przypadku dwie dyszki robią problem, bo brakuje mi 15zł i muszę wyłożyć następne 9 dych, gdzie reszta środków będzie zamrożona w portfelu PSN cholera wie ile. 
Na razie muszę poczekać do wypłaty ;/ ale słyszałem że za pre-order dodatku dostaje się dostęp do nowego motywu z The Old Hunters, który wygląda identycznie jak ten "Miasto Yharnam", ale różni się detalami, prawda to? Mógłby ktoś zarzucić screenem? 
(Nie ważne źle przeczytałem...)

Czy sama cena za dodatek jest duża to ciężko powiedzieć, bo nie wiem w sumie do końca co tam w tym dodatku dostaniemy i na ile starczy sam dodatek.
 

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj pany, w tym przypadku dwie dyszki robią problem, bo brakuje mi 15zł i muszę wyłożyć następne 9 dych, gdzie reszta środków będzie zamrożona w portfelu PSN cholera wie ile. 

Na razie muszę poczekać do wypłaty ;/ ale słyszałem że za pre-order dodatku dostaje się dostęp do nowego motywu z The Old Hunters, który wygląda identycznie jak ten "Miasto Yharnam", ale różni się detalami, prawda to? Mógłby ktoś zarzucić screenem? 

(Nie ważne źle przeczytałem...)

Czy sama cena za dodatek jest duża to ciężko powiedzieć, bo nie wiem w sumie do końca co tam w tym dodatku dostaniemy i na ile starczy sam dodatek.

EMPIK - doładowanie PSN 15zł załatwi Ci sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pobliżu 40 kilometrów nie ma żadnego empiku, a online tego nie sprzedają. Ale mniejsza o to, lepiej wróćmy do tematu ;)

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie 84 zł za dodatek to przegięcie pały i to ostro.

Zależy też na ile starczy ten dodatek. Ja jestem w stanie wydać, bo już przygotowana kaska na TOH. Tylko czekać na recki i opinie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 minut z rozgrywki dodatku. Petarda!

 

Edytowane przez AdekO_o
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem czy gra jest na płycie, czy dostaniemy sam kod. Bo zawartość dodatku może być na kodzie i wtedy fakt posiadania edycji GOTY czy Old Hunters nic nie da. 
Ogólnie najbardziej zawiódł mnie fakt że nie dostaniemy edycji Old Hunters, tylko te obrzydlistwo z różową okładką, dlatego postanowiłem sobie wykonać i nadrukować taką, zbliżoną do oryginału ;)

EDIT: Chciałem raz posłuchać czy ten dialog podczas bossa to mówi sam Ludwig czy kto, to muszą blebląć po francuzku...

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sie dzieje. :) Dobrze, mam nadzieje, ze FS pociagnie to uniwersum dalej. Jakis sequel czy cos. Bo klimat tej gry miazdzy na kazdym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam, z tego co wiem w DLC będzie sporo o Ludwigu, który jeśli dobrze rozumiem był jednym z najlepszych hunterow i należał do Chóru. Czy Cleric Beast z podstawki to właśnie on po transformacji? Googlowalem temat i opinie ludzi są podzielone, jedni twierdzą że tak, inni twierdzą że skoro tak to dlaczego po pokonaniu bestii dostajemy Kirkhammer badge a nie Ludwigs holy blade. Ktoś zna odpowiedź na to pytanie?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×