Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mówię oczywiście o tej z fabuły. W lochach jeszcze się na nią nie natknąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na Amygadalę jest bardzo łatwy sposób działa prawie z każdą bronią. Jak robiłem całe lochy po raz 4 to nie chciało mi się męczyć i tak ją zabiłem bez kaszlu.

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomóc ze zdobyciem Rakuyo? Błagam, od dwóch godzin próbuję zabić to gówno z kotwicą, ale przecież kilkuset tonowy stwór ma 180 stopni tracking :| już nie mam sił, błagam, pomóżcie... Psn Anarch1946

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś sposobu z ostrzem szamana? Rybostwory mogą się praktycznie zatłuc nawzajem ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer z tym ostrzem jest dobry, bo rybodurnie praktycznie sami się zabijają, ale żeby zdążyć nim trafić zanim on cię dupnie to trzeba mieć niebywałe szczęście.

Jest jeszcze jeden sposób, kup sobie 20 noży(tylko tyle możesz mieć w ekwipunku) zjedź na dół windą z chatki i idź do zimowych latarni, te dwie bicze które ci nabijają szał. Zabij je i zrób sobie miejsce na klifie po lewej stronie, prowadzącym do tej studni, nie zeskakuj, tylko stój w miejscu, ustaw monokl i wyceluj tak z pięć centymetrów nad tym który stoi w głębi jaskini. Sprowadź go pod klif, i teraz masz dwie możliwości, albo będziesz strzelał ze wszystkiego co masz(potrzeba dużo kul i fiolek na poświęcanie życia), albo ustaw sobie dalekosiężną broń która uderza na dół, Ostrze pogrzebowe albo Topór tropiciela. Podbiegasz, bijesz i uciekasz, podbiegasz bijesz i uciekasz, potem spadnie ten drugi i robisz dokładnie to samo tylko musisz być bardziej ostrożny bo obie poczwary zaczynają wywijać łapami. No... tak trwało to gdzieś ze 20 minut ale mi się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomóc ze zdobyciem Rakuyo? Błagam, od dwóch godzin próbuję zabić to gówno z kotwicą, ale przecież kilkuset tonowy stwór ma 180 stopni tracking :| już nie mam sił, błagam, pomóżcie... Psn Anarch1946

Ja zrobiłem tak, że schodząc po drabinie na dol, szedłem za nim dookoła powoli zbliżając się do niego. Jak juz bylem wystarczająco blisko to mocny atak w plecy, zalacza sie animacja riposty, cios i znowu mocny atak w plecy lapalem go tak chyba 3 razy z rzędu i jak ten drugi zeskoczyl to ten pierwszy był już dead. No a walka z tym drugim 1 na 1 juz aż taką trudna nie jest.

Aczkolwiek numer z ostrzem szamana niezły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na Amygadalę jest bardzo łatwy sposób działa prawie z każdą bronią. Jak robiłem całe lochy po raz 4 to nie chciało mi się męczyć i tak ją zabiłem bez kaszlu.

https://www.youtube.com/watch?v=P6CGCYcqqdY

Tyle się męczyłem a teraz załatwiłem ją w trzy minuty tym sposobem... i zużyłem tylko jedną fiolkę z krwią.... uffff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje ile może potrwać instalacja BB? Kupiłem edycje GOTY, miałem wcześniej zwykłą edycje i po wybraniu kontynuuj, wyskakuj taki komunikat: "Instalacja gry niekompletna. Nie można wczytać danych zapisu". Zaczynam się powoli obawiać, że save nie zadziała... Mam w menu dwie aplikacje, drugi raz ściągnęło patch... Nie można sprawdzić jak postępuje instalacja  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem początkującym graczem, jaka broń na start będzie najlepsza? Czy warto ulepszać początkowe bronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem początkującym graczem, jaka broń na start będzie najlepsza? Czy warto ulepszać początkowe bronie?

Polecam rozpruwacz;p Ja nim podstawkę przeszedłem:D Dodatek Świętym ostrzem ludwiga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NaLandy, save'y ze zwykłej wersji są bodajże niekompatybilne z wersją GOTY. Będziesz musiał chyba zaczynać od zera :/

 

himus, ja ze swojej strony polecam topór tropiciela. Jak go ulepszysz, to Ci starczy do końca gry :) Atak oburącz pod R2 to rzeźnia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NaLandy, save'y ze zwykłej wersji są bodajże niekompatybilne z wersją GOTY. Będziesz musiał chyba zaczynać od zera :/

 

 

 

Save jednak działa, trzeba było cierpliwie zaczekać. Wracam do umierania  :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save jednak działa, trzeba było cierpliwie zaczekać. Wracam do umierania

Czyli grałeś w BB normalną wersję i teraz zakupiłeś BB Goty i save działa i grasz dalej postacią pierwotna?....pytam bo kiedyś Dark Soulsa normalnego przeszedłem i zakupiłem goty i musiałem grać od początku bo save nie działał....

A teraz bym chętnie goty BB zakupił i leciał dalej buildem z wersji bez dlc....

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save powinien działać, widzialem w kilku źródłach. We wtorek dostanę swoją kopie wiec sam sie przekonam ;p

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save powinien działać, widzialem w kilku źródłach. We wtorek dostanę swoją kopie wiec sam sie przekonam ;p

 

Dziwne, bo ja dostawałem komunikat, że save jest niekompatybilny. Może to kwestia tego, na jakim patchu się zapisało w oryginalnej grze? Ostatni raz w podstawkę grałem jakoś w sierpniu.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli grałeś w BB normalną wersję i teraz zakupiłeś BB Goty i save działa i grasz dalej postacią pierwotna?....pytam bo kiedyś Dark Soulsa normalnego przeszedłem i zakupiłem goty i musiałem grać od początku bo save nie działał....

A teraz bym chętnie goty BB zakupił i leciał dalej buildem z wersji bez dlc....

 

Tak, jest, miałem podstawkę i teraz kupiłem GOTY. Save działa z edycją GOTY i dodatek zacząłem postacią z podstawki. Jedynie trzeba czekać aż gra się zainstaluje, nie wiadomo ile to trwa, ponieważ nie widzimy żadnego postępu instalacji. Po włożeniu płytki z GOTY w menu pojawiła się druga aplikacja BB i drugi raz ściągnęło ostatniego patcha (1.08 chyba). 

 

Save na pewno nie zadziała jeżeli mieliśmy podstawkę amerykańską, a wersje GOTY europejską.

Edytowane przez NaLandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Maria zaliczona i dzięki niej znowu kocham tą grę :P . Naprawdę super mi się z nią wojowało i padła za trzecim podejściem choć nie powiem łapy mi się trzęsą do tej pory tym bardziej, że musiałem sobie radzić bez żadnych pomocników. Takiego Ludwiga to w trójkę usiekliśmy choć teraz żałuję, że nie spróbowałem w pojedynkę załatwić sprawy. 

 

Podajcie jakieś namiary na krwawą skałę. Wiem, że gdzieś w lochach można ją znaleźć ale dokładnie w których ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Podajcie jakieś namiary na krwawą skałę. Wiem, że gdzieś w lochach można ją znaleźć ale dokładnie w których ?

 

Ogólnie w lochach zdobyłem już ok 6 krwawych skał. Musisz grać, zwiedzać najgłębsze/najtrudniejsze a same wpadną za pokonanie bossa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma żadnej reguły na itemy znajdowane w lochach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wbgypzky

6rxwxu3e

jrwffkyp

3nawt3ys

 

W tych lochach znajdziesz po jednej skale. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grinduje sobie nowa postać pod dodatek i mam pytanie:

Czy "stan księżyca" ma wpływ na trudność dodatku? Z tego co pamietam niektóre lokacje stawały sie trudniejsze po zabiciu roma, gdzieś tez czytałem ze najlepiej przystąpić do dodatku właśnie przed tym bossem, chociaż nie wiem czy chodziło tylko o level postaci czy właśnie o księżyc ;) Powoli kończą mi sie bossowie przed Romem i nie wiem czy na 70 levelu będę gotowy na DLC :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiedziałem do jakiego tematu to wrzucić.

Kumpel w robocie ma ps4, chce sobie coś kupić na święta. Więc namawiam go na Bloodborne. Wchodzę na ceneo, żeby mu wysłać linka i co?

http://www.ceneo.pl/42145866 Okazuje się, że Bloodborne GOTY to gra muzyczna :P (kategorie na górze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiedziałem do jakiego tematu to wrzucić.

Kumpel w robocie ma ps4, chce sobie coś kupić na święta. Więc namawiam go na Bloodborne. Wchodzę na ceneo, żeby mu wysłać linka i co?

http://www.ceneo.pl/42145866 Okazuje się, że Bloodborne GOTY to gra muzyczna :P (kategorie na górze)

No wiesz były przypadki, że ktoś na gitarze to przechodził, więc pasuje:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×