Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi o sam fakt, że pojawiła się taka możliwość. A co do glitchow to tylko za pierwszym razem zdobędziesz blood rocka, potem będziesz dostawał tylko wiedzę szaleńca. No chyba ze to tez zmienili którymś patchem

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Nie chodziło o glitch tylko o "GLIF" do lochów gdzie znaleźć można skałę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło o glitch tylko o "GLIF" do lochów gdzie znaleźć można skałę.

Sorry, Samsung autokorekta... ale meritum to samo. Jedna krwawa skala a potem tylko wiedza szaleńca cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może FS mięknie i zaczyna stosować ułatwienia  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W następnym paczu, będzie do kupienia platyna za jedyne 99 insight :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle, że powinni wprowadzić huda, autosave'y i tryb easy.  ;)  To by skutecznie zabiło fenomen tej gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jako poczatkujacego przydalaby sie chociaz jakas mapka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jako poczatkujacego przydalaby sie chociaz jakas mapka :P

 

Jak to dobrze, że nie nazywasz się Miyazaki xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że w patchu 1.10 mają wprowadzić samoregenerujace sie HP w momencie gdy będziemy za jakas osłona, ma być też system V.A.T.S (cos a la aktywna pauza) a gdy zginiemy 5 razy w danej lokacji to automatycznie włączy się tryb God mode i przeciwnicy nie będą się ruszać. Mają też ułatwić walkę z Laurencem i Ebrietas bo w czasie testów kilku casualom na God mode udało się zginąć podczas walki z nimi.

Edytowane przez donsarcasm
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali by system z FFVII na PS4 z R3/L3.

Myślałem, że to żart, ale po zassaniu gry okazało się prawdą.

Nawet trofeów ten shit nie blokuje.

Paranoja :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łojezu ale marudzicie :P Dali do kupienia Bloodrocka, co i tak jest możliwe niemal pod koniec gry, bo w DLC doszło spory nowych broni i to w sumie lepsze rozwiązanie jeśli ktoś chce wymaksować ekwipunek, niż dymanie po lochach albo NG +. To już nawet w soulsach* upgradowanie nie było tak czasochłonne, mimo paru emberów, które trzeba było znaleźć ;).

 

*nie dotyczy Demon's i wiadomego trofeum i kamienia

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, niby błahostka, ale farmienie kamieni z Demon's czy unikatowość slabów w pierwszym DkS nadawała urok ulepszaniu, zrobienie broni na max z rzadkich kamieni dawało nie mniejszą satysfakcję, niż ubicie wymagającego bossa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to całe Sony. Mieszkam w UK, jak na ps3 miałem ustawiony jezyk konsoli na polski to gry zawsze instalowaly mi się z językiem polskim. A na ps4 dupa. Bloodborne mam po angielsku (mały problem), ale dostałem dzisiaj fallouta i Until dawn i wszystko po angielsku. Oczywiście jak kupie z PlayStation store to będę miał po polsku ale wydać online 50 funtów albo kupić w pudełku za 25 to różnica jest. Tak tylko sobie narzekam w wigilijny wieczór....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ujrzałem zakończenie. Przed walką z Gehrmanem, męczyłem się z lochami kielicha, żeby zdobyć trofeum, za Pthumeryjską królową, ale niestety, gra się poglitchowała i nie mogłem zdobyć kielicha 4 głębokości, więc po wielu próbach rozwiązania problemu odpuściłem. Odnośnie finałowej walki z Gehrmanem - może nie jest super trudna, bo Gehrman nie ma aż tak dużych obrażeń, jednak sposób w jaki się porusza, sama jego postać, otoczenie i piękna muzyka sprawiają, że jest to walka wyjątkowa. Już sam dialog z nim jest wspaniały i przyprawił mnie o dreszcz, a szczególnie te jego słowa: "Tonight Gehrman joins the hunt", a także słowa po jego pokonaniu: "The night ... and the dream ... we're long ... " From Software odwaliło kawał dobrej roboty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak się nie opyla kupować. Lepiej zaliczyć lochy, a potem z glifów robić pierwsze piętro (do zrobienia w kilka min) i zdobyć skałę.

Przeca z tym wglądem i tak nie ma co robić, kupie sobie ze trzy takie bloodrocki i będę już mógł korzystać z tych broni które wpadły mi w oko, ale szkoda było na nie kamienia, zamiast tłuc jakieś lochy korzenia i liczyć że może wyleci a może nie wyleci...

Aktualnie na +10 mam Topór tropiciela, Ostrze pogrzebowe i Łuk Szymka, następny będzie Blade of Mercy, Ramię Amygdali i Pasożyt Kos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz glify na których skała jest na pierwszym poziomie, nawet bossa w lochu nie trzeba zabijać i można ten loch wałkować w nieskończoność...to jest niby trudne/bardziej problematyczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz glify na których skała jest na pierwszym poziomie, nawet bossa w lochu nie trzeba zabijać i można ten loch wałkować w nieskończoność...to jest niby trudne/bardziej problematyczne?

Jeśli ostatni patch nic nie zmienił w tej kwestii to tylko raz dostaniesz krwawa skałę, potem za każdym razem będzie tam wiedza szaleńca.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ujrzałem zakończenie. Przed walką z Gehrmanem, męczyłem się z lochami kielicha, żeby zdobyć trofeum, za Pthumeryjską królową, ale niestety, gra się poglitchowała i nie mogłem zdobyć kielicha 4 głębokości, więc po wielu próbach rozwiązania problemu odpuściłem. Odnośnie finałowej walki z Gehrmanem - może nie jest super trudna, bo Gehrman nie ma aż tak dużych obrażeń, jednak sposób w jaki się porusza, sama jego postać, otoczenie i piękna muzyka sprawiają, że jest to walka wyjątkowa. Już sam dialog z nim jest wspaniały i przyprawił mnie o dreszcz, a szczególnie te jego słowa: "Tonight Gehrman joins the hunt", a także słowa po jego pokonaniu: "The night ... and the dream ... we're long ... " From Software odwaliło kawał dobrej roboty :D

Jak to poglichtowała? Opisz problem dokładniej....

Ja mam w zwyczaju najpierw dobrze stuningować postać i dopiero pchać się w finał...i w tym przypadku gerhman padł za pierwszym razem tak jak i ten kosmita po wszamaniu trzech pępowin....

Ale pamiętam jaj się męczyĺem w Soulsach z Ornsteinem i jego kumplem chyba z dwa tygodnie... ale z tego co czytam to co dla jednego gracza proste dla drugiego stwarza mega problem , mowa o bosach...

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakiś konkretny build i inwestowanie w staty, jeśli myślę o nowej postaci, która po dostępie do DLC będzie używać głownie Simon's Bowblade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrze (czyli jak trzymasz w 1 ręce) skaluje się ze skillem, a łuk z zabarwieniem krwi. Reszta jak zwykle ;) Zależy jak bardzo chcesz korzystać z ostrza, ale zabarwienie na pewno musisz do 50 wylevelować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to poglichtowała? Opisz problem dokładniej....

Ja mam w zwyczaju najpierw dobrze stuningować postać i dopiero pchać się w finał...i w tym przypadku gerhman padł za pierwszym razem tak jak i ten kosmita po wszamaniu trzech pępowin....

Ale pamiętam jaj się męczyĺem w Soulsach z Ornsteinem i jego kumplem chyba z dwa tygodnie... ale z tego co czytam to co dla jednego gracza proste dla drugiego stwarza mega problem , mowa o bosach...

Kilka razy robiłem niższy pthumeryjski labirynt, ale za każdym razem z bossa czwartej warstwy leciały jakieś kamienie zamiast przeklętego i splugawionego kielicha do lochu głebokości 4. W ekwipunku mam taki od dawna, tylko nie zwykły, a korzenia (nie pamiętam jak go zdobyłem, ale chyba właśnie przy pierwszym podejściu do bossa 4. warstwy zamiast zwykłego poleciał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakiś konkretny build i inwestowanie w staty, jeśli myślę o nowej postaci, która po dostępie do DLC będzie używać głownie Simon's Bowblade?

Bowblade na +10 ma S do skilla i bloodtinge, wiec pakuj w te dwa staty. Edytowane przez donsarcasm
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do momentu zdobycia Bowblade polecacie coś konkretnego? Sporo słyszałem o Blades of Mercy, ale do tej pory to nie był w ogóle mój styl gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do momentu zdobycia Bowblade polecacie coś konkretnego? Sporo słyszałem o Blades of Mercy, ale do tej pory to nie był w ogóle mój styl gry :)

 

Cane jedna z trzech startowych broni. Mi się z nią dobrze grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×